Įvairūs
Kelionė  »  KL  »  Naujametiniai ypatumai Minske

Naujametiniai ypatumai Minske

Kelionės trukmė: 2 d.
Kelionės kaina: nuo 103 EUR (129 EUR)
 
DETALI KELIONĖS PROGRAMA

Neįtikėtini Naujieji metai Minske!

Kad įdomu pasidairyti po senąsias LDK žemes, žinome daugelis. Pakeliui į Baltarusijos sostinę pažintinėje ekskursijoje aplankome Miyo pilį, Nesvyžių, pasižvalgome po baltarusių sostinę Minską. Ir tada prasideda neįtikėtini dalykai: Minsko naujametinis puošnumas stebina akis, pedantiška tvarka – maloniai glumina, o saugumas leidžia atsipalaiduoti ir patikėti, kad šventė bus puiki. Smagus ir įtraukiantis į naujametinį šėlsmą koncertas prie nacionalinės bibliotekos – padeda užmiršti visus rūpesčius ir kelia nuotaiką. Pačiūžos ir ledas sugrąžina vaikystės linksmųjų dienų prisiminimus. Ir staiga – fejerverkai prie paminklo „ Minskas – miestas didvyris“... Jieužburia! Neįtikėtina, bet... šis mietas moka stebinti! Išgyvenkime šį jausmą – bus labai gera!

1 diena. Ryte išvykstate iš Lietuvos. Atvykstate į Myrą. Ekskursija po Radvilų šeimai kadaise priklausiusią, dabar restauruotą Myro pilį, įtrauktą į UNESCO kultūros paveldo sąrašą. Vykstate į Nesvyžių, kuriam jau dagiau nei 700 metų. Miestelis suklestėjo didikų Radvilų valdymo laikais. Jie čia pastatė puikų pilies-rūmų ansamblį, įkūrė pirmąją Baltarusijoje spaustuvę. Rūmų ansamblis įtrauktas į UNESCO kultūros paveldo sąrašą. Pagal galimybes aplankote Radvilų šeimos mauzoliejų. Vėliau vykstate į Minską.

Naujųjų metų sutikimas Minske: pramogos, linksmybės ant ledo centrinėje aikštėje, fejerverkai prie paminklo „Minskas - miestas didvyris“.

Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai. Ekskursija po Minską: Ašarų sala, Aukštutinis miestas, Šv.Dvasios katedra, Šv. Mergelės Marijos bažnyčia. Laisvas laikas. Važiuojate link Lietuvos. Vakare grįžtate namo.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
- Kelionė autobusu;
- 1 nakvynė viešbutyje su pusryčiais;
- Ekskursinė programa;
- Kelionės vadovo paslaugos;
- Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu, jeigu pas mus daroma viza;
- Viza;
- Kelionės dokumentų sutvarkymas.

PASTABOS:
- Mokamiems objektams turėti ~20 EUR. 
 
REIKALINGI DOKUMENTAI:
LR piliečio pasas, kurio galiojimo laikas turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn. po kelionės pabaigos.
Vykstantiems į Baltarusiją vizai įforminti - 1 nuotrauka Baltarusjos vizai, pasas, užpildyta anketa.
Dokumentus vizai būtina pateikti 14 dienų iki kelionės pradžios!

Minskas
Minskas
Naujieji metai Minske
Naujieji metai Minske
Naujametinis Minskas
Naujametinis Minskas
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.