Įvairūs
Kelionė  »  KL  »  Kalėdinė pasaka Viena - Zalcburgas

Kalėdinė pasaka Viena - Zalcburgas

Kelionės trukmė: 4 d.
Kelionės kaina: 159 EUR (199 EUR)
 
DETALI KELIONĖS PROGRAMA

1 diena. Išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

2 diena. Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Austriją. Atvykstate į vieną gražiausiai šventiškai pasipuošusių Austrijos miestų – Zalcburgą. Pažintis su muzikos miestu: spalvingi Mirabelės sodai, Getreidegase gatvelė, Rezidencijos aikštė, didinga Zalcburgo katedra, Šv. Petro vienuolynas ir kapinaitės, Festivalių rūmai. Laisvo laiko metu galite aplankyti V.A.Mocarto gimtąjį namą arba pasikelti funikulieriumi iki tvirtovės apžvalgos aikštelės ir aplankyti tvirtovę. Kalėdinių mugių lankymas Katedros aikštėje ir Zalcburgo tvitovėje(www.christkindlmarkt.co.at). Išvykstate iš miesto. Nakvynė Austrijoje.

3 diena. Pusryčiai. Išvykstate į Vieną. Apžvalginė ekskursija pėsčiomis: pagrindinė miesto šventovė – legendomis apipinta Šv. Stepono katedra, garsioji Vienos opera, Rūmų parkas su V.A. Mocartui skirtu paminklu, Marijos Teresės aikštė, Parlamento rūmai, Rotušė, Habsburgų rezidencija, iš kurios buvo valdoma galinga Austrijos–Vengrijos imperija. Kalėdinių mugių šurmulys Vienoje. (Wiener Christkindlmarkt ). Austrijos sostinėje Vienoje kalėdinė mugė rengiama jau daugiau nei 700 metų. Vienos kalėdinė mugė, dar kartais vadinama Kalėdų stebuklu, privilioja daugybę žmonių, nes čia galima rasti ne tik žaisliukų eglutei, skanių meduolių ar paragauti punšo, bet ir pasisemti kuo puikiausios šventinės nuotaikos. Čia būtina įsigyti rankų darbo pūsto stiklo ir juvelyrinių dirbinių, žvakių, paragauti austriško štrudelio, imbierinės duonos, keptų kaštonų ir karšto vyno. Išvykstate iš miesto. Kelionė per Austriją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

4 diena. Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Sugrįžimas į Lietuvą.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
- Kelionė autobusu;
- 3 nakvynės su pusryčiais viešbutyje;
- Ekskursinė programa;
- Kelionės vadovo paslaugos;
- Kelionės dokumentų sutvarkymas.

PASTABOS:
- Mokamiems objektams reikia turėti ~25 eurų.
- Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.
- Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.

Parlamento rūmai
Parlamento rūmai
Viena
Viena
Kalėdinės mugės Vienoje
Kalėdinės mugės Vienoje
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.