Įvairūs
Kelionė  »  KL  »  Liublinas – Lvovas - Zamostė

Liublinas – Lvovas - Zamostė

Kelionės trukmė: 3 d.
Kelionės kaina: 129 EUR
DETALI KELIONĖS PROGRAMA

1 diena. Anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Važiuojate per Lenkiją. Atvykstate į Liubliną – miestą, įkurtą net XII a. ir ilgą laiką buvusį sankryža vienam iš svarbiausių prekybos kelių iš Rytų Europos link Baltijos jūros. Ekskursija po senamiestį, kur pamatote gynybinę sieną, Karališkojo tribunolo rūmus ir pagrindinę miesto aikštę, Šv.Stanislovo Dominikonų bažnyčią, Karališkuosius vartus, paminklą Liublino unijai Lietuvos aikštėje, Bernardinų bažnyčią, kurioje 1569 m. buvo pašventinta garsioji Liublino unija. Aplankote pilį, kurioje buvo buvo pasirašyta unija ir įkurta Lietuvos ir Lenkijos Abiejų Tautų respublika. Vykstate į Ukrainą. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai. Vykstate į Lvovą. Ekskursija po senamiestį - vieną iš gražiausių ir geriausiai išplanuotų Europos miestų, nuostabų kultūros centrą, įrašytą į UNESCO pasaulinio kultūros paveldo objektų sąrašą. Aplankote Lvovo aikštę su šalia esančiomis gatvelėmis, Rotušę, rytų apeigų katalikų, stačiatikių, armėnų ir katalikų bažnyčias, jaukias kavines. Pamatote vieną iš gražiausių Europoje Operos ir baleto teatrų, paminklą Galicijos karaliui Danieliui ir poetui Adomui Mickevičiui. Pageidaujantys gali pamatyti miesto panoramą nuo Aukštutinės pilies ar Rotušės bokšto. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Pusryčiai. Išvykstate iš Ukrainos. Lenkijoje aplankote Zamostės miestą, kuris įtrauktas į UNESCO pasaulinį kultūros paveldo sąrašą. Miestą suprojektavo italo architektas Bernardo Mordano pagal didiko Jono Zamoiskio „idealaus miesto“ koncepciją, todėl dar vadinamas Lenkijos renesanso perlu. Aplankote miesto aikštę su rotušės rūmais, šv. Tomo bažnyčią, kurioje palaidoti didikai Zamojskiai. Kelionė per Lenkiją. Naktį grįžtate į Lietuvą.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
- Kelionė autobusu.
- 2 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose.
- Ekskursinė programa.
- Kelionės vadovo paslaugos.
- Kelionės dokumentų sutvarkymas.
 
PASTABOS:
- Mokamiems objektams reikia turėti ~ 15 EUR
- Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.
- Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.
- Kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos- už papildomą mokestį.
- Priemoka už vienvietį kambarį – 30 EUR
- Medicininių išlaidų draudimas į kelionės kainą neįskaičiuotas.
- Kelionės metu nuvažiuojama ~ 2000 km
- Reikalingas LR piliečio pasas. Jo galiojimo laikas turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn. po kelionės pabaigos.

Luckas
Luckas
Lvovas
Lvovas
Lucko pilis
Lucko pilis
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.