Įvairūs
Kelionė  »  KL  »  Rundalė - Ryga - Gaujos nacionalinis parkas

Rundalė - Ryga - Gaujos nacionalinis parkas

Kelionės trukmė: 2 d.
Kelionės kaina: 79 EUR

DETALI KELIONĖS PROGRAMA

1 diena. Anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Aplankote Rundalės rūmus – vieną iš nuostabiausių Latvijos baroko ir rokoko stiliaus statinių. Tai vasaros rezidencija., kurią vadina „mažuoju Versaliu“. Ją XVIII a. pradėjo statyti kunigaikšits E. J. Bironas. Rūmus suprojektavo ir statyboms vadovavo italų architektas F. B. Rastrelis. Atvykstate į Latvijos sostinę Rygą. Apžvalginė ekskursija pėsčiomis po Rygos senamiestį: Rygos pilis, statyta 1330 metais. Pilis buvo ne kartą nuniokota. Latvijai atgavus nepriklausomybę čia įkurta Latvijos prezidento rezidencija. Domo katedra ir aikštė – istorinis ir geografinis miesto centras. Pati seniausia ir aukščiausia Rygoje Šv. Petro bažnyčia. Paminklas garsiesiems Bremeno muzikantams, iki šiolei pildantiems slapčiausius norus. Juodagalvių riterių rūmai, kurie laikomi pačiu puošniausiu pastatu Rygoje. Laisvės paminklas – latvių tautos laisvės ir vienybės simbolis. Laisvas laikas. Pageidaujantieji laisvu metu galės pakilti į Šv. Petro bažnyčios bokšte esančią apžvalgos aikštelę ir pasigėrėti miesto panorama. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai. Vykstate į vieną didžiausių nacionalinių parkų Baltijos šalyse - Gaujos nacionalinį parką. Šis parkas buvo įkurtas išsaugoti unikalų, pries 12 tūkstančių metų susiformavusį, gamtos paminklą – Gaujos upės slėnį. Atvykstate į Siguldą – Gaujos nacionalinio parko administracinį centrą. Apžiūrite Siguldos pilį ir dvarą. Lyno keltuvu persikeliate per Gaujos upę. Keltuvas įrengtas jau 1969 metais. Juo pakylate net į 43 metrų aukštį, iš kur atsiveria nuostabus Gaujos upės abiejų krantų vaizdas. Vėliau aplankote Gutmanio olą, susiformavusią prieš 10 000 tūkst. metų. Pasakojama, kad čia XVII a. pradžioje buvo nužudyta nepaprasto grožio mergina Maja. Ant vienos iš kalvų, šalia upės, stovi ir Turaidos viduramžių pilis - rezervatas – tvirtovė, menanti ne tik karus, politines bei ekonomines permainas bet, ir liūdną istoriją apie dviejų jaunuolių meilę, pasibaigusią Turaidos Rožės mirtimi... Turaidos pilies ir parko komplekse aplankote: Dainų slėnį, skirtą žymaus latvių folklorininko K. Barono atminimui, pilies ekspoziciją, pilies bokštą, nuo kurio atsiveria tankiais miškais apaugęs Gaujos upės slėnis, monetų kalyklą, Turaidos bažnyčią, Rožės kapą, suvenyrų parduotuvėles ir kt. Vėlai vakare sugrįžtate į Lietuvą.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
- Kelionė autobusu.
- 1 nakvynė su pusryčiais viešbutyje.
- Ekskursinė programa.
- Kelionės vadovo paslaugos.
- Kelionės dokumentų sutvarkymas.


PASTABOS:
- Mokamiems objektams reikia turėti ~25 EUR.
- Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.
- Kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos - už papildomą mokestį.
- Medicininių išlaidų draudimas į kelionės kainą neįskaičiuotas.
- Priemoka už vienvietį kambarį – 15 EUR.
- Kelionės metu važiuojama ~ 900 km.

Sigulda
Sigulda
Rygos senamiestis
Rygos senamiestis
Rundalės rūmai Latvijoje
Rundalės rūmai Latvijoje
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.