LĖKTUVŲ BILIETAI

Kopenhaga

Kopenhaga - Danijos sostinė, kuri yra viena seniausių Europos sostinių. Čia atrasite ir pamatysite vieną seniausių karališkųjų miestų, kuriame gausu pasakų pilių, siaurų akmenuotų gatvelių. Čia daugiau dviračių nei žmonių. Be to, čia rasite garsiosios "Undinėlės" skulptūrą.

KOPENHAGA (skrydis + viešbutis)

Pigios kelionės į Kopenhagą
Pigios kelionės į Kopenhagą
Skrydis lėktuvu bei nakvynės pasirinktame viešbutyje - išsirinkite labiausiai patikusį variantą iš žemiau esančių pasiūlymų. Arba pateikite savo pageidavimus ir suformuosime būtent jums tinkantį pasiūlymą.
 
PASTABA: Kaina nurodyta vienam asmeniui, gyvenant dviviečiame kambaryje. Į kainą įskaičiuota tiesioginis skrydis lėktuvu iš Kauno į Kopenhagą, nakvynės viešbutyje su nurodytu maitinimu, rankinio bagažo gabenimas. Papildomai galite užsisakyti pervežimus iš/į oro uosto arba vykti viešuoju transportu.
DATA/TRUKMĖ
SKRYDIS
VIEŠBUTIS
KAINA
(nuo)
2017.08.27-08.29
2 nakvynės
Kaunas - Kopenhaga - Kaunas Savoy 3*
Su pusryčiais
256 EUR
UŽSISAKYTI
2017.08.27-08.29
2 nakvynės
Kaunas - Kopenhaga - Kaunas Hotel Danmark 3*
Be maitinimo
274 EUR
UŽSISAKYTI

Vietų skaičius nurodyta kaina ribotas. Pasiūlymas pateiktas 2017-05-15.

DU MIESTAI VIENOS KELIONĖS METU (traukiniu)

Danija
Danija
Lankydamiesi Kopenhagoje nuvykite traukiniu į Arhusą ir būtinai užsukite į miesto istorijos ir kultūros "Den Gamle By" muziejų po atviru dangum. Čia pamatysite, kaip kadaise gyveno danų tauta.
 
 
Klasikinė kelionė po gražiąją Skandinaviją nepaliks abejingų. Išbandykite šį maršrutą su InterRail Pass bilietu, galiojančiu 22 dienas, pradėdami kelionę Kopenhagoje.
 
 
Daugiau informacijos ir bilietų teiraukitės zigzag.lt konsultantų.

NAUDINGA INFORMACIJA:Pasiteiravimas dėl pigios kelionės (skrydis+viešbutis)

Jūsų vardas

Jūsų telefono numeris

Jūsų el. pašto adresas

Komentarai ir/ar pastabos

© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.