Įvairūs
Kelionė  »  GK  »  Baltijos kruizas

Baltijos kruizas

BALTIJOS KRUIZAS

Kelionės trukmė: 4 d.
Kelionės kaina: nuo 252 EUR (279 EUR)
 
Populiari kelionė!
 
DETALI KELIONĖS PROGRAMA

1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Latviją, Estiją. Atvykstame į Taliną. Pažintis su viduramžių ir Hanzos architektūros senuoju miestu: Tompea pilis ir Helmano bokštas, Aleksandro Nevskio katedra, Domo katedra, apžvalginės aikštelės, nuo kurių atsiveria nuostabus vaizdas į Talino įlanką ir senamiestį, „Trumpoji koja“, miesto Rotušė, „bandelių” skersgatvis, miesto amatininkų ir „Juodagalvių“ gildijos pastatai, Viru vartai, „Storosios Margaritos“ bokštas. 1997 metais Talino senamiestis buvo įtrauktas į UNESCO pasaulio kultūros paveldo sąrašą ir šiuo metu dažnai vadinamas „Europos viduramžių perlu“. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Taline.

2 diena. Pusryčiai. Išplaukiame į Helsinkį - miestą susiformavusį XIX a, pradžioje, perkėlus Didžiosios Suomijos kunigaikštystės sostinę iš Turku. Atplaukus, apžvalginė ekskursija: Uspenskio soboras, Senato aikštė su paminklu imperatoriui Aleksandrui II ir balta liuteronų katedra, tapusia Helsinkio simboliu, , universitetas, turgaus aikštė ir rotušė, Prezidento rūmai, Nacionalinis meno muziejus „Ateneum”, Nacionalinis dramos teatras, Art Nouveau stiliaus centrinė geležinkelio stotis, modernaus meno muziejus „Kiasma”, Manerheimo prospektas, Parlamentas, orginalus paminklas kompozitoriui J.Sibelijui, garsioji uoloje iškalta Tempeliaukio bažnyčia. Vakare iš Helsinkio/Turku išplaukiame į Stokholmą didžiuliu ir gražiu laivu. Įvairios pramogos laive: diskotekos, restoranai, kavinės, parduotuvės. Nakvynė kelto kajutėse.

3 diena. Ryte atplaukiame į Stokholmą. Apžvalginė ekskursija po miestą, dažnai vadinamą „Šiaurės Venecija”: Karališkasis dramos teatras, Karališkieji rūmai, senoji katedra, Riterių bažnyčia, kur palaidoti Švedijos monarchai, siauros ir jaukios senamiesčio gatvelės, rotušė, kurioje kasmet, po Nobelio premijų įteikimo, vyksta banketai. Pasivaikščiosime visada šventiškai išpuošta pagrindine Drottningatan gatve. Laisvo laiko metu siūlome aplankyti „Vaza”* muziejų, kuriame eksponuojamas didingas, iš jūros dugno iškeltas, XVII amžiaus karališkasis karo laivas (jūros dugne išgulėjęs daugiau nei 330 metų). Laisvas laikas. Vakare laivu išplaukiame į Rygą. Laive veikia naktiniai klubai, kazino, restoranai, barai, sauna, vaikų žaidimų kambarys. Nakvynė kelto kajutėse.

4 diena. Atplaukiame į Rygą. Apžvalginė ekskursija po istorinį miesto centrą, 1997 m. įtrauktą į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą: Rygos pilis, Trijų brolių namai, Šv. Jokūbo bažnyčia, didžiausia Pabaltijyje Domo katedra, kurioje ilsisi Rygos įkūrėjo vyskupo Alberto palaikai, Švedų vartai, gynybinių sienų liekanos, Mažosios ir Didžiosios Gildijos pastatai, Katės namas, visada šurmuliuojanti Livu aikštė, aukščiausia mieste Šv. Petro bažnyčia, Rotušės aikštė, nepakartojamas „Juodagalvių namas”. Laisvas laikas. Vakare grįžtame į Lietuvą.

 
Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
- kelionė autobusu;
- 1 nakvynė viešbutyje Taline su pusryčiais;
- kelto bilietai Talinas - Helsinkis;
- kelto bilietai Helsinkis/Turku- Stokholmas; Stokholmas- Ryga;
- 2 nakvynės pasirinktose kajutėse kelte;
- kelionės vadovo paslaugos;
- ekskursinė programa;
- kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA: 
- (*) – bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ~ 16 EUR;
- maitinimas kelte (kainų teirautis);
- medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.
 
PASTABOS:
- pirkdami kelialapį, reikalaukite šios kelionės atmintinės;
- objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis;
- bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda;
- pasikeitus keltų linijų tvarkaraščiams,kelto išplaukimo ir atplaukimo vieta ir laikas gali keistis;
- kelionių organizatorius pasilieka teisę keisti kelionės ir priemokų kainą, jeigu keltų kompanija keičia kainas.
 

Kruizinė kelionė
Kruizinė kelionė
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.