LĖKTUVŲ BILIETAI

Sicilija

Sicilija – viena gražiausių ir įdomiausių Viduržemio jūros salų, išsaugojusi savo žavesį. Pakrantėse vyrauja tipiškas Viduržemio jūros klimatas: su švelniomis lietingomis žiemomis ir karštomis vasaromis.
 
DĖMESIO! Viešbutyje papildomai mokamas kurorto mokestis (city tax) 2-5 EUR/asm.!

SICILIJA (skrydis + viešbutis)

Sicilija
Sicilija
Skrydis lėktuvu bei nakvynės pasirinktame viešbutyje - išsirinkite labiausiai patikusį variantą iš žemiau esančių pasiūlymų. Arba pateikite savo pageidavimus ir suformuosime būtent jums tinkantį pasiūlymą.
 
 
PASTABA: Kaina nurodyta vienam asmeniui, gyvenant dviviečiame kambaryje. Į kainą įskaičiuota skrydis lėktuvu į Siciliją, nakvynės viešbutyje su nurodytu maitinimu, rankinio bagažo iki 10 kg gabenimas. Papildomai galite užsisakyti pervežimus iš/į oro uosto arba vykti viešuoju transportu.
{{infotable}}

SICILIJA (apgyvendinimas)

Jau turite lėktuvo bilietus ir ieškote tik nakvynės Sicilijoje? Siūlome viešbučius, apartamentus ir kt.

DU MIESTAI VIENOS KELIONĖS METU (traukiniu)

Argidžentas
Argidžentas
O jei norite vienos kelionės metu aplankyti du miestus, šokite į traukinį ir susipažinsite su dar vienu Europos perlu. Viešėdami Sicilijoje traukiniu galite nuvykti ir į kitus miestus. Įsigykite bilietus ir vykite į AGRIDŽENTĄ, miestą, įsikūrusį ant kalno šlaito su terasinėmis gatvelėmis bei puikiais vaizdais. Šiame mieste dar tebegyvuoja graikų palikimas - daugybė sanovinių šventyklų.
 

Daugiau informacijos ir bilietų teiraukitės zigzag.lt konsultantų.

NAUDINGA INFORMACIJA:

- Automobilių parkavimas prie Kauno oro uosto.
- Kaip nuvykti autobusu į Kauno oro uostą.
 
Parašykite mums savo pageidavimus ir mes pateiksime JUMS skirtą pasiūlymą :)

© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.