LĖKTUVŲ BILIETAI

Keleivio ir bagažo registracija internetu į Ryanair skrydžius

 Registracija į Ryanair skrydžius galima tik internetu. Jei keleivis atvyksta registruotis skrydžiui be atspausdintos įlaipinimo kortelės, jam oro uoste tenka mokėti 70 EUR/GBP dydžio “įlaipinimo kortelės išdavimo mokestį".

Išankstinė registracija internetu – (nuo 30 iki 8 dienų prieš skrydį) galima keleiviams, kurie pasirenka sėdimas vietas už papildomą mokestį.

Bendroji registracija internetu – keleiviai, kurie nenori papildomai mokėti už pasirinktų sėdimų vietų (Premium arba Regular) rezervaciją, gali registruotis internetu ne anksčiau kaip likus 7 dienoms iki skrydžio ir ne vėliau kaip likus 2 valandoms iki skrydžio. Jiems bus paskirtos sėdimos vietos automatiškai ir nemokamai.

Užpildykite užsakymo formą. Paspaudus mygtuką "Užsakyti" būsite nukreipti į apmokėjimo langą. Čia galėsite už registraciją sumokėti internetu iš savo banko, kurio el. bankininkystės paslaugomis naudojatės, sąskaitos arba banko pavedimu nurodytais UAB "Zigzag Travel" rekvizitais.

Nukopijuokite iš elektroninio aviabilieto arba užsakymo patvirtinimo.
Asmuo kontaktams:
Keleivių skaičius registracijai internetu*
Išvykimo data:  
Į abi puses 
Keleivių duomenys:

Mokėtina suma:Susipažinau ir sutinku su taisyklėmis.
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.