KELIONĖS
Specialūs pasiūlymai  »  Trumpa išvyka į stilingąjį Milaną

Trumpa išvyka į stilingąjį Milaną

Organizatorius: Zigzag

Transportas:

Rekomendacijos: Trumpos kelionės Romantika Nuotykiai Didieji miestai

Trumpa išvyką į stilingąjį Milaną vos nuo 125 EUR/asm.

 
Pasinaudok puikiu pasiūlymu kelioms dienoms pabėgti į stilingąjį Italijos miestą- Milaną vos nuo 125 EUR/asm. su skrydžiais ir moderniu 3* viešbučiu!

Apie viešbutį:

Viešbutis „Mokinba Hotels Cristallo“ įsikūręs vos per 150 metrų nuo Milano centrinės geležinkelio stoties, iš kurios metro ir traukiniais pasieksite reikiamas Milano vietas. Numeriuose su balkonais yra oro kondicionieriai ir mini barai, veikia nemokamas belaidis internetas. Viešbutyje tiekiami įvairūs savitarnos pusryčiai, o elegantiškame bare siūlomi gėrimai ir užkandžiai. Draugiški darbuotojai bendrauja keliomis kalbomis, o vestibiulyje rasite nemokamų interneto terminalų. Viešuoju transportu lengvai nuvyksite iki Milano katedros, Sforcų pilies ir Šv. Marijos Maloningosios bažnyčios, kurią puošia Leonardo da Vinčio freskos. Centrinė stotis yra puikus pasirinkimas keliautojams, besidomintiems šiomis veiklomis: parduotuvėmis, drabužių parduotuvėmis ir katedromis. Šis rajonas yra svečių mėgstamiausias vietovėje Milanas. Šiame rajone gausu puikių firminių parduotuvių: H&M, Zara!

Kelionės data: 2017.03.07-09
Kelionės trukmė: 2 naktys
Kelionės kaina: nuo 125 EUR/asm.
Maitinimas: nėra

Pasiteiravimas apie keliones

© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.