Įvairūs
Kelionė  »  KL  »  Krokuva - Velička - Zakopanė

Krokuva - Velička - Zakopanė

Kelionės trukmė: 3 d.
Kelionės kaina: 129 EUR
 
DETALI KELIONĖS PROGRAMA
 
1 diena. Anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Atvykstate į Veličką, esančią už 15 km nuo Krokuvos. Aplankote jau 700 metų veikiančią 63-135 m gylyje esančią druskų kasyklą, jos požemius puošiančias įvairias skulptūras, koplyčias bei bažnyčią. Kasyklas jau XV a. lankė Lenkijos karaliai su savo svitomis. Tuo pat metu buvo nutiestas ir turistinis maršrutas. Vykstate į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai. Važiuojate į Zakopanę – miestelį, įsikūrusį gražioje ir jaukioje Tatrų kalnų masyvo papėdėje. Šiandien Zakopanė yra tikra turistų Meka, kurios populiarumą lėmė sentimentai vietinių gyventojų kultūrai bei žavėjimasis gamta. Tik čia, bevaikščiodami seniausia kurorto gatve – Kropuvka, pajuntate tikrą spalvingų vietinių gyventojų folklorinę (Podhale’s) kultūrą, tradicijas. Pakilę keltuvais į kalną pasivaikštote ir pasigėrite įspūdinga Tatrų nacionalinio parko panorama. Laisvą laiką praleidžiate ieškodami įdomių kalniečių suvenyrų ar užeigoje užsisakę garsiųjų kalniečių patiekalų. Vykstate į senąją Lenkijos sostinę Krokuvą. Aplankote Vavelio kalvą, kurioje yra didingi rūmai – Lenkijos-Lietuvos valdovų rezidencija. Pamatote Vavelio katedrą su stebuklais garsėjančiu karaliaus Žygimanto varpu, Jogailos, jo žmonos Jadvygos, Žygimanto Augusto bei kitų karalių kapavietėmis. Vėliau ekskursija pėsčiomis po miesto senamiestį, kurios metu pamtote paminklą, skirtą Žalgirio mūšio 500-osioms metinėms, barbakaną, kuris ne kartą išgelbėjo Krokuvą nuo užpuolikų, senuosius Šv. Florijono miesto vartus, centrinę turgaus aikštę, Šv. Marijos baziliką, senovinę prekyvietę Sukenicas, kuri veikia iki šiol, Jogailos universiteto kiemelius. Vykstate į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Pusryčiai. Išvykstate į Lietuvą. Pakeliui trumpam užvažiuojate į Čenstakavos Jasna Gora vienuolyną - švenčiausią Lenkijos vietą. Kelionė per Lenkiją. Vėlai vakare grįžtate į Lietuvą.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
- Kelionė autobusu.
- 2 nakvynės su pusryčiais viešbutyje.
- Ekskursinė programa.
- Kelionės vadovo paslaugos.
- Kelionės dokumentų sutvarkymas.
 
PASTABOS:
- Mokamiems objektams reikia turėti ~120 zlotų.
- Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.
- Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.
- Kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos- už papildomą mokestį.
- Medicininių išlaidų draudimas į kelionės kainą neįskaičiuotas.
- Priemoka už vienvietį kambarį - 30 EUR
- Kelionės metu nuvažiuojama ~ 1700 km.

Krokuva
Krokuva
Zakopanė
Zakopanė
Kalnai Zakopanėje
Kalnai Zakopanėje
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.