Įvairūs
Kelionė  »  GA  »  Pietinis Afrikos nuotykis

Pietinis Afrikos nuotykis

Kelionės trukmė: 11 d.
Kelionės kaina: nuo 714,78 EUR/2466 Lt (lėktuvo bilietai į kainą neįskaičiuoti)
 
Lėktuvo bilietus galite įsigyti internetu arba pasiteirauti mūsų konsultantų.
 
Vienuolikos dienų kelionė prasideda prie didingo Viktorijos krioklio Zimbabvėje ir nusitęsia į Botsvaną, kur aplankysime Čiobės nacionalinį parką . Parke gyvena milžiniškos dramblių kaimenės, o pamatyti juos geriančius galėsite ramiai plaukdami valtele Čobės upe. Po to kelias naktis stovyklausime po atviru dangumi Okavango deltoje- viename iš ramiausių Afrikos dykumų regionų. Galiausiai aplankysime didžiausią Pietų Afrikos Respublikos nacionalinį parką , kuriame gyvena „didysis Afrikos penketas" ir daugelis kitų laukinių gyvūnų ir paukščių rūšių, o nuotykius užbaigsime šurmuliu kunkuliuojančiame Johanesburge.

KELIONĖS PROGRAMA

1 DIENA: Viktorijos krioklys. Čia, Afrikos nuotykių sostinėje, įsikursime centrinėje miesto stovyklavietėje. Viktorijos krioklys (dar vadinamas Mosi-oa-Tunya, o tai reiškia „griaustinio dūmai") yra vienas iš septynių gamtos pasaulio stebuklų, kuo patys netrukus įsitikinsite. 1700 m pločio ir apie 100 m aukščio krioklys - tai plačiausia krentančio vandens drobė pasaulyje ir pati įspūdingiausia vieta Afrikoje. Šis krioklys taip pat matomas iš Viktorijos krioklio nacionalinio parko (Zimbabvėje). Čia galėsite nufotografuoti nepakartojamų vaizdų.
Pasirenkamos ekskursijos: kelionė į Zambezės arba Hvangės (Hwange) nacionalinius parkus, jodinėjimas drambliais ir arkliais, krokodilų ferma, plaukimas valtimis ir golfas Elefant hilso (Elephant Hills) kurorte. Adrenalino mėgėjai galės išmėginti šuolius nuo Viktorijos krioklio tilto, jungiančio Zimbabvę ir Zambiją, arba leistis virve nuo Batokos tarpeklio. Šie nuotykiai nerekomenduojami žmonėms turintiems sveikatos sutrikimų. Ištisus metus organizuojami apžvalginiai skrydžiai motorizuotomis skraidyklėmis ir sraigtasparniais. Skrisdami virš šios Pasaulinio paveldo saugomos vietovės išvysite stulbinančius vaizdus. O plaukimas putojančiu Zambezės vandeniu bus puikus savęs išbandymas. Beje, kur vanduo šiek tiek aprimsta, galėsite stebėti laukinį gyvenimą ant upės krantų.
 
2 DIENA: Viktorijos krioklys - Čiobės nacionalinis parkas (Chobe), Botsvana. Šį rytą turėsime puikią progą aplankyti Čiobės nacionalinį parką, visame pasaulyje garsėjantį kaip didžiausią Afrikos dramblių draustinį. Ekskursijos metu sužinosite apie nepakartojamą laukinį parko gyvenimą, pamatysite čia gyvenančius gyvūnus: buivolus, begemotus, žirafas, zebrus bei įvairių rūšių antilopes ir kt. Po pietų turėsime šaunų kruizą upe. Čia stebėsime prie upės numalšinti troškulio ateinančius dramblius ir kitus gyvnūnus. Čiobės upė yra viena iš geriausių paukščių stebėjimo vietų Botsvanoje. Vakare grožėsimės magišku saulėlydžiu ant Čiobės upės kranto. Prieš nugrimzdami į egzotišką nakties miegą Afrikos krūmynų šlamesio apsuptyje, pasimėgausime dviejų patiekalų vakariene. Čiobės nacionalinio parko stovyklavietės yra neaptvertos, todėl nenustebkite netoli savo palapinės pamatę kokį nors laukinį gyvūną. Tokia staigmena padės geriau pažinti parko gyvenimą. Jūsų gidas supažindins su saugumo taisyklėmis, todėl galėsie jaustis drąsiai. Tai puiki proga praleisti naktį po žvaigždėtu Afrikos dangumi.
 
3 DIENA: Čiobės nacionalinis parkas - Maunas. Šiandien vyksime pietvakarių kryptimi, kol pasieksime Okavango deltą ir mūsų šios dienos tikslą: penktąjį pagal dydį Botsvanos miestą Mauną. Čia prasidės pažintis su Okavango delta.

4 DIENA: Iš Mauno link Okavango deltos (pasirinktinai). Delta - tai sunkiai aprėpiama vandens, atitekančio iš Angolos aukštumų, platybė. Čia susiformavo didžiausia šalies teritorijoje esanti delta. Nusėta egzotinėmis salomis Okavango delta garsėja paukščių ir gyvūnų įvairove. Turėsime puikią galimybę pasirinkti 3 dienų/ 2 naktų išvyką į Okovango deltą su mokoro. Iš Mauno automobiliu porą valandų vyksime iki mokoro valčių prieplaukos. Mokorai - tai tradicinės kanojos, kuriomis vietinių gidų padedami galėsite paplaukioti nendrių labirintuose. Gidai pasiūlys jums pasivaikščioti ar stabtelėti deltoje, todėl galėsite iš arčiau apžiūrėti deltos augmeniją. Tiems, kas nenorės tyrinėti deltos, siūloma pasilikti stovyklavietėje ir pasimėgauti baseinu arba pažaisti tinklinį. Netoliese yra krokodilų ferma, maitinimo metu ferma atidaryta ir stovyklavietės svečiams.
 
5 DIENA: Okavango delta. Tai poilsio diena. Jus džiugins deltos vaizdai. Šiandien turėsime puikią progą pasimėgauti įvairiais užsiėmimais: plaukimu, pasivaikščiojimais, plaukimu kanojomis ir net kanojų irklavimu!
 
6 DIENA: Iš Okavango deltos į Mauną. Šį rytą turėsite paskutinę galimybę, prieš kelionę į Mauną, leistis į safarį po Okavango deltą pėsčiomis. Maune būsime ankstyvą popietę. Skrisdami privačiu lėktuvu virš deltos galėsite ne tik pasigrožėti, bet ir įamžinti nuotraukose nuostabų saulėlydį.
 
7 DIENA: Iš Mauno į Frensistauną (Francistown). Važiuosime į Frensistauną, antrą pagal dydį Botsvanos miestą, dažnai vadinamą „šiaurine sostine". Frensistaunas buvo pietų Afrikos aukso karštligės centras, tad iki šiol jame išlikę senų ir apleistų kasyklų. Šiandien šis mietas yra tikras rojus mėgstantiems apsipirkti.

8 DIENA: Iš Frensistauno į Polokvanę (Polokwane), PAR. Šiandien atvyksime į Pietų Afriką. Mūsų tikslas Limpopo provincijoje esanti sostinė - Polokvanė, ideali vieta sustoti pakeliui į Kriugerio nacionalinį parką. Polokvanėje gyvena apie 150 tūkst. gyventojų. 1884 m. būrai įkurė nedidelę gyvenvietę šiaurės rytų dykynėse, kurią nuolat puldinėjo vietinės gentys. Būrų karo metu britai čia įsteigė koncentracijos stovyklą. Dabar Polokvanė - svarbus turistinis centras.

9 DIENA: Polokvanė - Heizivju (Hazyview). Palikę Polokvanę pasuksime link Louveldo (Lowveld) ir garsaus Kriugerio nacionalinio parko. Sugrįšime į mūsų stovyklą, kuri tik už 8 km nuo Kriugerio Numbi vartų. Dar viena puiki popietė skirta poilsiui, galėsite pasimėgauti baseinu, o vakare laukia pasisėdėjimas prie laužo.

10 DIENA: Kriugerio nacionalinis parkas. Šiandien mes dar kartą aplankysime nuostabų Kriugerio nacionalinį parką ir susipažinsime su šiame rojaus kampelyje gyvenančiais gyvūnais, kurių čia, iš tiesų, gausu: 146 žinduolių, 500 paukščių, 114 roplių rūšių ir kt.

11 DIENA: Heizivju - Jahanesburgas. Po pusryčių pradėsime kelionę link paskutinio kelionės tikslo - Egoli, aukso vietovės. Johanesburge atsisveikinsime su kelionės draugais bei pasikeisime adresais, kad sugrįžę į namus galėtume pasidalinti kelionės įspūdžiais.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
- Išvykos (safariai) nacionaliniuose parkuose 20-30 vietų autobusu - visureigiu, specialiai pritaikytu safario kelionėms;
- Visa valgio gaminimo ir stovyklavimo įranga;
- 11 nakvynių stovyklavietėse įrengtose palapinėse;
- Maitinimas: 9 pusryčiai, 9 pietūs, 9 vakarienės;
- Angliškai kalbantis kelionės vadovas, vairuotojas ir virėjas visos kelionės metu;
- Įvažiavimo bilietai į nacionalinius parkus ir ekskursijos kaip nurodyta programoje.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:
- Lėktuvo bilietai tarptautiniams skrydžiams: Vilnius/Ryga - Europos miestas - Afrikos miestas / Afrikos miestas - Europos miestas - Vilnius/Ryga;
- Pervežimai į/iš oro uosto;
- Vizos: Pietų Afrikos, Botsvanos, Zimbabvės;
- Arbatpinigiai;
- Kelionės draudimas;
- Miegmaišis ir kilimėlis / čiužinys;
- Asmeninės išlaidos, gėrimai pietų ir vakarienių metu, papildomos ekskursijos, kitos nepaminėtos išlaidos.
 
PASTABOS:
- GALIMOS EKSKURSIJOS: PAR, Kriugerio nacionalinis parkas - naktinė ekskursija 45 USD; Zimbabvė, Viktorijos krioklys - plaukimas srauniąja Zambezės upe 90 USD; Botsvana, Maunas - 3 dienos. Plaukimas kanojomis (mokoro), ekskursija po deltą 150 USD; Botsvana, Maunas - skrydžiai virš vaizdingos Okavango deltos 80 USD.
 

Viktorijos krioklys
Viktorijos krioklys
Čiobės nacionalinis parkas
Čiobės nacionalinis parkas
Frensistaunas
Frensistaunas
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.