KELIONĖS
Specialūs pasiūlymai  »  VISKAS ĮSKAIČIUOTA atostogos GRAIKIJOJE vos nuo 359 EUR!

VISKAS ĮSKAIČIUOTA atostogos GRAIKIJOJE vos nuo 359 EUR!

Organizatorius: Zigzag

Transportas:

Rekomendacijos: Romantika Nuotykiai Poilsis su šeima Istoriniai miestai

VISKAS ĮSKAIČIUOTA atostogos GRAIKIJOJE vos nuo 359 EUR!

Keliauk atostogauti ten kur saulė lepina be jokio gailesčio- Graikiją! Su skrydžiais ir apgyvendinimu puikiame 3* viešbutyje + VISKAS ĮSKAIČIUOTA ištisą savaitę už FANTASTIŠKĄ kainą!
 
Apie viešbutį:
 
Ši apgyvendinimo įstaiga yra 1 min. kelio pėsčiomis nuo paplūdimio. Atostogų viešbutis „Fereniki Resort & Spa“ įsikūręs vos už keleto žingsnių nuo Georgioupolis miestelio krantus skalaujančios bekraštės turkio spalvos jūros. Šiame viešbutyje yra SPA centras, keletas baseinų, restoranas ir vaikų žaidimo aikštelė.
Erdviuose „Fereniki“ numeriuose rasite balkonus, iš kurių atsiveria šoniniai jūros arba sodo vaizdai, oro kondicionierius ir šaldytuvus. Kiekvienas numeris yra unikalaus stiliaus, kuris atsispindi pavadinime. Vestibiulyje ir numeriuose veikiančiu belaidžiu internetu galėsite naudotis už papildomą mokestį.  Pastatą supantis medžiais, gėlėmis ir kitais augalais apsodintas sodas kuria vėsumos įspūdį. Viešbutyje įrengta patogi bei saugi automobilių stovėjimo aikštelė.
 
Kelionės kaina: nuo 359 EUR/asm.
Kelionės data: 2017-05-10
Kelionės trukmė: 7 naktys
Maitinimas: VISKAS ĮSKAIČIUOTA

Pasiteiravimas apie keliones

© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.