Traukinių bilietai
Verslininkams

10 priežasčių verslininkams keliauti traukiniais Europoje


1. Greitųjų traukinių tinklas
Traukiniai siūlo verslininkams greitųjų traukinių tinklą, išsidėsčiusį per Europos verslo centrus, 24 valandas per dieną, 7 dienas per savaitę, 365 dienas per metus.

2. Keliaukite, kada tik norite
Yra įvairių galimybių keliauti traukiniais tarp Europos sostinių. Tiesiog išsirinkite tinkamą laiką pagal traukinių tvarkaraštį.

3. Dirbkite kelionėje
Mobilūs telefonai ir nešiojamieji kompiuteriai gali būti operatyvūs kelionės metu. Daugelyje traukinių sėdimos vietos yra erdvios. Taip pat nemažai vietų (kambarių) dirbti ar paskambinti, kai Jūs keliaujate.

4. Atvykite pailsėję ir pasiruošę
Išmėginkite miegojimą prabangiame miegamajame vagone arba patogias kušetes per ilgą naktinę kelionę traukiniu. Jūs sutaupysite už nakvynę ir atvyksite į reikiamą vietą pailsėję ir pasiruošę kitai dienai.

5. Nepriklausomybė nuo oro
Traukiniai važiuoja 365 dienas oer metus, nesvarbu, ar lyja, ar kruša, ar sninga, todėl jūs nepavėluosite ar nepraleisite svarbaus susitikimo.

6. Patogus susisiekimas
Nesvarbu, kurioje vietoje Jūsų susitikimas. 240 000 km ilgio geležinkelio bėgiai leis pasiekti bet kurį Europos kampelį.

7. Patogus keliavimas
Galite pailsinti savo kojas, keliauti į barą ar pasimėgauti greitu maistu europietiškuose traukiniuose. Traukinio sėdimos vietos yra erdvios, kai kurių atlošuose yra įmontuoti ekranai, per kuriuos rodomi filmai. Kai kuriuose traukiniuose yra poilsio kambariai.

8. Keliaukite greičiau
Aukštos kokybės europietiški traukiniai yra greiti. Registracija į traukinį paprastai trunka mažiau nei 15 minučių. Traukinio greitis siekia 300 km/h. Pavyzdžiui, tarp Paryžiaus ir Marselio esančius 800 km įveiksite per 3 valandas.

9. Pajuskite tikrąją Europą
Traukiniai yra integravęsi į Europos kelių gyvenimą. Keliaukite traukiniais ir pajuskite tikrąją Europą patys.

10. Londonas – Paryžius per 2 valandas ir 35 minutes
Neįtikėtina, bet greituoju traukiniu į Paryžių ar Briuselį atvyksite per 2 valandas 35 minutes. Yra trys keliavimos klasės, tarp jų verslo klasė, kuriose yra patogios sėdynės, laisvas praėjimas ir maitinimas.
 
Traukinių tvarkaraščius galite pasitikrinti ČIA.

Zigzag.lt bloge skaitykite: kelionių traukiniais istorijos, rekomenduojami maršrutai, patarimai.


Keliauju traukiniu Facebook
Keliauju traukiniu Facebook
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.