Įvairūs
Kelionė  »  KL  »  Kalėdinė Praha

Kalėdinė Praha

Kelionės trukmė: 4 d.
Kelionės kaina: nuo 143 EUR (179 EUR)
 
DETALI KELIONĖS PROGRAMA

1 diena. Anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Prahoje.

2 diena. Pusryčiai. Vykstate link Karlšteino. Pakylate į Karlšteino pilį – XIV a. buvusią karališkųjų brangenybių ir archyvų saugojimo vietą, meninių amatų vystymosi centrą. Pasivaikštote po miestelį. Vėliau vykstate į Prahą. Ekskursija pėsčiomis po Senąjį ir Naująjį miestą: Senieji miesto vartai – Parako bokštas, kuriame XVII a. buvo laikomas parakas; miesto Rotušė su astronominiu laikrodžiu, skaičiuojančiu ne tik valandas, bet rodančiu ir saulės bei mėnulio judėjimą per 12 zodiako ženklų, paminklas čekų tautinio atgimimo herojui Janui Husui, paaukojusiam savo gyvybę, bet neišsižadėjusiam savo įsitikinimų, prekybinis miesto centras – Vaclavo aikštė, kurioje senovėje šurmuliavo arklių turgus. Prahos Kalėdinių mugių lankymas. Prahos kalėdinė mugė yra viena spalvingiausių pasaulyje. Ji pradeda veikti nuo lapkričio 26 d. ir šurmuliuoja iki pat Naujųjų metų. Tradiciškai Prahoje vyksta dvi šventinės mugės – tai mugė Senamiesčio (Staromestske namesti) aikštėje ir mugė Vaclovo aikštėje.
Kalėdinė mugė Prahos Senamiesčio aikštėje vilioja miesto gyventojus bei svečius karštu punšu, aromatiniais medaus gėrimais ir kepintais kaštainiais. Mugėje galima įsigyti vietinių amatininkų dirbinių, kalėdinių dekoracijų, meduolių, žvakių bei nustebinti savo artimuosius išskirtinėmis dovanėlėmis.
Nakvynė viešbutyje Prahoje.

3 diena. Pusryčiai. Ekskursijos po Prahą tęsinys: Hradčanų rajonas – XIV a. už istorinių sienų įkurtas miestas. Prahos panorama nuo Strahovo vienuolyno terasos. Pagal pageidavimą galima aplankyti šv. Loretos vienuolyną. Šv. Vito katedra, Prezidentūra, Šv. Jurgio bažnyčia, Karalių rūmai ir karališkieji sodai. Pasivaikštote vienu iš seniausių Europoje akmeniniu Karolio tiltu, kuris jungia Senąjį miestą su Mala Strana-sodų ir aristokratų rūmu rajonu, Karolio tiltas. Laisvas laikas, kurio metu aplankysite Prahos kalėdines muges. Nakvynė viešbutyje Prahoje.

4 diena. Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Vėlai vakare sugrįžtate į Lietuvą.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
- Kelionė patogiu autobusu;
- 3 nakvynės su pusryčiais viešbutyje;
- Kelionės vadovo paslaugos;
- Ekskursinė programa;
- Kelionės dokumentų sutvarkymas.
 
PASTABOS:
-Keliaujantieji privalo turėti LR piliečio pasą arba asmens tapatybės kortelę. Jų galiojimo laikas turi būti ne trumpesnis negu 3 mėn. po kelionės pabaigos.
- Mokamiems objektams turėti ~ 15 EUR.
- Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.
- Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.
Išvykimai :
4.00 val Vilnius. Spaudos rūmų aikštelė
5.15 val. Kaunas. Megos aikštelė
6.20 val. Alytus Maximos aikštelė prie Nestės degalinės.

Prahos senamiestis
Prahos senamiestis
Prahos senamiestis
Prahos senamiestis
Miesto rotušės laikrodis
Miesto rotušės laikrodis
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.