Įvairūs
Kelionė  »  KL  »  Kalėdinės mugės Berlyne

Kalėdinės mugės Berlyne

Kelionės trukmė: 3 d.
Kelionės kaina: 127 EUR (159 EUR)

DETALI KELIONĖS PROGRAMA

1 diena. Anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Užsukate į Lenkijos sostinę Varšuvą. Aplankote Varšuvos kalėdinę mugę senamiestyje. Išvykstate iš miesto. Kelionė per Lenkiją. Nakvynė viešbutyje Lenkijoje.

2 diena. Pusryčiai. Kelionė per Vokietiją. Atvykstate į Berlyną. Ekskursija po Vokietijos sostinę Berlyną: Aleksandro aikštė - buvęs jaučių turgus, vėliau pervadintas Berlyną aplankiusio caro Aleksandro I garbei, Neptūno šaltinis, senasis Universitetas, biblioteka, Marijos bažnyčia, Unter den Linden - viena gražiausių Berlyno gatvių, kuria kadaise buvo vykstama į karališkuosius medžioklės plotus. Pagrindinis miesto simbolis - Brandenburgo vartai, kurie ir buvo, ir tebėra svarbių Berlyno įvykių liudininkai. Potsdamo aikštė - naujas finansų ir verslo rajonas. Laisvo laiko metu galėsite aplankyti Pergamo muziejų, kuris yra sukaupęs vieną vertingiausių senovės meno kolekcijų Europoje. Kalėdinių mugių lankymas. Mugėse rasite visko: cinamoninių-imbierinių sausainių, meduolių, kalėdinių žaisliukų, karštų kalėdinių gėrimų, karusėlių ir kt. Pasivakščioje po muges, išvykstate link viešbučio. Nakvynė viešbutyje Lenkijoje.

3 diena. Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją, Lietuvą. Vakare grįžtate į Lietuvą.
 
Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
- Kelionė autobusu;
- 2 nakvynės su pusryčiais viešbutyje;
- Ekskursinė programa;
- Kelionės vadovo paslaugos;
- Kelionės dokumentų sutvarkymas.

PASTABOS:
- Mokamiems objektams reikia turėti ~20 eurų.
- Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.
- Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.

© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.