Įvairūs
Kelionė  »  KL  »  Malborkas - Sopotas - Gdanskas

Malborkas - Sopotas - Gdanskas

Kelionės trukmė: 2 d.
Kelionės kaina: 87 EUR
 
DETALI KELIONĖS PROGRAMA
1 diena. Anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Atvykstate į Malborką - buvusią kryžiuočių ordino sostinę. Pažintis su viena iš didžiausių viduramžių Europos pilių. Joje buvo kalinamas Lietuvos Didysis kunigaikštis Kęstutis. Vykstate į Sopotą - garsiausią Lenkijos pajūrio kurortą. Aplankote ilgiausią (511 metrų) Baltijos jūroje medinį molą. Pasivaikštote pagrindine Monte Cassino alėja. Vėliau aplankote XII a. Olivos Katedrą, garsėjančią savo įspūdingais vargonais. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai. Ekskursija po Gdanską. Miestas pirmą kartą paminėtas 997 metais, o XII amžiuje tapo ypač svarbiu Baltijos pajūrio uostu. Pažintis su miesto senamiesčiu pėsčiomis: Aukštutiniai, Auksiniai ir Žalieji vartai, uosto krantinė ir centrinė Ilgojo turgaus gatvė, atlikusios pagrindinio miesto turgaus vaidmenį, Neptūno fontanas, liudijantis miesto ryšį su jūra, Artūro rūmai, kuriuose rinkdavosi turtingi miesto žmonės bei vykdavo įvairių gildijų, brolijų, pirklių susirinkimai, Šv. Marijos bažnyčia, stebinanti savo dydžiu ir aukščiu. Laisvas laikas. Važiuojate link Lietuvos. Vėlai naktį grįžtate į Lietuvą.
 
Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
Kelionė patogiu autobusu;
1 nakvynė su pusryčiais viešbutyje;
Ekskursinė programa;
Kelionės vadovo paslaugos;
Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu;
Kelionės dokumentų sutvarkymas
 
PAPILDOMAI:
Mokamiems objektams reikia turėti ~75 PLN
Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti. Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.
Kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos- už papildomą mokestį.
Medicininių išlaidų draudimas į kelionės kainą neįskaičiuotas.
Priemoka už vienvietį kambarį - 15 EUR
 
REIKALINGI DOKUMENTAI:

LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas iki kelionės pabaigos turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn.

© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.