Įvairūs
Kelionė  »  NOV  »  Centrinė ir Pietų Kroatija

Centrinė ir Pietų Kroatija

PTUJUS - PLITVICOS NAC. PARKAS - DUBROVNIKAS - KORNATI SALOS - ZADARAS - PAKLENICOS NAC. PARKAS - ŠIBENIKAS - SPLITAS - KRKA UPĖS KRIOKLIAI - GRACAS

 
Kelionės trukmė: 9 d.
Kelionės kaina: nuo 1099 Lt
 
DĖMESIO! Mokamas papildomas kuro mokestis - 100 Lt.
 
Visos nakvynės viešbučiuose!
 
DETALI KELIONĖS PROGRAMA
 
1 DIENA. Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį Čekijoje. Nakvynė viešbutyje.

2 DIENA. Pusryčiai. Ryte išvykstate Kroatijos link. Pakeliui trumpam sustojate Dravos upės pakrantėje įsikūrusiame Ptujaus miestelyje. Ekskursija po miestą aplankant aikštę, Rotušę, Floriano koloną ir *Ptujaus pilį. Vėlai vakare atvykstate į kurortinį Starigrad-Paklenicos miestelį. Apgyvendinimas pasirinktame viešbutyje ar apartamentuose.

3 DIENA. Poilsis prie jūros arba siūlome *ekskursiją į Plitvicos ežerų nacionalinį parką - vieną gražiausių parkų Europoje. Miškingame slėnyje tarp dviejų kalvų grandinių - gausybė vandens krioklių. Jie jungia įvairiame aukštyje išsidėsčiusius 16 didelių ir gausybę mažų ežerėlių. Važiuojate turistiniu autobusiuku, einate pėsčiomis nacionalinio parko takeliais, plaukiate laivu didžiausiu Kozjak (Ožiuko) ežeru. Visur lydi kerintis ežerų ir krioklių, gėlių ir paukščių pasaulis, traukiantis begales turistų.

4 DIENA. Poilsis prie jūros arba siūlome *ekskursiją į Dubrovniką. Labai anksti ryte išvykstate Dubrovniko link. Ekskursija po miestą, garsėjantį savo istorijos ir kultūros paminklais. 700 metų buvusi nepriklausoma pirklių respublika užmezgė prekybinius ryšius netgi su Afrikos valstybėmis ir jau viduramžiais palaikė diplomatinius ryšius su Anglijos karališkuoju dvaru. XI-XVI a. dviejų kilometrų ilgio siena su bokštais juosia puikiai išsilaikiusį senamiestį. Aplankote pranciškonų vienuolyną su viena iš trijų seniausių Europoje (XIV a.) vaistinių; pagrindinę pėsčiųjų gatvę, kurioje gausu kavinių, barų ir parduotuvėlių; Rektorių rūmų muziejų. Labai vėlai vakare sugrįžtate į kurortą.

5 DIENA. Poilsis prie jūros arba siūlome *išvyką laivu į Kornati salų nacionalinį parką ir Zadarą. Anksti ryte vykstate į Zadarą ir laivu plaukiate į salas. Kornati salų archipelagą sudaro apie 150 didesnių ir mažesnių salų, kurios užima beveik 320 km2 plotą Adrijos jūroje. Dieną praleidžiate pramogaudami laive, maudydamiesi jūroje, grožėdamiesi salomis. Vakare parplaukiate į Zadarą, didžiausią Dalmatijos regiono miestą. III a. pr. Kr. miestą užkariavę romėnai paliko ryškų pėdsaką jo istorijoje. Trumpa ekskursija po vieną seniausių Adrijos jūros pakrantės miestų, įsikūrusį Zadaro pusiasalyje, iki šiol išlaikiusį senąjį kvadratinį miesto gatvių išdėstymą. Ilgą laiką (net 400 m.) miestas priklausė Venecijos respublikai, todėl jo architektūroje gausu venecijietiško stiliaus statinių. Turtingą miesto istoriją atspindi romėnų forumo liekanos, ankstyvosios krikščionybės, gotikos ir renesanso bažnyčios, garsėjančios sakralinių reikmenų kolekcijomis iš sidabro ir aukso. Pakrantėje klausotės unikalių jūros vargonų ir grįžtate į Starigrad-Paklenicą.

6 DIENA. Poilsis prie jūros arba siūlome *žygį ir iškylą Paklenicos nacionaliniame parke. Po nesudėtingo žygio pasiekiate kalnuose įsikūrusių vietos gyventojų sodybą, kurios šeimininkas jus svetingai pasitinka su tradiciniu gėrimu rakija, vynu ir įvairia ant grotelių kepta mėsa.

7 DIENA. Poilsis prie jūros arba siūlome *ekskursiją aplankant Splitą, Šibeniką ir Krka upės krioklius. Anksti ryte išvažiuojate Splito link. Atvykus ekskursija po nuostabų senamiestį, garsėjantį unikaliu III a. romėnų architektūros paminklu - imperatoriaus Diokletiano rūmais. Tai rūmai, kurie buvo pastatyti imperatoriui kaip poilsio vila. Neaprėpiamas jos dydis daugelį amžių stebino istorikus ir keliautojus. Rūmus sudarė dešimtys įvairios paskirties statinių, tarp kurių dabar yra išlikusios rūmų sienos, vartai ir bokštai. Dabartinė miesto katedra - buvęs imperatoriaus mauzoliejus, o dabartinė baptisterija - buvusi Jupiterio šventykla. Iš varpinės atsiveria nuostabūs Dalmatijos regiono miesto vaizdai. Vykstate į Šibeniką. Ekskursija po miestą, garsėjantį savo architektūra, nuostabiu senamiesčiu ir katedra, įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Pakeliui į kurortą sustojate Krka krioklių nacionaliniame parke, kuriame galima ne tik pasigrožėti nuostabiais kriokliais, bet ir išsimaudyti gaivinančiame upės vandenyje.

8 DIENA. Išvykstate Austrijos link, pakeliui trumpam sustojate Štirijos sostinėje Grace, kuriame aplankote Herrengasse, Landhaus - istorinę valdžios būstinę, Šv. Egidijaus katedrą, pasikeliate į Pilies kalną. Išvykstate Čekijos link. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį Čekijoje. Nakvynė viešbutyje.

9 DIENA. Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Naktį sugrįžtate į Lietuvą.

Kelionės metu nuvažiuojama ~4000 km.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
- Kelionė autobusu,
- 2 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose Čekijoje,
- 6 nakvynės Kroatijoje,
- kelionės vadovo paslaugos,
- kelionės dokumentų sutvarkymas.
 
PASTABOS:
- Tiksli kelionės kaina priklauso nuo pasirinkto apgyvendinimo (apartamentai - viešbučiai) ir maitinimo tipo Kroatijoje.
- Informacijos apie galimą viešbučių pasirinkimą ir kainas klauskite mūsų konsultantų.Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, ¹Klaipėdos, Alytaus ir Marijampolės.
- (*) - mokami objektai ir ekskursijos. Turistas moka pats. Kainos pateiktos, kai į ekskursiją vyksta ne mažiau kaip 20 turistų:
ekskursija į Splitą, Šibeniką ir Krka upės krioklius - 120 Lt,
ekskursija į Dubrovniką - 120 Lt,
ekskursija į Kornati salų nac. parką ir Zadarą - 130 Lt,
ekskursija į Paklenicos nac. parką - 100 Lt,
ekskursija į Plitvicos ežerų nac. parką - 120 Lt.
Ptujaus pilies įėjimo mokestis - apie 5 EUR.
- Esant ankstyvam išvykimui/ vėlyvam atvykimui į viešbutį gali būti pateikiamas pusryčių paketas/ šalta vakarienė.
- (¹) - yra papildomų sąlygų.
- Kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos - už papildomą mokestį.

Pietų Kroatija
Pietų Kroatija
Plitvicos ežerai Kroatijoje
Plitvicos ežerai Kroatijoje
Kroatija
Kroatija
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.