Traukinių bilietai
Senjorams

10 priežasčių senjorams keliauti traukiniais Europoje


1. Stebėkite Europą per platųjį ekraną
Tiesiog sėdėkite ir mėgaukitės Europos unikaliais vaizdais per didelius langus, kol gurkšnojate savo mėgstamiausią gėrimą patogiose sėdimose vietose.

2. Keliaukite patogiai
Jausitės itin patogiai, nes sėdimos vietos europietiškuose traukiniuose yra erdvios. Jūs galite laisvai judėti po vagoną ar tiesiog sėdėti ir ilsėtis. Kai kurių traukinių sėdynių atlošuose yra įmontuoti ekranai, per kuriuos rodomi filmai. Kai kuriuose traukiniuose yra poilsio kambariai.

3. Stilingas pietavimas
Jūs galite pietauti stilingai, užkandžiauti ar mėgautis gėrimu bare. Daugelyje traukinių Jums pasiūlys pavalgyti Jūsų vietose. Taip pat galite pasiimti savo maisto kelionei į vagoną.

4. Pagalba
Daugelis traukinių turi erdvias patogumų erdves: barus, restoranus, tualetus, vaikų vystymo kambarius. Visa tai kelionei suteikia lengvumo bei patogumo. Kuomet Jums prireikia pagalbos, Jums padės traukinio palydovai.

5. Darykite, ką norite
Visiems patinka patogūs traukinių sustojimai, kurių yra be galo daug, maršrutų pasirinkimas bei išvykimo laikas. Tai suteikia Jums galimybes apsistoti ilgiau, keliauti ten, kur norite Jūs.

6. Nuveikite daugiau, nes leidžia Jūsų biudžetas
Yra begalė taupymo būdų ir specialių pasiūlymų, tinkančių praktiškai kiekvienam biudžetui. Jūs tikrai galite sutaupyti, jei keliausite su draugais kaip grupė.

7. Keliaukite saugiai per naktį
Ilgose kelionėse, kurios trunka ir per naktį, galite pasirinkti nakvynes prabangiuose arba pigesniuose miegamuosiuose vagonuose. Jūs sutaupysite už nakvynę viešbučiuose ar svečių namuose bei atvyksite į norimą vietą pailsėję ir pasiruošę naujai dienai.

8. Vaizdingas keliavimas traukiniais
Jei norite pamatyti tikrąjį Europos grožį, pasiteiraukite savo kelionės agento apie specialias keliones traukiniais, kurių metu galėsite grožėtis nuostabiomis šalimis, pavyzdžiui, Šveicarija ar Norvegija.

9. Patogus keliavimas visus metus
Keliaudami traukiniu galite pamiršti automobilių kamščius keliuose ar blogas oro sąlygas. Nesvarbu, kokiu metų laiku Jūs norite keliauti po Europą, traukiniai važiuoja 365 dienas per metus, nesvarbu, ar lyja, ar kruša, ar sninga.

10. Atvykimas į miesto „širdį“
Daugelis geležinkelio stočių yra išsidėstę Europos miestų centruose. Čia galite rasti viską: viešbučius, lankytinas miesto vietas, restoranus, valiutos keityklas, suvenyrų parduotuves, telefonus, paštus, knygynus, informacijos centrus ar vietas, kuriose galėsite rezervuoti bilietus tolimesnei kelionei.
 
Traukinių tvarkaraščius galite pasitikrinti ČIA.

Zigzag.lt bloge skaitykite: kelionių traukiniais istorijos, rekomenduojami maršrutai, patarimai.


Keliauju traukiniu Facebook
Keliauju traukiniu Facebook
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.