Įvairūs
Kelionė  »  GA  »  Kenijos ir Tanzanijos safariai

Kenijos ir Tanzanijos safariai

Kelionės trukmė: 10 d.
Kelionės kaina: nuo 4283 Lt (5353 Lt) (lėktuvo bilietai į kainą neįskaičiuoti)
 
Lėktuvo bilietus galite įsigyti internetu arba pasiteirauti mūsų konsultantų.
 
 
Dešimt dienų stebėsite ir tyrinėsite laukinius paukščius ir gyvūnus geriausiuose Kenijos ir Tanzanijos gamtos draustiniuose - tai ne tik puiki pramoga, bet ir nepakartojama patirtis. Aplankysite Samburu, Nakuru ežero ir Masai Maros nacionalinius parkus Kenijoje bei Serengečio nacionalinį parką , Ngorongoro kraterį ir Manyaros ežero nacionalinį parką Tanzanijoje ir legendinį Viktorijos ežerą. Ši nuotykinga kelionė bus pilna nepamirštamų akimirkų!

1 DIENA: Nairobis - Masai Maros nacionalinis parkas
Palikę Nairobio šurmulį, keliausime į vyksime į masajų žemę. Čia dažnai galima pamatyti piemenis ganančius savo bandas kelkraščiuose. Pravažiuosime Naroko miestą ir galiausiai pasieksime mūsų stovyklavietę Acacia Camp. Jauki stovyklavietė žvelgia į Meguaros (Meguarra) kalnus, o sraunaus upelio vingiai formuoja natūralią Masai Maros nacionalinio parko sieną.
 
2 DIENA: Masai Maros nacionalinis parkas
Išvyksime anksti ir visą dieną važinėsime šia natūralia dykviete: neaprėpiamomis lygumomis, banguojančiomis kalvomis, - nuolat būsime supami nuostabiausių kraštovaizdžių. Masai Maroje pamatysite įvairiausių laukinių gyvūnų. Jei būsite budrūs, pamatysite didįjį Afrikos penketą: dramblį, raganosį, buivolą, liūtą ir leopardą. Jeigu keliausite liepos - spalio mėnesiais, kai gyvūnai migruoja, nustebsite pamatę įspūdingas milijonines antilopių gnu, zebrų ir Tomsono gazelių bandas.
 
3 DIENA: Masai Mara - Nakuru ežeras (EAMO)
Šiandien keliausime į šiaurę, link Didžiojo rifto slėnio (Great Rift Valley) ir ketvirto pagal dydį Kenijos miesto ir Rifto slėnio provincijos sostinės Nakuru. Šįvakar mūsų stovyklavietė bus Rytų Afrikos Misijos Organizacijoje (EAMO) - turėsite neįkainojamą progą pabendrauti su čia gyvenančiais vaikais ir daugiau sužinoti apie organizacijos darbą.
 
4 DIENA: Nakuru ežeras
Šįryt vyksime į Nakuru ežero nacionalinį parką, garsėjantį įvairaus dydžio flamingų būriais, braidančiais natrio karbonato ežero vandenyje. Paukščių skaičius priklausuo nuo vandens lygio, kai vanduo nuslūgsta, ežeras tarsi nusidažo rausvai. Nepakartojamas reginys... Parkas buvo įkurtas apsaugoti juoduosius ir baltuosius raganosius, kuriuos čia galima pamatyti. Ieškosime šių priešistoriškai atrodančių būtybių, taip pat vikrių leopardų, buivolų, žirafų, antilopių ir galbūt pamatysime pakelėje besiganančių begemotų. Po visos dienos safario grįšime nakvoti į stovyklą EAMO.
 
5 DIENA: Nakuru - Kericho
Po pusryčių išvyksime tolyn į vakarus, link Kisii/Kericho perėjimo, pakeliui pravažiusime plačias arbatos plantacijas. Šie miesteliai yra Gusii aukštumų komerciniai centrai ir dėl subtropinio klimato čia veši arbata ir kava. Šįvakar atnaujinsime savo atsargasprieš rytojaus kelionę į Tanzaniją.
 
6 DIENA: Musoma (Tanzanija)
Palikę Keniją, kirsime sieną ir įvažiuosime į Tanzanijos teritoriją.Trumpi sienos kirtimo formalumai, ir mūsų vairuotojas jau veš mus nuostabiu kraštovaizdžiu, o visai netoliese - legendinis, didžiausias Afrikoje, Viktorijos ežeras. Naktį praleisime nedideliame žvejų miestelyje Musomoje ant Viktorijos ežero kranto.
 
7 DIENA: Serengečio nacionalinis parkas (Serengeti)
Anksti ryte vyksime į Serengečio nacionalinį parką. Serengetis - pirmasis Tanzanijos nacionalinis parkas ir iki šiol svarbiausias turistinis objektas šalyje. Parkas užima 14 763 km² teritoriją ir apima lygumų pievas, savanas ir miškingas teritorijas. Serengečio nacionalinis parkas žymus kasmetine milijonų baltabarzdžių antilopių gnu ir 200 000 zebrų migracija. Be kanopinių migracijos parkas garsėja ir savo laukine gamta, ypač didžiuoju Afrikos penketu: liūtu, leopardu, drambliu, raganosiu ir buivolu.

Šiandien apžiūrėsime centrinę ir vakarinę parko dali, pravažiuosime „Žmonijos lopšį" (Cradle of Mankind), o vakare sustosime pernakvoti neaptvertoje stovyklavietėje, todėl nenustebkite netoli savo palapinės pamatę kokį nors laukinį gyvūną. Tokia staigmena pedės geriau pažinti laukinį parko gyvenimą. Jūsų gidas supažindins su saugumo taisyklėmis, todėl galėsite jaustis drąsiai. Tai puiki proga praleisti naktį po žvaigždėtu Afrikos dangumi.
 
8 DIENA: Serengečio nacionalinis parkas - Ngorongoro krateris
Šiandien ryte vėl važinėsime po parką. Serengečio augmenija itin įvairi, todėl čia gyvena net 30 rūšių žoliaėdžių ir beveik 500 rūšių paukščių. Gal pamatysime ir didįjį Afrikos penketą. Pasuksime link Ngorongoro kraterio. Keturračiais važiuosime pasigrožėti kraterio vaizdais. Ši Pasaulinio paveldo vietovė didžiuojasi vienais iš gražiausių vaizdų, be to čia galima pamatyti retai sutinkamą juodąjį raganosį. Ngorongoras - tai užgesęs ugnikalnis esantis Didžiojo rifto slėnio, Žemės plutos rifto, vingiuojančio per Afriką nuo Mozambiko iki Sirijos, rytinėje atšakoje. Ngorongoro reiškia „didelė duobė". Per milijonus metų milžiniški Žemės plutos slėgiai per silpnas rifto vietas ugnikalnių virtinėje - ji dabar sudaro Rytų Afrikos Kraterių grandinę - išstūmė magmą į paviršių. Ngorongoras yra vienas iš šių ugnikalnių. Kitados jis buvo kūgio pavidalo ir beveik dvigubai aukštesnis negu dabar. Tačiau, kai maždaug prieš 2,5 mln. metų per paskutinį išsiveržimą po kūgiu buvęs magmos židinys ištuštėjo, kūgio viršūnė susmego į tuštumą. Dabar iš jo likusi tik Apskritojo stalo kalva šiaurės vakarinėje kraterio dalyje.
Nakvynė - stovyklavietėje and kraterio krašto. Priešingai, nei šiltame kraterio dugne, čia aukštai naktimis gali gerokai atvėsti, tad rekomenduotume turėti šiltesnių rūbų.
 
9 DIENA: Aruša (Arusha)
Ryte turėsime paskutinį safarį krateryje ir išvažiuosime link Arušos. Aruša - tai safarių organizacinis centras. Miestas tikrai labai gyvybingas, nes čia prasideda ir baigiasi didžiosios kelionės. Čia, besidalindami įspūdžiais, praleisime vakarą.
 
10 DIENA: Nairobis
Ryte vyksime į Keniją. Nairobyje mūsų kelionė pasibaigs.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
- Išvykos (safariai) nacionaliniuose parkuose 20-30 vietų autobusu - visureigiu, specialiai pritaikytu safario kelionėms;
- visa valgio gaminimo ir stovyklavimo įranga;
- 9 nakvynės stovyklavietėse įrengtose palapinėse;
- maitinimas: 9 pusryčiai, 8 pietų, 9 vakarienės;
- angliškai kalbantis kelionės vadovas, vairuotojas ir virėjas visos kelionės metu;
- įvažiavimo bilietai į nacionalinius parkus ir ekskursijos kaip nurodyta programoje.
 
Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:
- lėktuvo bilietai tarptautiniams skrydžiams: Vilnius/Ryga - Europos miestas - Afrikos miestas / Afrikos miestas - Europos miestas - Vilnius/Ryga;
- pervežimai į/iš oro uosto;
- Tanzanijos, Kenijos vizos;
- arbatpinigiai;
- kelionės draudimas;
- miegmaišis ir kilimėlis / čiužinys;
- asmeninės išlaidos, gėrimai pietų ir vakarienių metu, papildomos ekskursijos, kitos nepaminėtos išlaidos.
 
 

Kenija, Afrika
Kenija, Afrika
Tarzanija, Afrika
Tarzanija, Afrika
Kenija, Afrika
Kenija, Afrika
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.