Įvairūs
Kelionė  »  GA  »  Namibijos ir Botsvanos nuotykiai I

Namibijos ir Botsvanos nuotykiai I

Kelionės trukmė: 14 d.
Kelionės kaina: nuo 882,90 EUR/3046 Lt (lėktuvo bilietai į kainą neįskaičiuoti)
 
Lėktuvo bilietus galite įsigyti internetu arba pasiteirauti mūsų konsultantų.
 
Šią keturiolikos dienų kelionę pradėsime nuo Viktorijos krioklio ir vyksime į Čiobės nacionalinį parką Bosvanoje stebėti čia gyvenančių tūkstančių dramblių. Taip pat dar turėsime progą praleisti kelias naktis stovyklaudami Okavango dykumoje - didžiausioje žemyne - deltoje. Vėliau, kirtę Namibijos sieną, sustosime Etošos nacionaliniame parke. Etošoje tekantys šaltiniai pritraukia daugybę Arikos gyvūnų. Kelionę užbaigsime Namibijos pajūrio mieste Svakopmunde, kur galėsime nuodugniau patyrinėti dykumą.
 
 
KELIONĖS PROGRAMA

1 DIENA: Viktorijos krioklys (Zimbabvė). Viktorijos krioklys (dar vadinamas Mosi-oa-Tunya, o tai reiškia „griaustinio dūmai") yra vienas iš septynių gamtos pasaulio stebuklų, kur patys netrukus įsitikinsite. 1700 m pločio ir apie 100 m aukščio krioklys - tai plačiausia krentančio vandens drobė pasaulyje ir pati įspūdingiausia vieta Afrikoje. Šis krioklys matomas ir iš Viktorijos krioklio nacionalinio parko (Zimbabvėje). Čia galėsite nufotografuoti nepakartojamų vaizdų. Viktorijos krioklio mieste, dar vadinamame Afrikos nuotykių sostine, mes įsikursime centrineje miesto stovyklavieteje. Čia galėsite išsirinkti iš daugybės siūlomų pasirinkti ekskursijų.
Pasirenkamos ekskursijos: kelionė į Zambezės arba Hvangės (Hwange) nacionalinius parkus, jodinėjimas drambliais ir arkliais, krokodilų ferma, plaukimas valtimis ir golfas Elefant hilso (Elephant Hills) kurorte. Adrenalino mėgėjai galės išmėginti šuolius nuo Viktorijos krioklio tilto, jungiančio Zimbabvę ir Zambiją, arba leistis virve nuo Batokos tarpeklio. Šie nuotykiai nerekomenduojami žmonėms turintiems sveikatos sutrikimų. Ištisus metus organizuojami apžvalginiai skrydžiai motorizuotomis skraidyklėmis ir sraigtasparniais. Skrisdami virš šios Pasaulinio paveldo saugomos vietovės išvysite stulbinančius vaizdus. O plaukimas putojančiu Zambezės vandeniu bus puikus savęs išbandymas. Beje, kur vanduo šiek tiek aprimsta, galėsite stebėti laukinį gyvenimą ant upės krantų.
 
2 DIENA: Čiobės nacionalinis parkas, nakvynė laukinėje gamtoje, kruizas upe. Šį rytą vyksime į Čiobės nacionalinį parką, visame pasaulyje garsėjantį kaip didžiausią Afrikos dramblių draustinį. Sustosime Kasanėje, susiruošime daiktus ir išvyksime į nepaprastą ekskursiją - nakvynę Čiobės nac. parke, laukinės gamtos apsuptyje, po atviru dangumi. Ekskursijos metu sužinosite apie nepakartojamą laukinį parko gyvenimą, pamatysite čia gyvenančius gyvūnus: buivolus, begemotus, žirafas, zebrus ir įvairių rūšių antilopes ir kt. Nenustebkite netoli savo palapinės pamatę kokį nors laukinį gyvūną. Tokia staigmena padės geriau pažinti parko gyvenimą. Jūsų gidas supažindins su saugumo taisyklėmis, todėl galėsie jaustis drąsiai. Tai puiki proga praleisti naktį po žvaigždėtu Afrikos dangumi.
 
3 DIENA: Čiobės nacionalinis parkas.Po nepamirštamos nakvynės grįšime į Kasanę ir popiet vyksime į šaunų kruizą upe. Čia stebėsime kaip prie upės malšinti troškulio ateina drambliai ir kiti gyvnūnai. Čiobės upė viena iš geriausių paukščių stebėjimo vietų Botsvanoje. Vakare grožėsimės magišku saulėlydžiu ant Čiobės upės kranto. Prieš nugrimzdami į egzotišką nakties miegą Afrikos krūmynų šlamesio apsuptyje, pasimėgausime ypatinga vakariene.

4 DIENA: Čiobės nacionalinis parkas - Maunas. Šiandien vyksime pietvakarių kryptimi, kol pasieksime Okavango deltą ir mūsų šios dienos tikslą - penktąjį pagal dydį Botsvanos miestą Mauną. Čia pradėsime pažintį su Okavango delta.
 
5 DIENA: Maunas - Okavango delta (pasirinktinai). Delta - tai sunkiai aprėpiama vandens, atitekančio iš Angolos aukštumų, platybė. Čia susiformavo didžiausia šalies teritorijoje esanti delta. Nusėta egzotinėmis salomis Okavango delta garsėja paukščių ir gyvūnų įvairove. Turėsime puikią galimybę pasirinkti 3 dienų/ 2 naktų išvyką į Okovango deltą su mokoro. Iš Mauno automobiliu porą valandų vyksime iki mokoro valčių prieplaukos. Mokorai - tai tradicinės kanojos, kuriomis vietinių gidų padedami galėsite paplaukioti nendrių labirintuose. Gidai pasiūlys jums pasivaikščioti ar stabtelėti deltoje, todėl galėsite iš arčiau apžiūrėti deltos augmeniją.
 
6 DIENA: Okavango delta. Tai poilsio diena. Jus džiugins deltos vaizdai. Visą dieną galėsite mėgautis įvairiais užsiėmimais: plaukti, pasivaikščioti, paplaukioti kanojomis ir net pairkluoti!
 
7 DIENA: Okavango delta - Maunas. Šį rytą turėsite paskutinę galimybę, prieš kelionę į Mauną, leistis į safarį po Okavango deltą pėsčiomis. Maune būsime ankstyvą popietę. Skrisdami privačiu lėktuvu virš deltos galėsite ne tik pasigrožėti, bet ir įamžinti nuotraukose nuostabų saulėlydį.

8 DIENA: Maunas - Rundu, Namibija. Važiuodami palei Kavango upę atvyksime į šiaurinę Namibiją. Rundu mieste tabtelsime pasipildyti atsargų ir tęsime kelionę į mūsų stovyklavietę, įsikūrusią ant Kavango upės krantų. Pamatysime vešliose pievose besiganančius begemotus.

9 DIENA: Rundu - Etošos nacionalinis parkas. Iš Rundu vyksime į Etošos nacionalinį parką (Ovambų kalba tai reiškia „miražų ežeras"). Užimantis 20 000 km², Etoša - pagrindinis Nabijimos gamtos draustinis. Parkui priklauso Etošos duburys, pilnas įvairių rūšių gyvūnų ir paukščių. Raizgus žvyro kelių tinklas padės pasiekti net atokiausius parko kampelius. Likusią dienos dalį paskirsime pažinčiai su pietine parko teritorija.

10 DIENA: Etošos nacionalinis parkas. Stebėdami milžiniškas dykumų antilopių bandas (gazeles ir oriksus) parko teritorija nuvažiuosime apie 150 km. Po kupinos nepamirštamų įspūdžių dienos, vakare sugrįšime į savo stovyklavietę.

11 DIENA: Etošos nacionalinis parkas - gepardų parkas. Šią dieną aplankysime gepardų parką. Tai privatus parkas, kuris yra įkurtas apsaugoti Namibijos gepardų populiaciją. Parke pamatysime puikiai gyvenančius gražuolius gepardus. Neužmirškite pasiimti fotoaparato!

12 DIENA: Gepardų parkas - Spickopė (Spitzkoppe). Iš gepardų parko toliau važiuosime į Spickopę. Šis kalnynas siekia 1728 metrus aukščio ir yra vienas iš žymiausių Namibijos orientyrų. Čia kadaise bušmenų genties dvasininkai atlikdavo religinius ritualus. Turėsime puikią progą apžiūrėti didelę šio regiono dalį ir pamatyti bušmenų genties piešinius ant uolų. Nakvosime po atviru Afrikos dangumi.

13 DIENA: Spickopė - Svakopmundas. Svakopmundas - 1892 metais vokiečių kolonistų įkurtas miestas, kur germaniška įtaka akivaizdi iki mūsų dienų. Svakopmunde rasite didelį kavos parduotuvių, barų bei restoranų tinklą, akį džiugins meno darbų krautuvėlės, kuriose galėsite įsigyti įdomiausių tradicinio Namibijos meno kūrinių. Galėsite pasivaikščioti gražiais paplūdimiais, aplankyti muziejų, akvariumą ir galerijas.
Pasirenkamos ekskursijos: šuoliai su uždelstu parašiuto išsiskleidimu, čiuožinėjimas smėlialente (sendbordingas), vaizdingi skrydžiai virš dykumos, delfinų ir ruonių kruizas, žvejyba, golfas, jodinėjimas arkliais ir kt.

14 DIENA: Svakopmundas. Po pusryčių išvyksime. Atsisveikinsime su kelioniais draugais ir pasikeisime adresais, kad sugrįžę į namus galėtume pasidalinti kelionės įspūdžiais.
 
Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
- Išvykos (safariai) nacionaliniuose parkuose 20-30 vietų autobusu - visureigiu, specialiai pritaikytu safario kelionėms;
- Visa valgio gaminimo ir stovyklavimo įranga;
- 13 nakvynių stovyklavietėse įrengtose palapinėse;
- Maitinimas: 13 pusryčių, 11 pietų, 11 vakarienių;
- Angliškai kalbantis kelionės vadovas, vairuotojas ir virėjas visos kelionės metu;
- Įvažiavimo bilietai į nacionalinius parkus ir ekskursijos kaip nurodyta programoje.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:
- Lėktuvo bilietai tarptautiniams skrydžiams: Vilnius/Ryga - Europos miestas - Afrikos miestas / Afrikos miestas - Europos miestas - Vilnius/Ryga;
- Pervežimai į/iš oro uosto;
- Namibijos, Botsvanos, Zimbabvės vizos;
- Arbatpinigiai;
- Kelionės draudimas;
- Miegmaišis ir kilimėlis / čiužinys;
- Asmeninės išlaidos, gėrimai pietų ir vakarienių metu, papildomos ekskursijos, kitos nepaminėtos išlaidos.
 
PASTABOS:
- GALIMOS EKSKURSIJOS: Zimbabvė, Viktorijos krioklys - šuolis prisirišus virve 90 USD; Zimbabvė, Viktorijos krioklys - plaukimas srauniąja Zambezės upe USD; Botsvana - Čiobės nacionalinis parkas 35 USD; Botsvana - Čiobės nacionalinis parkas - 1 naktis po atviru dangumi 110 USD; Botsvana, Maunas - vaizdingi skrydžiai virš Okavango deltos 80 USD; Botsvana, Maunas - 3 dienos/2 naktys. Plaukimas kanojomis (mokoro), ekskursija po deltą 150 USD; Namibija, Svakopmundas - keturračiai motociklai 80 USD; Namibija, Svakopmundas - čiuožinėjimas smėlialente 45 USD; Namibija, Svakopmundas - šuoliai parašiutu 270 USD.
 

Spickopė
Spickopė
Hvangės nacionalinis parkas
Hvangės nacionalinis parkas
Egzotinė kelionė į Namibiją
Egzotinė kelionė į Namibiją
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.