KELIONĖS
Specialūs pasiūlymai  »  SUPER PASIŪLYMAS! Vaikai- NEMOKAMAI! Pramogų pilnos atostogos Turkijoje, EFTALIA viešbučiuose!

SUPER PASIŪLYMAS! Vaikai- NEMOKAMAI! Pramogų pilnos atostogos Turkijoje, EFTALIA viešbučiuose!

Transportas:

Rekomendacijos: Nuotykiai Poilsis su šeima SPA

Vaikai- NEMOKAMAI! Pramogų pilnos atostogos Turkijoje, EFTALIA viešbučiuose!


Praleiskite puikias šeimos atostogas Turkijoje! Palikite rūpesčius namie, nes čia- fanatastiška pramogų oazė! Garantuota saulė, daugybė vandens kalnelių, maitinimas... O vaiką (iki 17 metų) pasimame- NEMOKAMAI!
 
Apie poilsį:
 
Netoli Viduržemio jūros įsikūrusiame atostogų viešbutyje „Eftalia Aqua Resort“ yra lauko baseinas su vandens čiuožykla, SPA centras, privatus paplūdimys bei įrengti numeriai su oro kondicionieriais, kabelinius kanalus rodančiais televizoriais ir balkonais.

Šiuolaikiškais baldais apstatytuose „Eftalia Aqua Resort“ numeriuose rasite mini barus ir seifus.

Svečiams kasryt ruošiami savitarnos pusryčiai. Viešbučio restoranuose galėsite paskanauti turkų, osmanų ir italų virtuvių valgių. Baruose patiekiami gaivinantys gėrimai ir kepiniai.

SPA centre įrengta turkiška pirtis, sauna, treniruoklių salė bei atliekami masažai. Viešnagės metu galėsite palošti smiginį ir stalo tenisą, o vaikai - smagiai leisti laiką jiems skirtoje žaidimų aikštelėje.

Mažiau nei už 20 km nuo „Eftalia Aqua Resort“ yra Alanijos centras, o už 2 valandų kelio automobiliu - Antalijos oro uostas. Automobilius galėsite pasistatyti nemokamoje viešbučio aikštelėje.
 
Kelionės trukmė: 7 naktys
Kelionės kaina: Nuo 523 EUR/asm.
Maitinimas: VISKAS ĮSKAIČIUOTA
Pasiteiravimas apie keliones

© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.