Traukinių bilietai
Nepriklausomiems keliautojams

10 priežasčių nepriklausomiems keliautojams keliauti traukiniais Europoje

 
1. Lankstus (patogus) pasirinkimas
Visiems patinka patogūs traukinių sustojimai, kurių yra be galo daug, maršrutų pasirinkimas bei išvykimo laikas. Tai suteikia Jums galimybes apsistoti ilgiau, keliauti ten, kur norite Jūs.

2. Visus metus
Jūs galite vykti traukiniu slidinėjimo atostogų ar vasarą pabūti prie Viduržemio jūros. Traukiniai važiuoja 365 dienas per metus, nepaisant to, ar lyja, ar kruša, ar sninga.

3. Platus geležinkelių tinklas
240 000 km ilgio geležinkelio bėgiai padės pasiekti kiekvieną Europos kampelį per miškus, laukus ir kalnus, kur nėra kitoms transporto priemonėms skirtų kelių.

4. Bendraukite su vietiniais
Europoje daugelis keliauja traukiniais, todėl Jūs turite puikią galimybę susipažinti su vietiniais, kalbėti jų kalba, išmėginti jų virtuvę bei sužinoti daugiau apie šalį.

5. Patogus keliavimas
Galite pailsinti savo kojas, keliauti į barą ar pasimėgauti greitu maistu europietiškuose traukiniuose. Traukinio sėdimos vietos yra erdvios, kai kurių atlošuose yra įmontuoti ekranai ir rodomi filmai. Kai kuriuose traukiniuose įrengti poilsio kambariai.

6. Taupykite pinigus
Įsigykite traukinių pasą. Perkant atskirus bilietus, keliauti po Europą gali būti labai brangu. Su traukinių pasu Jūs galite keliauti kur tik norite. Yra daugybė specialių pasiūlymų, tinkančių beveik kiekvienam biudžetui. Įsigykite ISIC, ITIC ar Europos jaunimo kortelę ir pasinaudokite nuolaidomis kelionės draudimui, nakvynei, maitinimui ir kt.

7. Keliaukite greičiau
Aukštos kokybės europietiški traukiniai yra greiti. Užsiregistravimas į traukinį paprastai trunka mažiau nei 15 minučių. Traukinio greitis siekia 300 km/h. Pavyzdžiui, tarp Paryžiaus ir Marselio esančius 800 km įveiksite per 3 valandas.

8. Keliaukite, kada tik norite
Yra įvairių galimybių keliauti traukiniais tarp Europos sostinių. Tiesiog išsirinkite tinkamą laiką pagal traukinių tvarkaraštį.

9. Keliaukite saugiai per naktį
Ilgose kelionėse, kurios trunka ir per naktį, galite pasirinkti nakvynes prabangiuose arba pigesniuose miegamuosiuose vagonuose. Jūs sutaupysite už nakvynę viešbučiuose ar svečių namuose bei atvyksite į norimą vietą pailsėję ir pasiruošę naujai dienai.

10. Pajusk tikrąją Europą
Traukiniai yra integravęsi į Europos kelių gyvenimą. Keliauk traukiniais ir pajusk tikrąją Europą pats.
 
Traukinių tvarkaraščius galite pasitikrinti ČIA.

Zigzag.lt bloge skaitykite: kelionių traukiniais istorijos, rekomenduojami maršrutai, patarimai.


Keliauju traukiniu Facebook
Keliauju traukiniu Facebook
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.