KELIONĖS
Specialūs pasiūlymai  »  SUPER PATOGUS pažintinės kelionės pasiūlymas į Italiją!

SUPER PATOGUS pažintinės kelionės pasiūlymas į Italiją!

Organizatorius: Novaturas

Transportas:

Rekomendacijos: Nuotykiai Pasaulio pažinimas Istoriniai miestai

Super patogus (NEMOKAMA sėdima vieta šalia) pažintinės kelionės pasiūlymas į pavasariu alsuojančią Italiją!

 
Ypatingai patogus ir patrauklus pasiūlymas aplankyti Italiją saulėtą pavasarį ir susipažinti su viduramžiškosios Italijos gamtos, istorijos ir šventųjų takais vos nuo 382 EUR/asm. Kviečiame keliauti patogiai ir dovanojame papildomą vieta autobuse.
 
Kelionės aprašymas

GRACAS – PADUVA – ROMA – VATIKANAS – VIA APPIA ANTICA KELIAS IR KATAKOMBOS – ASYŽIUS – LA VERNA VIENUOLYNAS – VENECIJA
 
1 diena
Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį Čekijoje, Brno apylinkėse. Nakvynė viešbutyje.
2 diena
Pusryčiai. Pakeliui trumpam sustojate Štirijos sostinėje Grace. Aplankote ištaigingą Šv. Egidijaus katedrą. Ją gotikiniu stiliumi pastatė imperatorius Frederickas III. Katedros sienos matė daugybę pasikeitimų. Pastatas buvo pradėtas statyti 1438 m. vėlyvuoju gotikos stiliumi kaip teismo rūmai ir parapijinė bažnyčia. XVII–XVIII amžiais ji buvo atnaujinta ir tapo jėzuitų bažnyčia. Nuo 1786 m. pastatas veikia kaip Štirijos katalikų katedra. Šalia esantis imperatoriaus *mauzoliejus simbolizuoja imperijos didybę – žalias kupolas, paauksuoti stogai, paminklinės skulptūros. Laisvas laikas, kurio metu apžiūrite Herrengasse, Landhaus – istorinę valdžios būstinę, paskeliat į Pilies kalną. Vėlai vakare atvykstate į Veneto regioną. Nakvynė viešbutyje.
Viduramžiškoji Italija..gamtos, istorijos ir šventųjų takais
 
3 diena
Pusryčiai. Išvykstate į Paduvą, kurios įžymybė – didinga Šv. Antano Paduviečio bazilika su minareto pavidalo smailėmis ir bizantiniais kupolais. Įspūdinga šventovė, iškilusi ant Šv. Antano Paduviečio kapo, o jos Didysis altorius su Šv. Antano stebuklų scenomis sukurtas Donatelo. Mieste gausu dailės ir architektūros paminklų: *Radžionės rūmai, su didžiausia Europoje vientisos erdvės viduramžių sale, skiria Piazza del Erbe ir Frutta aikštes. Laisvu laiku siūlome užsukti į miesto simboliu ir neatskiriama jo dalimi tapusią Pedrocchi Padova kavinę ir pasimėgauti įstabaus skonio *kavos puodeliu. Vykstate Romos link. Nakvynė viešbutyje prie Romos.

4 diena
Pusryčiai. Išvykstate į „amžinąjį miestą ant septynių kalvų“ – Romą. Atvykus ekskursija po mažiausią pasaulio valstybę ir katalikybės centrą Vatikaną. Aplankote vieną žymiausių Europoje ***Vatikano muziejų: XV a. Rafaelio freskomis tapytos popiežiaus Julijaus II apartamentų salės, Pinakoteka (dailės galerija), Mikelandželo ištapyta Siksto koplyčia, kurioje renkamas popiežius. Aplankote didžiausią ir puošniausią katalikų bažnyčią pasaulyje – Šv. Petro baziliką, kurią puošia gausybė neįkainojamų meno kūrinių, ir aikštę. Esant galimybei, gėritės Romos panorama nuo Šv. Petro bazilikos *kupolo, į kurį veda 330 laiptelių. Nakvynė viešbutyje prie Romos.

5 diena
Pusryčiai. Važiuojate senuoju Via Appia Antica keliu, viena svarbiausių Romos imperijos arterijų. Apžiūrite Šv. Sebastiano bažnyčią, aplankote šventojo kapą ir leidžiatės į bažnyčios rūsiuose esančias unikalias *katakombas. Vykdami Koliziejaus link pravažiuojate puikiai išlikusius IV a. Šv. Sebastiano vartus, per kuriuos pirkliai ir keleiviai patekdavo į antikinę Romą. Pažintis su antikine Roma: *Koliziejus, dar vadinamas Flavijų amfiteatru, renginių metu galėjęs sutalpinti iki 70 000 žiūrovų; Romėnų forumas, kur kadaise virė kultūrinis, politinis ir dvasinis gyvenimas, stovėjo didingi pastatai, šventyklos, triumfo arkos; Kapitolijaus kalva, ant kurios stovėjo šventykla Jupiteriui, Junonai ir Minervai; Trajano kolona, vaizduojanti imperatoriaus Trajano kovos su Dakija kelią; Panteonas arba „visų dievų šventykla“ stebina sumanaus architekto Apolodoro Damaskiečio architektūriniais sugebėjimais. Žymiausios miesto aikštės: Venecijos aikštė, Trevi aikštė su didžiausiu fontanu Romoje, gražiausia miesto barokinė Navonos aikštė su Berninio sukurtu „Keturių upių“ fontanu. Nakvynė viešbutyje prie Romos.
Viduramžiškoji Italija..gamtos, istorijos ir šventųjų takais

6 diena
Pusryčiai. Vykstate į Asyžių. Viduramžius menantį miestą bene labiausiai išgarsino pranciškonų ordino įkūrėjo Šv. Pranciškaus Asyžiečio asmenybė ir jam pastatyta bazilika. Šis šventasis gimęs 1181 m. Asyžiuje laikomas visos Italijos globėju. Istorinis miestas gausiai lankomas piligrimų. Čia gausu romėniškojo palikimo, jaukios viduramžius menančios gatvelės. Aplankote Basilica di San Fransesco, kuri kaip Šv. Pranciškaus palaidojimo vieta, pradėta statyti 1228 m., praėjus dvejiems metams po šventojo mirties. Per šimtmetį šventovė išpuošta garsiausių to meto menininkų kūriniais. Bazilika – viena didingiausių krikščionių šventovių. Asyžius taip pat ir Šv. Klaros miestas. Šventoji palaidota jos vardo bazilikoje. Išvykstate Venecijos link. Pakeliui aplankot La Verna vienuolyną. Iš toli matomas Pranciškonų vienuolynas pastatytas ant stačios uolos šlaito ir apsuptas tankių miškų. Tikima, kad jis pastatytas toje vietoje, kurioje Šv. Pranciškui atsivėrė stigmos. Dabar čia lankytojų laukia vienuolynas, bažnyčia, kelios koplyčios, muziejus ir ola, kurioje, kaip tikima, buvo šventojo celė. Nuo La Verna vienuolyno komplekso atsiveria stulbinantys Casentino slėnio vaizdai. Nakvynė viešbutyje pakeliui į Veneciją.
Viduramžiškoji Italija..gamtos, istorijos ir šventųjų takais

7 diena
Pusryčiai. Vykstate į „miestą ant vandens“ – Veneciją. *Plaukiate laivu iš Punta Sabionni į Šv. Morkaus aikštę. Ekskursiją pradedate aplankant Šv. Morkaus aikštę, *Šv. Morkaus baziliką, kurioje ilsisi šventojo palaikai, su auksiniu altoriumi ir arklių galerija, Rialto ir „Atodūsių“ tiltus. Laisvu laiku siūlome pasikelti į 100 m aukščio *Varpinę, aplankyti žymiausias Venecijos bažnyčias ar, esant galimybei, paplaukioti gondolomis Venecijos kanalais (už papildomą mokestį). Po pietų išvykstate į Čekiją. Kelionė per Austriją. Labai vėlai vakare atvykstate į viešbutį Čekijoje, Brno apylinkėse. Nakvynė viešbutyje.
Viduramžiškoji Italija..gamtos, istorijos ir šventųjų takais

8 diena
Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Naktį sugrįžtate į Lietuvą.
Kelionės metu nuvažiuojama ~4700 km.
– Keliausite komfortabiliai su naujausiu Novaturo autobusu ir sedėsite patogiai, nes turėsite net dvi vietas savo patogumui;
 
Į kelionės kainą įskaičiuota
Kelionė autobusu,
7 nakvynės viešbučiuose,
maitinimas – 7 pusryčiai,
kelionės vadovo paslaugos,
ekskursinė programa,
informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu,
kelionės dokumentų sutvarkymas.

Pastabos
Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, ¹Panevėžio, ¹Šiaulių, ¹Klaipėdos, ¹Marijampolės ir Alytaus.
(¹) – yra papildomų sąlygų.
(*) – mokami objektai ir visuomeninio transporto bilietai. Turistas moka pats apie 80 EUR už visus (*) pažymėtus objektus.
(***) – mokami objektai kuriuos būtina užsisakyti prieš išvykstant. Kaina – apie 35 EUR asmeniui.
Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.
Į kainą neįskaičiuotos papildomos išlaidos: draudimas, kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.
 
Kelionės data: 2017-03-22
Kelionės trukmė: 7 naktys
Kelionės kaina: nuo 382 EUR/asm.
Maitinimas: pusryčiai
 
 
 

Pasiteiravimas apie keliones

© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.