Įvairūs
Kelionė  »  GA  »  Pietų Afrikos safaris

Pietų Afrikos safaris

Kelionės trukmė: 8 d.
Kelionės kaina: nuo 1157,97 EUR/3995 Lt (lėktuvo bilietai į kainą neįskaičiuoti)
Kelionės datos: pagal turistų pageidavimą.
 
Lėktuvo bilietus galite įsigyti internetu arba pasiteirauti mūsų konsultantų.
 
Suderinkite pramogas, poilsį ir prabangą! Gyvendami Nyati safari viešbutyje, turėsite progą leistis į smagias ekskursijas ir pažinti laukinę Afriką iš arti. Gyvensite aukščiausios klasės safari nameliuose, o visas maistas ir gėrimai įskaičiuoti į kainą, tad Jums dėl nieko nereikės sukti galvos. Nyati safari viešbutis stovi privačiame Balule gamtos rezervate, kuris yra dalis Kriugerio parko - didžiausio Pietų Afrikoje. Viešbutyje puikiai suderintas afrikietiškas stilius ir skandinaviškas komfortas, o žavi architektūra su romantikos prisilietimu yra išskirtiniai Nyati bruožai. Iš savo privačios terasos galėsite grožėtis nuostabiu vaizdu į Olifants upę, kurioje gyvena daugybė begemotų bei krokodilų, o atsigaivinti atkeliauja ir kiti laukiniai gyvūnai. Atsipalaiduokite viliojančiame hamake, besimėgaudami romantišku saulėlydžiu, arba panirkite į tikrą Afrikos tamsą, apsupti laukinės gamtos šnaresių.
 
KELIONĖS PROGRAMA

1 diena (šeštadienis): Johanesburgas - Nyati, informacinis susitikimas, įsikūrimas. Į Johanesburgą atvyksite ryte, oro uoste susitvarkysite įvažiavimo į šalį formalumus ir persėsite į vietinių oro linijų lėktuvą, skrendantį į kurį nors oro uostą šalia Kriugerio parko. Čia oro uste Jus pasitiks Nyati darbuotojai ir atveš į viešbutį. Jūsų lauks informacinis susitikimas, kurio metu bus pristatyta programa ir aprodytas viešbutis. Po to išgersite atvykimo kokteilius, susipažinsite su kitais turistais, o vakare mėgausitės nuostabia afrikietiška vakariene.

2 diena (sekmadienis): Rytinis pasivaikščiojimas su gidu po krūmynus, safaris Balule rezervate. Anksti ryte, dar prieš pusryčius, kai gyvūnai patys aktyviausi, leisitės į pasivaikščiojimą su gidu po apylinkes. Grįžus Jūsų lauks sotūs pusryčiai. Pailsėję kelias valandas išvažiuosite į savo pirmąjį safarį. Važiuosite palei Olifants upę atviruose džipuose, o prie įvažiavimo į privatų rezervatą Jus pasitiks vietiniai reindžeriai. Balule rezervatas gali pasigirti didžiuoju Afrikos penketu: liūtu, leopardu, drambliu, buivolu ir raganosiu. Vakarą užbaigsite vakariene aplink laužą specialiai tam skirtoje vietoje - Nyati „bomoje".

3 diena (pirmadienis): Ekskursija į Afrikos kaimą, saulėlydžio safaris Nyati teritorijoje. Nors šiuolaikinė Pietų Afrika yra moderni šalis su sparčiai besivystančia ekonomika, ji taip garsėja kaip vaivorykštės šalis su labai skirtingais gyventojais. Šiandien važiuosite į Lulekani kaimą, kur apsilankysite šeimos namuose bei pas gydytoją - raganę ir galėsite iš arčiau susipažinti su egzotiškai vietinių papročiais ir tradicijomis. Popietę praleisite safaryje Nyati apylinkėse ir stebėsite besileidžiančią saulę. Nyati apylinkėse gyvena įvairiausios antilopės, zebrai, karpuočiai, žirafos, antilopės gnu, raganosiai ir buivolai.

4 diena (antradienis): Visą dieną safaris Kraugerio parke. Šiandien vyksite į garsųjį Kriugerio nacionalinį parką. Pasiėmę pusryčių dėžutes, jau anksti ryte pradėsite safarį po šį pilną įvairiausių gyvūnų parką ir turėsite puikią galimybę susipažinti su čionykšte gamta. Šio rojaus kampelio plotas 21 497 km²: 60 km plotis ir daugiau nei 350 km ilgis. Čia gyvena 146 rūšys žinduolių, 500 rūšių paukščių, 114 rušių roplių ir kt. Po safario grįšite į stovyklavietę, kur grožėsimės vakariniais Afrikos vaizdais. Stebėsite gyvūnus, ateinančius prie upės numalšinti troškulio. Pietūs - piknikas laukinėje gamtoje, o vakarienė bus patiekta Nyati bomoje.

5 diena (trečiadienis): Ryte pasivaikščiojimas po krūmynus, pusryčiai - piknikas, saulėlydžio safaris Nyati teritorijoje. Ryte leisitės į smagų apsivaikščiojimą ir turėsite tradicinius pusryčius gamtoje, akacijų pavėsyje. O vėlai po pietų turėsite saulėlydžio safarį Nyati apylinkėse. Vakarienė bus patiekta romantiškoje terasoje.

6 diena (ketvirtadienis): Išvyka į Drakensbergo kalnus, vakarienė „bomoje". Nyati safari stovyklavietė įsikūrusi visai šalia Mpumalanga provincijos sienos, kuri irgi garsėja nuostabia gamta, tad visos dienos ekskursija į Drakensbergo kalnus tikrai įstrigs Jūsų atmintyje. Kalnų aukštis siekia 2 km, o pakeliui Jus džiugins gražiausi Afrikos peizažai, įskaitant įspūdingą Blyde upės kanjoną ir Dievo langą (God’s Window). Turėsite puikių galimybių padaryti fantastiškų nuotraukų. Į viešbutį grįšite vakare ir čia Jūsų lauks kepsniai ant laužo bomoje.

7 diena (penktadienis): Rytinis pasivaikščiojimas su gidu, saulėlydžio safaris Nyati teritorijoje.
Jei po visų nuotykių vis dar norėsite aktyvių pramogų, galėsite leistis į rytinį pasivaikščiojimą po apylinkes, o vakare Jūsų laukia paskutinis saulėlydžio safaris. Vakarienė bus patiekta terasoje, romantiškoje žvakių šviesoje.

8 diena (šeštadienis): Išvykimas. Po sočių pusryčių Nyati darbuotojai jus nuveš į vieną iš oro uostų šalia Kraugerio parko, ir ten jau teks su jais atsisveikinti. Jūsų laukia skrydis į Johanesburgą, o iš ten į Lietuvą.
Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
- Pervežimai iš/į oro uostą;
- 7 nakvynės Nyati safari nameliuose;
- Visos ekskursijos pagal programą;
- Maitinimas: pusryčiai, pietūs, vakarienės ir gaivieji bei alkoholiniai gėrimai.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:
- Lėktuvo bilietai tarptautiniams skrydžiams: Vilnius - Europos miestas - Johanesburgas / Johanesburgas - Europos miestas - Vilnius;
- Lėktuvo bilietai vietiniams skrydžiams: Johanesburgas - Kraugerio parkas / Kraugerio parkas - Johanesburgas;
- PAR viza.
- Arbatpinigiai.
- Kelionės draudimas.
- Asmeninės išlaidos, kitos nepaminėtos išlaidos.
 

Pietu Afrikos safaris
Pietu Afrikos safaris
Safaris Afrikoje
Safaris Afrikoje
Safaris Pietinėje Afrikoje
Safaris Pietinėje Afrikoje
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.