LĖKTUVŲ BILIETAI

Londonas

Londonas - įvairialypis miestas, kuriame kiekvienas gali rasti sau įdomios veiklos. Čia gausu muziejų ir įvairiausų kitų pramogų.
PASTABA: Kaina nurodyta vienam asmeniui, gyvenant dviviečiame kambaryje. Į kainą įskaičiuota kelionė pagal pasiūlymą lėktuvu arba lėktuvu ir traukiniu, nakvynės viešbutyje su nurodytu maitinimu, rankinio bagažo gabenimas. Papildomai galite užsisakyti pervežimus iš/į oro uosto arba vykti viešuoju transportu.

LONDONAS (skrydis + viešbutis)

Londonas
Londonas
Skrydis lėktuvu bei nakvynės pasirinktame viešbutyje - išsirinkite labiausiai patikusį variantą iš žemiau esančių pasiūlymų. Arba pateikite savo pageidavimus ir suformuosime būtent jums tinkantį pasiūlymą.
 
 
PASTABA: Kaina nurodyta vienam asmeniui, gyvenant dviviečiame kambaryje. Į kainą įskaičiuota skrydis lėktuvu į Londoną, nakvynės viešbutyje su nurodytu maitinimu, rankinio bagažo gabenimas.
Papildomai galite užsisakyti pervežimus iš/į oro uosto arba vykti viešuoju transportu.
{{infotable}}


DU MIESTAI VIENOS KELIONĖS METU

Bath kurortinis miestas
Bath kurortinis miestas
O jei norite vienos kelionės metu aplankyti du miestus, šokite į traukinį ir susipažinsite su dar vienu Europos perlu. Skrisdami į Londoną aplankykite Oksfordo universiteto miestelį. Norėdami pailsėti vykite į kurortinį miestelį Bath, kuris garsus mineralinio vandens versmėmis. Jei svajojate laiką praleisti paplūdimyje, keliaukite į St Ives miestelį, kurį supa smėlėtos pakrantės. Besidomintiems istorija ir kultūra siūlome aplankyti Kardifą - Velso sostinę. Na o garsiųjų Beatles fanams tiesiog privalu apsilankyti Liverpulyje, kur jų laukia bitlų turas. Pasirinkite labiausiai patinkančią kryptį ir keliaukite tyrinėti Didžiosios Britanijos.
 

Daugiau informacijos ir bilietų teiraukitės zigzag.lt konsultantų.

NAUDINGA INFORMACIJA:

- Automobilių parkavimas prie Vilniaus ir Kauno oro uostų.
- Kaip nuvykti autobusu į Vilniaus arba Kauno oro uostą.
 
Parašykite mums savo pageidavimus ir mes pateiksime JUMS skirtą pasiūlymą :)

© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.