Įvairūs
Kelionė  »  KL  »  Naujieji Metai Berlyne (3 d.)

Naujieji Metai Berlyne (3 d.)

Kelionės trukmė: 3 d.
Kelionės kaina: nuo 135 EUR (169 EUR)
 
DETALI KELIONĖS PROGRAMA
 
1 diena. Anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Atvykstate į Poznanę. Ekskursija po miestą: Tumski sala - pagoniškos Lenkijos valdovų būstinė. Šioje saloje pastatyta pirmoji katedra Lenkijoje –Šv.Petro ir šv. Povilo Arkikatedra Bazilika. Apžvelgę Tumski salą trauksite į senamiestį, kur pamatysite Poznanės simbolį - ožiukus puošiančius renesanso stiliaus Rotušę. Pamatysite Šv. Stanislovo bažnyčią. Jokia kita šventovė Lenkijoje negali pasigirti tokia gausybe triumfuojančio baroko puošimų. Išvykstate iš miesto, kelionė per Lenkiją. Nakvynė viešbutyje Lenkijos pasienyje.

2 diena. Pusryčiai. Kelionė per Vokietiją. Atvykstate į Potsdamą. Pažintis su miestu autobusu: garsieji Cecilienhofo rūmai, kuriuose vyko Potsdamo konferencija, Šv. Nikolajaus bažnyčia, Senoji rotušė, Olandų kvartalas, Šv.Petro ir Povilo bažnyčia, Brandenburgo gatvė ir vartai. Pasivaikščiojimas po didžiulį San Susi parką su tvenkiniais, daugybe paviljonų ir keturiais barokinio stiliaus rūmais. Vėliau vykstate į Berlyną. Ekskursija po Vokietijos sostinę Berlyną: Aleksandro aikštė - buvęs jaučių turgus, vėliau pervadintas Berlyną aplankiusio caro Aleksandro I garbei, Neptūno šaltinis, senasis Universitetas, biblioteka, Marijos bažnyčia, Unter den Linden - viena gražiausių Berlyno gatvių, kuria kadaise buvo vykstama į karališkuosius medžioklės plotus. Pagrindinis miesto simbolis - Brandenburgo vartai, kurie ir buvo, ir tebėra svarbių Berlyno įvykių liudininkai. Potsdamo aikštė - naujas finansų ir verslo rajonas. Laisvo laiko metu galėsite aplankyti Pergamo muziejų, kuris yra sukaupęs vieną vertingiausių senovės meno kolekcijų Europoje. Sudalyvausite geriausiame, jau tradiciniu tapusiame „Silvester in Berlin“ festivalyje, kuris vyksta 80 000 kvadratinių metrų erdvėje ir sutinka Naujuosius metus apie 1 mln. žmonių. Programoje: pramogos, koncertai, fejerverkai prie Brandenburgo vartų.

Po Naujųjų metų sutikimo naktį išvykstate iš miesto. Nakvynė viešbutyje Lenkijos pasienyje.

3 diena. Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją, Lietuvą. Vėlai vakare grįžtate į Lietuvą.
 
Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
- Kelionė autobusu;
- 2 nakvynės su pusryčiais viešbutyje;
- Ekskursinė programa;
- Kelionės vadovo paslaugos;
- Kelionės dokumentų sutvarkymas.
 
PASTABOS:
- Mokamiems objektams reikia turėti ~20 eurų.
- Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti. Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.
- Pergamono muziejus 12.31 dirba iki 14.00 val.

Naujieji metai Berlyne
Naujieji metai Berlyne
Berlynas žiemą
Berlynas žiemą
Naujųjų metų sutikimas Berlyne
Naujųjų metų sutikimas Berlyne
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.