Įvairūs
Kelionė  »  GK  »  Laplandija

Laplandija

Kelionės trukmė: 6 d.
Kelionės kaina: nuo 425 EUR (499 EUR)
 
AKCIJA! Puikus pasiūlymas šeimoms: 3 asmenys moka pilną kelionės kainą + 1 asmuo keliauja nemokamai!
 
DETALI KELIONĖS PROGRAMA
 
Laplandija – Kalėdų Senelio, nuostabios gamtos ir sniego šalis. Tai ypač jaučiama šventiniu laikotarpiu - šventinė nuotaika, išpuošti namai ir gatvės, smagios pramogos vilioja turistus iš viso pasaulio.

1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Latviją, Estiją. Atvykstame į Taliną. Trumpa ekskursija po šventiškai pasipuošusį senamiestį, kuris garsėja kiekvienais metais rengiama didžiausia Pabaltijo šalyje Kalėdine muge besitęsiančia iki Naujųjų Metų: Tompea pilis, Domo katedra, apžvalginės aikštelės, nuo kurių atsiveria nuostabus vaizdas į Talino įlanką ir senamiestį, “Trumpoji koja”, miesto rotušė, “bandelių” skersgatvis, miesto amatininkų ir “Juodagalvių” gildijos pastatai, “Storosios Margaritos” bokštas. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Taline.

2 diena. Ankstyvi pusryčiai arba pusryčių paketai. Keltu keliamės į Helsinkį. Trumpa pažintis su Helsinkiu: Senato aikštė su paminklu imperatoriui Aleksandrui II, aplinkiniais administraciniais pastatais, Universitetas, rotušė, turgaus aikštė, Manerheimo prospektas, orginalus paminklas kompozitoriui J. Sibelijui. Kelionė per Suomiją – žiemos šiaurės pašvaisčių kraštą. Atvykstame į Oulu miestelį. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Pusryčiai. Vykstame į Ranua zoologijos sodą*. Laukinės gamtos parke, eidami mediniais takeliais, pasigrožėsime natūralioje aplinkoje gyvenančiais baltaisiais lokiais, lūšimis, pelėdomis, vilkais ir kitais gyvūnais. Vykstame į Rovaniemį. Ekskursija - pasivažinėjimas šiaurės elnių traukiamomis rogėmis**, kurios metu pamatysime šiuos ištvermingus, šiaurėje gyventi prisitaikiusius gyvūnus. Sėdame į elnių traukiamas roges ir mėgaujamės atsiveriančiais apsnigto Laplandijos miško vaizdais. Po pasivažinėjimo pasivaišinsime kava, arbata, bandelėmis. Vykstame į Santa Klauso miestelį. Užsukę į Santą Klauso biurą - medinę trobelę, pasimatysime su tikruoju baltabarzdžiu Kalėdų Seneliu, sėdinčiu patogiame krėsle, vietinių samių vadinamu – Joulupuki. Taip pat pamatysime Kalėdų Senelio pagalbininkus nykštukus, galėsime nusifotografuoti* su pačiu Kalėdų Seneliu, išsiųsti atviruką* iš Joulupukio pašto, įsigyti amatininkų suvenyrų, apsilankyti kavinėse ir restoranėliuose. Vakare išvykstame į nakvynės vietą prie Kemi. Nakvynė viešbutyje.

4 diena. Pusryčiai. Diena skirta šiaurietiškoms pramogoms. Susipažinsime su protingais ir nepakeičiamais žmogaus pagalbininkais rūsčioje šiaurėje - Haski veislės šunimis. Pasivaišinsime kava, arbata, sausainiais. Norintieji galės smagiai pralėkti šunų kinkiniu**, kurį teks vadelioti patiems. Tai smagi pramoga, kur Jūs pramoksite šuns vadeliotojo meno. Taip pat norintieji galės pasivažinėti sniegomobiliu**. Išklausę privalomą sniegomobilių vairavimo instruktažą bei apsirengę specialius rūbus, važiuosime užpustytais takais bei užšąlusia jūra, stebėdami Laplandijos gamtos grožį. Kelią mums rodys vietinis gidas. Vėliau išvykstame namų link. Atvykstame į Oulu. Nakvynė viešbutyje.

5 diena. Pusryčiai. šalies nuostabia gamta, baltu sniegu pasipuošusiais medžiais ir laukais. Vakare atvykstame į Helsinkį. Keltu keliamės į Taliną. Nakvynė viešbutyje Taline.

6 diena. Pusryčiai. Kelionė per Estiją, Latviją. Pakeliui trumpas sustojimas ir ekskursija Rygoje. Pasivaikščiosime po šventėms išpuoštą Latvijos sostinę, kurios Katedros aikštėje rasite amatininkų ir menininkų krautuvėlių su siūlomomis Kalėdoms kurtomis prekėmis, užkandinių – su tradiciniais meduoliais, kalėdine arbata ar vynu. Pamatysite Domo katedrą, Šv. Petro bažnyčią, Rotušės aikštę, Prezidentūrą, Gildijų pastatus, Juodagalvių namą. Po pietų išvykstame namų link. Vakare grįžtame į Lietuvą.
 
Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
- Kelionė autobusu;
- Kelto Talinas – Helsinkis – Talinas bilietai;
- 5 nakvynės viešbutyje su pusryčiais;
- Kelionės vadovo paslaugos;
- Ekskursinė programa;
- Kelionės dokumentų sutvarkymas.
 
Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:
- (*) - bilietai į mokamus objektus;
- Vietinių gidų paslaugos ~ 60 EUR; (**) – papildomos pasirenkamos ekskursijos ir pramogos (žr. kelionės atmintinę);
- Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.
 
PASTABOS:
- Pirkdami kelialapį, reikalaukite šios kelionės atmintinės;
- objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis;
- bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.

© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.