Sužinokite naujienas pirmieji

(Galėsite pasirinkti, kokias kelionių pasaulio naujienas ir kaip dažnai norite gauti)

Pasiūlymai jaunavedžiams

Povestuvinės kelionės
Sakoma, kad vestuvės - tai šventė svečiams. Tačiau jūs turite progą atsigriebti ir dviese patirti nuostabiausių akimirkų medaus mėnesio metu. O gal jūs jau seniai susituokę, bet taip norisi pasinerti į romantikos pilną atmosferą, padovanoti vienas kitam dar vieną medaus mėnesį, pabūti dviese.
Mes dirbame tam, kad jūsų romantiška arba povestuvinė kelionė būtų nepamirštama.
Keliaukite ten, kur saulė švelniai bučiuos jūsų odą, o prie kojų glaustysis jūros banga, arba ten, kur norėsis kuo šilčiau įsisupti į kailinius, o sniego spindesys vers užsidėti tamsius akinius. Svarbu, kad jums abiems ten patiktų ir abu jaustumėtės puikiai.
Turime išskirtinių ir standartinių kelionių pasiūlymų: nuo Tailando, Meksikos, Jamaikos, Maldyvų, Bahamų, Bora Bora, Šri Lankos, Seišelių, Mauricijaus iki Graikijos, Egipto, Italijos, Čekijos, Graikijos. Kopinėkite medų ten, kur jums patinka!

Nuolaidos
Priklausomai nuo pasirinkto kelionių organizatoriaus ir vietovės, kur norėsite praleisti medaus mėnesį, jums bus taikoma jaunavedžių nuolaida nuo 5 iki 15 %.
Nuolaidos galioja pateikus santuokos liudijimo arba pareiškimo tuoktis kopiją bei ribotą laiką nuo santuokos įregistravimo. Nuolaidos netaikomos paskutinės minutės pasiūlymams ir akcijoms.

Santuoka užsienyje
Norite kažko neįprasto? Ištarkite TAIP senovinėje pilyje Europoje, ant skardžio su stulbinančiu vaizdu į ugnikalnį, spalvingos budistinės ceremonijos metu arba palmių pavėsyje ant jūros kranto ošiant bangoms.
Mes jums siūlome kurortus Karibų jūroje, Jamaikos, Bahamų ir kitose salose, Seišeliuose, Prahoje ir kt. Sandals kurortai apdovanoti Wold Travel Awards kaip geriausi pasaulio kurortai. Šiuose kurortuose mes siūlome net tik praleisti medaus mėnesį, bet ir atšokti vestuves. Vestuvių organizavimui skiriamas ypatingas dėmesys, nes tai yra viena įsimintiniausių dienų jaunavedžių gyvenime. Niekaip negalintiems išsirinkti tobulos vietos santuokai, zigzag.lt bloge pateikėme pačias geriausias vietas susituokti.

Dovanų čekiai
Niekaip neišrenkate vestuvinės dovanos? Norite pradžiuginti jaunavedžius? Zigzag.lt dovanų čekis - pati geriausia išeitis. Jaunavedžiams tai bus maloni ir netikėta staigmena, nes tai bus išskirtinė dovana. Jaunieji galės patys sau išsirinkti kažką ypatingo.
 
Blog.zigzag.lt rekomendacija: Apie vestuves užsienyje >
 
Daugiau informacijos kreipkitės į mūsų konsultantus.

© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.