Įvairūs
Kelionė  »  EX  »  Kalėdų pasaka Vokietijoje

Kalėdų pasaka Vokietijoje

Kalėdų pasaka Vokietijoje: Niunbergas – Rotenburgas prie Tauberio

 
Kelionės trukmė: 4 d.
Kelionės kaina: nuo 152 EUR (179 EUR)
 
Šventinis Kalėdų laikotarpis ir Kalėdinės mugės – neatsiejami dalykai Vokietijoje. Būtent vokiškai kalbančiuose kraštuose ir gimė pati Kalėdinių mugių idėja. Vokietijoje tai ne komercinė šventė, o proga susitikti, pabendrauti, kartu pasidžiaugti artėjančiom šventėm: kalėdinės smulkmenos, dekoracijos, rankdarbiai, spalvingi saldumynai, kepinti kaštainiai bei migdolai, porcija riebių dešrelių, šildantis karštas vynas, orkestras, atrakcionai, gatvėje šokantys žmonės....
 
DETALI KELIONĖS PROGRAMA
 
1 diena. Labai anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją su trumpais sustojimais poilsiui. Vakare atvykstate į viešbutį Prahoje.

2 diena. Pusryčiai. Šią dieną galėtume pavadinti „Vokietijos žiemos pasaka“. Šiandien susipažinsite su vienais gražiausių Bavarijos miestų, o puikią nuotaiką sukurs kalėdinių mugių spalvos, kvapai ir giesmės. Vykstate į Rotenburgą prie Tauberio upės – Vokietijos architektūros ir istorijos šedevrą su nepakartojamu senamiesčiu, išpuoselėtais fachverkiniais namais, viduramžių bokštais ir bažnyčiomis. Nors šiame mieste visus metus veikia Kalėdinių žaislų parduotuvėlė ir Kalėdų muziejus, bet tik gruodį Rotenburgas virsta tikru žiemos stebuklu. Advento laikotarpiu šurmuliuojanti “Reiterlesmarkt” mugė yra išlaikiusi pačias seniausias vokiškas tradicijas. . Atvykstate į Niurnbergą – antrą pagal dydį Vokietijos miestą, buvusią Šventosios Romos imperijos sostinę. Pažintį su miestu pradedate nuo imperatoriškosios Kaiserburg pilies. 500 metų ši pilis buvo Vokietijos karalių ir imperatorių rezidencija, viena iš nedaugelio, turėjusių teisę saugoti imperijos brangenybes. Nusileidžiate senamiesčio, menančio XII a., gatvelėmis, apžiūrite įdomiausius statinius: Pilato ir Diurerio namus, Vyno halę, Budelio tiltą, Šv.Dvasios ligoninę, miesto rotušę, Gražuolį fontaną, Dievo Motinos bažnyčią. Lankotės vienoje populiariausių kalėdinių mugių Vokietijoje „Christkindlesmarkt“. Būtinai paragaukite labai mažų Niurnbergo dešrelių, kurios kepamomis tiesiog gatvėje, o gardumynų mėgėjai gali įsigyti Niurnbergo meduolių „Lebkuchen", parduodamų spalvingose muzikinėse dėžutėse (pasauliui šį gardumyną padovanojo būtent niurnbergiečiai). Vykstame į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Vokietijoje.

3 diena. Pusryčiai. Atvykstate į Čekijos sostinę. Ekskursija Prahoje po Senąjį ir Naująjį miestus bei Mala Strana. Senieji miesto vartai - Parako bokštas; XV a. įrengtas astronominis Rotušės laikrodis; viena iš gražiausių Europoje - Senamiesčio aikštė su turtingą miesto istoriją menančiais pastatais; Karolio tiltas, jungiantis Senąjį miestą su Mala Strana - sodų ir aristokratų rūmų rajonu; „Prahos Venecija" - Kampos sala. Hradčanų rajonas - XIV a. už išorinių pilies sienų įkurtas miestas. Prahos panorama nuo Strahovo vienuolyno terasos. Apžiūrite Prahos pilį - buvusią karalių ir princų rezidenciją, didingąją Šv. Vito *katedrą, Šv. Jurgio *bažnyčią, *Auksinę gatvelę, kurioje kadaise gyveno šauliai, saugoję pilį. Laisvas laikas senamiesčio aikštėje, kuri, regis, pernakt pavirto vaizdeliu iš Charleso Dickenso romano. Joje it grybų pridygo mažyčių namelių šiaudiniais stogais, apkaišytais girliandomis ir blizgučiais, ore tvyro kepamų kaštonų kvapas, skaromis apsigobusios moterys spalvingais kostiumais gieda kalėdines giesmes, keleivių laukia arkliais pakinkyti vežimaičiai. Prahos kalėdinės mugės specifika - toli nusidriekę nesibaigiančios virtinės eglutės papuošalų, medinių žaislų, marionetinių lėlių, o populiariausias maistas: keptos dešrelės, kukurūzų burbuolės ir, žinoma, karštas vynas. Vėlai vakare išvykstate Lietuvos link. Naktis autobuse.

4 diena. Kelionė per Lenkiją. Apie pietus sugrįžtate į Lietuvą.
 
Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
- kelionė autobusu;
- 2 nakvynės turistinės klasės viešbučiuose su pusryčiais;
- kelionės vadovo ir gido paslaugos;
- ekskursinė programa;
- kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:
- Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.
- (*)- Mokami objektai. Turistas moka pats vietine valiuta už programoje (*) pažymėtus objektus:
Prahos Hrado bilietas – 250 CZK(~10 EUR) suaugusiems, 150 CZK(~6EUR) vaikams;
- Priemoka už vienvietį kambarį (neatsiradus su kuo apgyvendinti) – 30 EUR.

PAPILDOMA INFORMACIJA:
- Vairuotojų darbo – poilsio režimą nustato ES reglamentas.
- Objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis.
- Išvykimas iš Kauno: Kauno pilies automobilių stovėjimo a. 2:30 val.
- Išvykimas iš Vilniaus: „Forum Palace“ automobilių stovėjimo a. (Konstitucijos pr.26, prie upės) 04:00 val.
- Išvykimas iš Alytaus: degalinė „Lukoil“ (Naujoji g. 27) 05:30 val.
- Išvykimo laikai gali keistis. Detali išvykimo informacija atsiunčiama 2-3 d. iki išvykimo el.paštu.
- Į kelionę būtina pasiimti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą.

Kalėdinė mugė Vokietijoje
Kalėdinė mugė Vokietijoje
Kelionė į kalėdines muges Vokietijoje
Kelionė į kalėdines muges Vokietijoje
Šventinis Berlynas
Šventinis Berlynas
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.