Įvairūs
Kelionė  »  KL  »  Auksinė Praha

Auksinė Praha

AUKSINĖ PRAHA

Kelionės trukmė: 4 d.
Kaina: 179 EUR
 
DETALI KELIONĖS PROGRAMA

1 diena. Anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.
 
2 diena. Pusryčiai. Vykstate link Karlšteino. Pakylate į Karlšteino pilį – XIV a. buvusią karališkųjų brangenybių ir archyvų saugojimo vietą, meninių amatų vystymosi centrą. Pasivaikštote po miestelį. Vėliau vykstate į Prahą. Ekskursija pėsčiomis po Senąjį ir Naująjį miestą: Senieji miesto vartai – Parako bokštas, kuriame XVII a. buvo laikomas parakas; miesto Rotušė su astronominiu laikrodžiu, skaičiuojančiu ne tik valandas, bet rodančiu ir saulės bei mėnulio judėjimą per 12 zodiako ženklų, paminklas čekų tautinio atgimimo herojui Janui Husui, paaukojusiam savo gyvybę, bet neišsižadėjusiam savo įsitikinimų, prekybinis miesto centras – Vaclavo aikštė, kurioje senovėje šurmuliavo arklių turgus. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. usryčiai. Ekskursijos po Prahą tęsinys: Hradčanų rajonas – XIV a. už istorinių sienų įkurtas miestas. Prahos panorama nuo Strahovo vienuolyno terasos. Šv.Loretos vienuolyno ansamblis. Šv. Vito katedra, kuri statėsi ~50 metų. Čia buvo karūnuoti ir ilsisi Čekiją valdę karaliai. Prezidentūra, Šv. Jurgio bažnyčia, Karalių rūmai ir karališkieji sodai. Šv.Mikulašo barokinė bažnyčia, karmelitų bažnyčia. Pasivaikštote vienu iš seniausių Europoje akmeniniu Karolio tiltu, kuris jungia Senąjį miestą su Mala Strana. Laisvas laikas. Vakare siūlome Muzikinių fontanų šou. Nakvynė viešbutyje.

4 diena. Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Vėlai vakare sugrįžtate į Lietuvą. 

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
- Kelionė patogiu autobusu.
- 3 nakvynės su pusryčiais viešbutyje.
- Kelionės vadovo paslaugos.
- Ekskursinė programa.
- Kelionės dokumentų sutvarkymas.
 
PAPILDOMAI:
- Reikalingas LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn. po kelionės pabaigos.
- Mokamiems objektams reikia turėti ~ 30 EUR.
- Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.
- Kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos - už papildomą mokestį.
- Medicininių išlaidų draudimas į kelionės kainą neįskaičiuotas.
- Priemoka už vienvietį kamabarį - 45 EUR.
- Kelionės metu nuvažiuojama ~ 2550 km.

© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.