Traukinių bilietai
Šeimoms

10 priežasčių šeimoms keliauti traukiniais Europoje

1. Lankstus (patogus) pasirinkimas
Visiems patinka patogūs traukinių sustojimai, kurių yra be galo daug, maršrutų pasirinkimas bei išvykimo laikas. Tai suteikia Jūsų šeimai galimybes apsistoti ilgiau, keliauti ten, kur norite Jūs.

2. Labiausiai atsižvelgiama į Jūsų biudžetą
Yra begalė taupymo būdų ir specialių pasiūlymų, tinkančių bet kokiam biudžetui. Šeimos gali sutaupyti, kai jos keliauja kaip grupė. Vaikams iki 12 metų taikomos 50 % nuolaidos.

3. Keliaukite saugiai per naktį
Ilgose kelionėse, kurios trunka ir per naktį, šeimai leidžiama pasirinkti nakvynes prabangiuose arba pigesniuose miegamuosiuose vagonuose. Jūs sutaupysite už nakvynę viešbučiuose ar svečių namuose bei atvyksite į norimą vietą pailsėję ir pasiruošę naujai dienai.

4. Patogus keliavimas
Traukinyje sėdimos vietos yra erdvios, kai kurių atlošuose yra įmontuoti ekranai ir rodomi filmai. Kai kuriuose traukiniuose yra poilsio kambariai. Šeima gali sėdėti kartu, vaikams suteiktos galimybės laisvai judėti, netrukdant kitiems keleiviams.

5. Traukinio patogumai
Daugelis traukinių turi erdvias patogumų erdves: barus, restoranus, tualetus, vaikų vystymo kambarius. Visa tai kelionei suteikia lengvumo bei patogumo. Kuomet Jums prireikia pagalbos, Jums padės traukinio palydovai.

6. Keliaukite greičiau
Ilgoje kelionėje vaikams greitai pabosta, jie pavargsta. Traukinys gali važiuoti apie 300 km/h ir Jūs pasieksite norimą vietą greičiau, nes netrukdys nei automobilių kamsčiai, nei blogos oro sąlygos. Pavyzdžiui, tarp Paryžiaus ir Marselio esančius 800 km įveiksite tik per 3 valandas.

7. Visus metus
Jūsų šeima gali vykti traukiniu slidinėjimo atostogų ar vasarą pabūti prie Viduržemio jūros. Traukiniai važiuoja 365 dienas per metus, nepaisant to, ar lyja, ar kruša, ar sninga.

8. Platus geležinkelių tinklas
240 000 km ilgio geležinkelio bėgiai padės pasiekti kiekvieną Europos kampelį per miškus, laukus ir kalnus, kur nėra kitoms transporto priemonėms skirtų kelių.

9. Išsilavinimo patirtis
Europoje daugelis keliauja traukiniais, todėl Jūsų šeima turi puikią galimybę susipažinti su vietiniais, kalbėti jų kalba, išmėginti jų virtuvę bei sužinoti daugiau apie šalį.

10. Atvykimas į miesto „širdį“
Daugelis geležinkelio stočių yra išsidėstę Europos miestų centruose. Čia galite rasti viską: viešbučius, lankytinas miesto vietas, restoranus, valiutos keityklas, suvenyrų parduotuves, telefonus, paštus, knygynus, informacijos centrus ar vietas, kuriose galėsite rezervuoti bilietus tolimesnei kelionei.
 
Traukinių tvarkaraščius galite pasitikrinti ČIA.

Zigzag.lt bloge skaitykite: kelionių traukiniais istorijos, rekomenduojami maršrutai, patarimai.


Keliauju traukiniu Facebook
Keliauju traukiniu Facebook
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.