Įvairūs
Kelionė  »  GK  »  Mažasis Baltijos kruizas

Mažasis Baltijos kruizas

MAŽASIS BALTIJOS KRUIZAS

Kelionės trukmė: 3 d.
Kelionės data: 2016.10.28-10.30, 2016.11.04-11.06
Kelionės kaina: nuo 117 EUR
 
DETALUS KELIONĖS APRAŠYMAS
 
1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Latviją, Estiją. Atvykstame į Taliną. Pažintis su viduramžių ir Hanzos architektūros senamiesčiu : Tompea pilis ir Helmano bokštas, Aleksandro Nevskio katedra, Rotušės aikštė, „Trumpoji koja“, miesto amatininkų ir „Juodagalvių“ gildijos pastatai, Viru vartai, „Storosios Margaritos“ bokštas. 1997 metais Talino senamiestis buvo įtrauktas į UNESCO pasaulio kultūros paveldo sąrašą ir šiuo metu dažnai vadinamas „Europos viduramžių perlu“. Vakare kruiziniu laivu išplaukiame iš Talino į Stokholmą. Laive veikia kavinės, restoranai, parduotuvės, diskotekos, naktiniai klubai, kazino. Nakvynė laivo kajutėse.

2 diena. Atvykstame į Stokholmą. Apžvalginė ekskursija po miestą, pastatytą ant 14 salų, kurias jungia tiltai, ir vadinamą „Šiaurės Venecija“: rotušė, kurioje kasmet, po Nobelio premijų įteikimo, vyksta banketai, Stokholmo simbolis – Karalių rūmai, Didžioji katedra, kurioje buvo karūnuojami šalies valdovai, Parlamento rūmai, Riterių bažnyčia. Esant galimybei, aplankomas populiariausias Skandinavijoje karališko laivo „Vaza“ muziejus*, kur stovi autentiškas, iš jūros dugno iškeltas, XVII a. burlaivis. Laisvas laikas. Vakare išplaukiame į Taliną. Laive veikia restoranai, barai, diskoteka, parduotuvės, sauna, vaikų žaidimų kambarys. Nakvynė laivo kajutėse.

3 diena. Atvykstame į Taliną. Kelionė per Estiją. Vykstame į Tartu. Tai antras pagal dydį Estijos miestas, priklausęs Hanzos sąjungai, šalies intelektualų ir kultūros centras,kuriame yra seniausias Estijos universitetas, įkurtas 1632 m. švedų karaliaus Gustavo II Adolfo. Pažintis su senamiesčiu: Universiteto pastatas ir paminklas jo įkūrėjui, miesto rotušė, senoji Tartu universiteto observatorija ant Toravere kalvos Domo katedros bokštas ir griuvėsiai, Šv. Jono bažnyčia su terakotinėmis skulptūromis ir apžvalgos aikštele, Angelų ir velnių tiltai, „Tėvo ir sūnaus“ bei estų ir anglų rašytojų E.Vilde ir O.Wilde ir „Studentų bučinio“ skulptūros. Laisvas laikas. Kelionė per Estiją, Latviją. Vėlai vakare grįžtame į namus.
 
Į kelionės kainą įskaičiuota:
- kelionė autobusu;
- 2 nakvynės pasirinktose kelto kajutėse;
- kelionės vadovo paslaugos;
- ekskursinė programa;
- kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
- (*) – bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ~ 18 EUR;
- maitinimas kelte (kainų teirautis);
- medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

Pastabos:
- pirkdami kelialapį, reikalaukite šios kelionės atmintinės;
- objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis;
- bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda;
- pasikeitus keltų linijų tvarkaraščiams, kelto išplaukimo ir atplaukimo vieta ir laikas gali keistis;
- kelionių organizatorius pasilieka teisę keisti kelionės ir priemokų kainą, jeigu keltų kompanija keičia kainas.

© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.