Įvairūs
Kelionė  »  KL  »  Naujametinė Varšuva

Naujametinė Varšuva

Kelionės trukmė: 2 d.
Kelionės kaina: nuo 95 EUR (119 EUR)
 
DETALI KELIONĖS PROGRAMA
 
1 diena. Ryte išvykstate iš Lietuvos. Atvykstate į Varšuvą. Ekskursija po šventinę Varšuvą: pereinate Karališkuoju keliu iki pat Šv. Kryžiaus bažnyčios, kur palaidota F.Šopeno širdis, pasivaikštote po miesto centrą, iš 114 m aukštyje Kultūros ir mokslo pastate esančios apžvalginės aikštelės pamatote visą miestą. Laisvas laikas. Įsikuriate, gerus atsiliepimus turinčiame, Hotel Gromada Warszawa Centrum viešbutyje Varšuvos centre.

Naujųjų metų sutikimas Varšuvoje: pramogos, koncertai, linksmybės, fejerverkai.
Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai. Ekskursijos po šventinę Varšuvą pratęsimas: pažintis su miesto senamiesčiu, įtrauktu į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą: Karalių pilis ir aikštė, Karaliaus Zigmanto III kolona – pirmasis paminklas pasauliečiui Lenkijoje, Šv. Jono katedra - gotikinio stiliaus bažnyčia, svarbiausių Lenkijos istorijos įvykių liudininkė, kurios požemiuose ilsisi žymiausių lenkų palaikai, senamiesčio Turgaus aikštė ir paminklas Varšuvos simboliui – Undinei, Barbakano gynybinės sienos. Po pietų išvykstate į Lietuvą. Kelionė per Lenkiją. Vėlai naktį grįžtate į Lietuvą.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
- Kelionė autobusu;
- 1 nakvynė su pusryčiais viešbutyje;
- Ekskursinė programa;
- Kelionės vadovo paslaugos;
- Kelionės dokumentų sutvarkymas.
 
PASTABOS:
- Mokamiems objektams reikia turėti ~15 PLN.
- Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.
- Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.
- Keliaujantieji privalo turėti LR piliečio pasą arba asmens tapatybės kortelę. Jų galiojimo laikas turi būti ne trumpesnis negu 3 mėn. po kelionės pabaigos.

Barbakano gynybinės sienos
Barbakano gynybinės sienos
Varšuva
Varšuva
Naujųjų metų fejerverkai
Naujųjų metų fejerverkai
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.