Įvairūs
Kelionė  »  KL  »  Naujametinis Gdanskas

Naujametinis Gdanskas

Kelionės trukmė: 2 d.
Kelionės kaina: nuo 103 EUR (129 EUR)

DETALI KELIONĖS PROGRAMA
 
1 diena. Ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Atvykstate į Gdanską, vieną gražiausių Šiaurės Lenkijos miestų. Pažintis su Gdansko senamiesčiu. Praeisite Karališkuoju keliu, kuris veda pro miesto vartų kompleksus: Aukštutiniai, Auksiniai ir Žalieji vartai, centrinė Ilgojo turgaus gatvė, Neptūno fontanas- vienas pagrindinių miesto simbolių, Artūro rūmai, Šv. Marijos gotikinė katedra (pati didžiausia mūrinė katedra Lenkijoje), įspūdinga krantinė, kuri yra mėgstama pasivaikščiojimų vieta. Laisvas laikas.

Naujųjų metų sutikimas Gdanske: pramogos, koncertai, linksmybės, fejerverkai miesto aikštėje.

2 diena. Pusryčiai. Vykstate į Sopotą – garsiausią Lenkijos pajūrio kurortą. Pasivaikštote pagrindine Monte Cassino alėja, kuri yra pagrindinė miesto gatvė su jaukiomis kavinukėmis ir restoranais. Pakeliui aplankote Olivos katedrą, kuri yra pati ilgiausia Lenkijoje bažnyčia. Tai rytų Pamario kunigaikščių laidojimo vieta. Olivos katedrą supa gražus parkas su kaskadomis ir nuostabiomis medžių alėjomis. Vykstate link Lietuvos. Vėlai vakare grįžtate į Lietuvą.
 
Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
- Kelionė autobusu;
- 1 nakvynė su pusryčiais viešbutyje;
- Ekskursinė programa;
- Kelionės vadovo paslaugos;
- Kelionės dokumentų sutvarkymas.
 
PASTABOS:
- okamiems objektams reikia turėti ~10 PLN.
- Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.
- Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.
- Priemoka už vienvietį kambarį 20 EUR.
- Keliaujantieji privalo turėti LR piliečio pasą arba asmens tapatybės kortelę. Jų galiojimo laikas turi būti ne trumpesnis negu 3 mėn. po kelionės pabaigos.

Gdanskas
Gdanskas
Naujieji metai Gdanske
Naujieji metai Gdanske
Naujųjų metų sutikimas Gdanske
Naujųjų metų sutikimas Gdanske
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.