Įvairūs
Kelionė  »  EU  »  Pietų Kroatija - Makarska

Pietų Kroatija - Makarska

Kelionės trukmė: 7 d.
Kelionės kaina: nuo 849 Lt
 
DETALI KELIONĖS PROGRAMA

1 diena. Ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Slovakiją. Nakvynė viešbutyje Slovakijoje.
 
2 diena. Pusryčiai. Tranzitas per Vengriją. Lankomės Budapešte, ekskursija po dešinįjį Dunojaus krantą - Budą, aplankant Šv. Trejybės aikštę, gotikinę Dievo Motinos bažnyčią, kurioje vykdavo karūnavimo ir karalių vedybų ceremonijos; neoromantinę tvirtovę - žvejų bastioną, XIV a. pastatytus karalių rūmus. Vakare atvyksime į Bosniją ir Hercegoviną. Tai unikali galimybė aplankyti dar vieną Balkanų šalį, lietuvių mėgstamos Kroatijos „kaimynę" žavinčią įspūdinga gamta, savita kultūra, tradicijomis bei svetingais žmonėmis. Tai valstybė, kur susitiko rytų ir vakarų civilizacijos, prieštaringos, bet nepaprastai praturtinusios istoriją. Nakvynė viešbutyje Sarajeve.
 
3 diena. Pusryčiai. Ekskursinė programa Sarajeve - mieste, kur kiekvienas gali jaustis kaip namuose, kur rytietiškos architektūros ir kultūros gausa nukelia į kitą - Rytų pasaulį ir, rodos, sunku patikėti jog randiesi Europoje. Tai ir miesto Rotušė, Nacionalinė biblioteka, Baščaršija - pagrindinė prekyvietė, Miljackos upės tiltai, mečetės, cerkvės, sinagogos. Aplankysime Mostarą - poezijos, istorijos, akmens miestą susikūrusį aplink įspūdingą akmeninį tiltą jungiantį Neretvos upės krantus. Būtinai užkopsime į preiškimo kalną Medžugorijoje, vietą, kur nuo 1981metų tebevyksta švenčiausios Mergelės Marijos apsireiškimai, sukviesdami žmones čia iš visų pasaulio kampelių, atverti savo sielas ir širdis... Vakare atvyksime į Makarską - kurortą, įsikūrusį nuostabioje vietovėje, kalnų ir jūros apsuptyje. Nakvynė kurorte (pagal pasirinktą apgyvendinimo tipą).
 
4 - 9 diena. Savaitė, skirta Jūsų poilsiui prie jūros ir pažinčiai su Pietų Kroatija. Pažintis su Makarska kurortu: centrinė kurorto aikštė, nedidelių žvejų ir turistinių laivelių uostas, šv. Petro pusiasalis, šventa vieta - „Makarskos Lurdas".
Ekskursija į Dubrovniką - vieną solidžiausių Europos tvirtovių viliojančių keliautojus kultūros ir istorijos paminklų gausa, ypač turtinga ir susižavėjimą keliančia miesto - valstybės istorija. Dubrovniko senamiestis įtraukas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą.
Ekskursiją į Splitą - miestą, menantį šlovingus Romos imperijos laikus. Šiandien Splitas yra antras Kroatijos miestas, vienas didžiausių jos prekybos ir turizmo uostų. Turistus vilioja gerai išsilaikę Romos imperatoriaus Diokletiano rūmai, senamiestis su lauko kavinėmis ir nedidelėmis suvenyrų parduotuvėmis.
Jums pasiūlysime ekskursijas, išvykas bei pramogas už papildomą mokestį: laivu į Hvar ir Brač salas; saulėlydis Dinarų kalnuose; Imotskis ir „Raudonasis", „Žydrasis" bei „Žaliasis" ežerai; vakarėlis pas ūkininką kalnų restorane...
 
10 diena. Ryte išvykstame iš Makarskos. Pasiekiame Zadarą - vieną seniausių Kroatijos miestų, turintį beveik 3000 metų istoriją. Tai antikos, viduramžių ir renesanso laikų archeologijos ir architektūros lobynas. Šis miestas garsėja ir savo pirmaisiais pasaulyje Jūros vargonais.Tai paprasti 70 m ilgio balto akmes laiptai, besileidžiantys po vandeniu. Bangavimo ir vėjo sukeltas suspausto oro judėjimas vamzdžiuose virsta nuostabiais muzikiniais garsais. Po pietų atvykstame į Plitvicos ežerų nacionalinį parką* (pasaulio paveldas), kur karstinės kilmės nepakartojamo kraštovaizdžio centre - 16 ežerų sujungti 90 krioklių grandine. Nakvynė viešbutyje Kroatijoje.
 
11 diena. Pusryčiai. Kelionė per Austriją. Trumpa pažintis su Gracu - Štirijos sostine, antruoju pagal dydį Austrijos miestu, kuriame Jus maloniai nuteiks siauros, jaukios senamiesčio gatvelės su Šv. Egidijaus katedra, imperatoriškuoju mauzoliejumi, sužavės ir nustebins su istorine architektūra puikiai derantys modernūs statiniai: metalo ir plastiko kriauklės formos sala Mūro upėje, įspūdingi kultūros rūmai. Moderniu liftu pasikėlę ant Šlozberg kalno apžiūrėsime Graco tvirtovę, pasigrožėsime nuo jos atsiveriančia miesto panorama.
 
12 diena. Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Vėlai vakare sugrįžtame į Lietuvą.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
- kelionė autobusu
- 4 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais;
- 7 nakvynės kurorte Makarska;
- kelionės vadovo paslaugos;
- kurorto mokečsiai;
- ekskursinė programa: Budapeštas, Sarajeveas,Mostaras, Medžiugorje, Makarska, Dubrovnikas, Splitas, Zadaras, Plitvicos ežerų nacionalinis parkas, Gracas.
 
Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:
- *Bilietai į mokamus objektus, gido paslaugos Dubrovnike ir Splite į kelionės kainą neįskaičiuoti;
- medicininių išlaidų draudimas.
 
PASTOBOS:
- objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kainos gali kisti.

Makarska
Makarska
Budapeštas
Budapeštas
Kroatijos kurortas Makarska
Kroatijos kurortas Makarska
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.