KELIONĖS
Specialūs pasiūlymai  »  SUPER PIGU!!! Kelionė į VARNĄ su VISKAS ĮSKAIČIUOTA 4* viešbutyje vos nuo 323 EUR!

SUPER PIGU!!! Kelionė į VARNĄ su VISKAS ĮSKAIČIUOTA 4* viešbutyje vos nuo 323 EUR!

Organizatorius: Teztour

Transportas:

Rekomendacijos: Trumpos kelionės Romantika Nuotykiai Poilsis su šeima Pasaulio pažinimas

SUPER PIGU!!! Kelionė į VARNĄ su VISKAS ĮSKAIČIUOTA 4* viešbutyje vos nuo 323 EUR!


 
NEPRALEISK SUPER PASIŪLYMO! Mėgaukis Bulgarija su maitinimu vos nuo 323 EUR! Tik kovo 27 – 31 d. paskutinė galimybė įsigyti vasaros atostogas išankstinių pirkimų sąlygomis ir ypatingomis kainomis!
 
Apie viešbutį:
Ši apgyvendinimo įstaiga yra 2 min. kelio pėsčiomis nuo paplūdimio. Keturių žvaigždučių viešbutis „Marina Grand Beach Hotel“ įsikūręs gražiame parke šalia paplūdimio, pietinėje Auksinių smilčių kurorto dalyje. Belaidis internetas nemokamas.

Iš daugelio numerių atsiveria jūros vaizdai. Visuose numeriuose yra nemokami mini barai. Viešbutyje įrengti lauko, vidaus ir vaikų baseinai.

Viešnagės metu galėsite naudotis treniruoklių bei skvošo salėmis, sauna, garų pirtimi ir didele poilsio zona. Viešbutyje taip pat veikia kirpykla ir grožio salonas.

„Grand Hotel“ svečiai kviečiami lankytis restorane su terasa, užkandinėje, saldumynų parduotuvėje, mezonino bare su terasa ir panoraminiame bare.
 
Bulgarija – valstybė pietryčių Europoje, viliojanti gražia gamta, maloniu klimatu, smėlėtais paplūdimiais, šalies istorija, tradicijomis bei ganėtinai nedidelėmis kainomis. Bulgarija turi didelį turtą – 380 km smėlio paplūdimių, 9 kurortai, turintys „mėlynąsias vėliavas“ už paplūdimių kokybę, ir penkis mėnesius trunkantis šiltasis sezonas. Istorijos mėgėjų laukia senovės žavesio nepraradę miestai, uždarą gyvenimą ir natūrinį ūkį puoselėjantys viduramžių vienuolynai ir kt. Šalį kerta kelios kalnų grandinės su aukščiausia Balkanų pusiasalio viršūne, čia plyti milžiniški rožių laukai ir neaprėpiami vynuogynai. Rožių, saulės ir smėlėtų krantų šalis – Bulgarija.
 
Auksinės kopos (Golden Sands) – populiariausia poilsio vieta Bulgarijoje, esanti nacionalinio parko teritorijoje, netoli Varnos oro uosto. Smulkaus geltono smėlio paplūdimys tęsiasi 6 km, o jo plotis vietomis siekia 100 m. Šiuolaikiškame Auksinių kopų kurorte gausu naktinių klubų, restoranų, diskotekų, parduotuvių. Tai vienas judriausių kurortų Juodosios jūros pakrantėje, kurį pamėgęs jaunimas. Kurortas garsėja ir daugybe mineralinio vandens šaltinių, kurie puikiai panaudojami sveikatingumo bei SPA centruose.
 
Kelionės kaina: nuo 323 EUR/asm.
Kelionės data: 2017-05-22
Kelionės trukmė: 4 naktys
Maitinimas: VISKAS ĮSKAIČIUOTA
 
Pasiteiravimas apie keliones

© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.