LĖKTUVŲ BILIETAI

Barselona

Barselona - Katalonijos sostinė ir vienas iš populiariausių turistų lankomų miestų Ispanijoje. Tai kosmopolitiškas miestas, kurio restoranai, barai, naktiniai klubai visuomet pilni žmonių.
DĖMESIO! Barselonos viešbučiuose papildomai mokamas miesto ar pagalvės mokestis (city tax) – 0,50-2,50 EUR asmeniui už parą!
 
POILSIS PRIE JŪROS
Iš Barselonos galima vykti į šiaurę arba į pietus ir ilsėtis Kosta Bravos bei Kosta Dorados regionų kurortuose.
 
Costa Brava - tai tipiški Viduržemio jūros pakrančių miesteliai ir gyvenvietės, stebinantys savo grožiu ir gamta. Kosta Bravoje atgaivą ras ir mėgstantys pasivaikščioti, pasivažinėti dviračiais ar automobiliais, norintys pajodinėti ar pažinti jo istoriją. Žinomiausi Kosta Bravos pakrantės kurortai - Tossa de Mar, Lloret de Mar, Blanes.
DĖMESIO! Kosta Bravos kurortų viešbučiuose papildomai mokamas miesto ar pagalvės mokestis (city tax) – 0,50-2,50 EUR asmeniui už parą!
 
Kosta Dorada ispaniškai reiškia "auksinę pakrantę" - regionas taip pavadintas dėl auksinio atspalvio smėlio paplūdimių. Žymiausias regiono miestas - Taragona - senovinis pietų Katalonijos miestas, o čia gyvenantys žmonės yra itin kultūringi, išsaugoję senovines tradicijas ir švenčių papročius. Žinomiausi kurortai – La Pineda, Salou, Kambrilis.
DĖMESIO! Kosta Dorados kurortų viešbučiuose papildomai mokamas miesto ar pagalvės mokestis (city tax) – 0,50-2,50 EUR asmeniui už parą!

BARSELONA, COSTA BRAVA, COSTA DORADA (skrydis + viešbutis)

Barselona
Barselona
Skrydis lėktuvu bei nakvynės pasirinktame viešbutyje - išsirinkite labiausiai patikusį variantą iš žemiau esančių pasiūlymų. Arba pateikite savo pageidavimus ir suformuosime būtent jums tinkantį pasiūlymą.
 
 
PASTABA: Kaina nurodyta vienam asmeniui, gyvenant dviviečiame kambaryje. Į kainą įskaičiuota skrydis lėktuvu į Barseloną, nakvynės viešbutyje su nurodytu maitinimu, rankinio bagažo gabenimas.
Papildomai galite užsisakyti pervežimus iš/į oro uosto arba vykti viešuoju transportu.
DATA/TRUKMĖ
SKRYDIS
VIEŠBUTIS
KAINA
(nuo)
2017.09.19-09.21
2 nakvynės
Vilnius – Barselona – Vilnius Century Park 3*
Su pusryčiais
363 EUR
UŽSISAKYTI
2017.09.19-09.21
2 nakvynės
Vilnius – Barselona – Vilnius Teatre Auditori 3*
Su pusryčiais
365 EUR
UŽSISAKYTI
2017.09.19-09.21
2 nakvynės
Vilnius – Barselona – Vilnius Acta Mimic 3*
Su pusryčiais
383 EUR
UŽSISAKYTI

Vietų skaičius nurodyta kaina ribotas. Pasiūlymas pateiktas 2017-05-09.Jau turite lėktuvo bilietus ir ieškote tik nakvynės Barselonoje? Siūlome viešbučius, apartamentus ir kt. Užpildykite pasiteiravimo formą.

DU MIESTAI VIENOS KELIONĖS METU (traukiniu)

Figueres, Salvadoro Dali muziejus
Figueres, Salvadoro Dali muziejus
O jei norite vienos kelionės metu aplankyti du miestus, šokite į traukinį ir susipažinsite su dar vienu Europos perlu. Skrisdami į Barseloną nepraleiskite progos aplankyti FIGUERES miestelį, kuriame yra Salvadoro Dali muziejus - teatras, stebinantis tiek savo išore, tiek eksponatais. Iš Barselonos lengvai galite pasiekti ir kitus miestus. Apsilankykite jaukiame ŽIRONOS (GIRONA) senamiestyje, leiskitės į romėnų laikų Katalonijos sostinę TARAGONĄ arba keliaukite į SARAGOSĄ - penktą pagal dydį Ispanijos miestą, esantį šalies rytinėje dalyje.

KELIONĖS TRAUKINIU IŠ BARSELONOS

Daugiau informacijos ir bilietų teiraukitės zigzag.lt konsultantų.

NAUDINGA INFORMACIJA:

- Automobilių parkavimas prie Vilniaus oro uosto.
- Kaip nuvykti autobusu į Vilniaus oro uostą.
 
Parašykite mums savo pageidavimus ir mes pateiksime JUMS skirtą pasiūlymą :)

ORAI

Barselonoje vyrauja Viduržemio jūros klimatas - ilgos, karštos vasaros ir trumpos, švelnios žiemos.
Mėnuo I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII
Oro temperatūra °C 10 10 12 13 16 20 23 24 22 18 13 11
Vandens temperatūra °C 14 13 14 15 18 21 24 26 24 22 18 16
 


Pasiteiravimas dėl pigios kelionės (skrydis+viešbutis)

Jūsų vardas

Jūsų telefono numeris

Jūsų el. pašto adresas

Komentarai ir/ar pastabos

© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.