Įvairūs
Kelionė  »  TOLIMOSIOS KELIONĖS  »  Singapūras - Naujoji Zelandija - Australija

Singapūras - Naujoji Zelandija - Australija

VILNIUS - SINGAPŪRAS - OKLANDAS - WAITOMO - ROTORUA - TAUPO - VELINGTONAS - PIKTONAS - NELSONAS - PUNAIKIKI - SHANTYTOWN - FRANZ JOSEF - KVINSTONAS - SIDNĖJUS - ŽYDRIEJI KALNAI - AYERS UOLA - KERNSAS - VILNIUS

 
Kelionės trukmė: 18 d.
Kelionės kaina: 19499 Lt
 
 
DETALI KELIONĖS PROGRAMA

1 - 2 DIENA. Skrydis: Vilnius - Europos miestas - Singapūras. Oro uoste sutvarkę įvažiavimo į šalį formalumus, vykstate į viešbutį. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Singapūre.

3 DIENA. Pusryčiai. Išvykstate į apžvalginę ekskursiją po miestą - Mažoji Indija, Parlamento rūmai, įspūdingas Aukščiausiojo Teismo pastatas, rotušė, kinų kvartalas (chinatown) su savito kinų stiliaus šventyklomis ir parduotuvėlėmis. Singapūras - vienas didžiausių pasaulyje naftos perdirbimo centrų. Nuo Faber kalvos apžvelgiate uosto ir jūroje išsibarsčiusių salelių, kuriose įrengtos naftos perdirbimo platformos, vaizdą. Funikulieriumi keliatės į Sentosa salą. Saloje aplankote Akvariumą, kur savo akimis pamatote pačius įvairiausius ir įdomiausius jūros gyventojus. Nuo apžvalgos aikštelės, įrengtos Merlion statuloje, vaizduojančioje Singapūro simbolį, mistinį gyvūną (pusiau liūtą, pusiau žuvį), apžvelgiate apylinkes. Grįžtate į žemyną. Vykstate į oro uostą skrydžiui: Singapūras - Oklandas.

4 DIENA. Atskrendate į Naująją Zelandiją, Oklandą (Auckland). Oklandas įsikūręs siauroje sąsmaukoje tarp Waitemata ir Manukau uostų, supamas aplink išsibarsčiusių ugnikalnių viršūnių. Oro uoste sutvarkę įvažiavimo į šalį formalumus, vykstate į viešbutį. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Oklande.

5 DIENA. Po pusryčių išvykstate Rotorua link. Aplankote nuostabų gamtos kūrinį - Waitomo olas. Apie 250 m ilgio požeminis labirintas stebina gausybe švytinčių jonvabalių bei įvairių formų stalagtitais, įspūdinga koplyčia, Tomo šachta, banketiniu kambariu bei katakombomis. BBQ pietūs restorane. Toliau vykstate į Naujosios Zelandijos širdį, vietinių gyventojų maorių kultūros šventovę - Rotorua. Nakvynė viešbutyje Rotorua.

6 DIENA. Pusryčiai. Aplankote miesto sodą. Neužmirštamas pasivaikščiojimas Rainbow Springs parke, kur trykšta nepaprastai švaraus ir skaidraus vandens šaltiniai. Šių šaltinių vanduo - tai lietaus vanduo, per dešimtmečius prasisunkęs per Ngongataha ugnikalnio uolieną. Maorių mitologijoje šie šaltiniai laikomi dievų buveine. Parke esančiuose gėlo vandens baseinuose knibždėte knibžda vaivorykštinių, rudųjų, tigrinių upėtakių. Parke gausu gyvūnų, paukščių, kurių mažai kur pamatysi - čia gyvena ir Naujosios Zelandijos simbolis - paukštis kivis, ir daugiau nei 100 milijonų metų išlikusios dinozaurų laikus menančios rūšies roplys tuatara. Pietūs Skyline Gondola restorane - galimybė kylant funikulieriumi iš paukščio skrydžio apžvelgti Rotorua miestą ir apylinkes. Ten pat yra ir pirmas toks atrakcionas pasaulyje - triratis kartingas (Luge). Norintieji gali patirti nepakartojamų įspūdžių pravažiuodami specialiai įrengta trasa (už papildomą mokestį). Aplankote įžymų teminį žemės ūkio parką Agrodome, kuriame pamatote 19 populiariausių avių veislių, „dirbančius” aviganių veislės šunis, avių kirpimą. Taip pat galite pašerti ėriukus ir dalyvauti avių aukcione. Toliau vykstate į unikalų terminį Te Puia kaimelį, kur vietiniai gyventojai - maoriai gyvena nuo 1863 m. Gyvenimas kaimelyje teka įprasta vaga tarp išsiveržiančių geizerių, karšto terminio vandens bei burbuliuojančio purvo baseinų. Aplankote Maorių meno ir rankdarbių institutą, čia meno paslaptys perduodamos iš kartos į kartą. Vakarienė ir tradicinės maorių dainos ir šokiai kaimelyje. Nakvynė viešbutyje Rotorua.

7 DIENA. Po pusryčių išvykstate Velingtono link. Taupo ežeras susidarė po ugnikalnio išsiveržimo prieš 5000 metų. Ežeras savo plotu prilygsta Singapūrui, čia upėtakių žvejyba laikoma geriausia pasaulyje. Siūlomas smagus pasiplaukiojimas Waikato upe greitaeigiu kateriu, kartu apžiūrint pakrančių augaliją, karštąsias versmes, priplaukiant prie pat Huka krioklio (didžiausio Waikato upės krioklio) apačios (už papildomą mokestį). Tęsiate kelionę per UNESCO saugomą Tongariro nacionalinį parką, kuriame yra Ruapehu, Ngauruhoe ir Tongariro ugnikalniai, pakeliui sustodami nusifotografuoti nuostabaus grožio vietose. Pietūs vaizdingose parko apylinkėse. Vakare atvykstate į Naujosios Zelandijos sostinę Velingtoną (Wellington). Nakvynė viešbutyje Velingtone.

8 DIENA. Pusryčiai. Vykstate į Velingtono prieplauką. Keltu persikeliate į Piktoną (Picton). Kelionė keltu įsimins dėl nuostabaus peizažo - į vandenį besileidžiančių stačių, žaliais krūmais apaugusių Malborough Sounds kalvų šlaitų, vaizdingų salų, sąsiaurių ir pusiasalių. Piktone laukia autobusas ir vairuotojas, pasiruošęs supažindinti su pietine šalies sala. Keliaujate į Blenheimą, kur susipažįstate su vyno gamybos technologijomis, degustuojate puikų vietos vyną ir papietaujate. Vykstate į Nelsoną. Nuostabus kraštovaizdis, jūros gėrybių gausa, puikus Nelsono vynas sutraukia begales turistų. Nakvynė viešbutyje Nelsone.

9 DIENA. Pusryčiai. Išvykstate Greymouth link. Kraštovaizdis kelionės metu keičiasi kaip kaleidoskope - nuo kalnų iki jūros. Punakaiki - viena iš nuostabiausių pietinės salos vietovių vakarinėje pakrantėje. Įvairiausių formų Pancakes („blynų”) uolos ir kiaurymės, kurias per tris milijonus metų suformavo Tasmanijos jūra, palieka neišdildomą įspūdį. Pietūs. Vykstate į Greymouth ir Shantytown. Miestelyje yra daugiau nei 30 istorinių XIX a. pastatų, menančių „aukso karštligės“ laikus. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Greymouth.

10 DIENA. Po pusryčių keliaujate į „ledynų šalį“. Atvykstate į Westland nacionalinį parką, garsėjantį Fox ir Franz Joseph ledynais, kurie iš 3 km aukštyje esančio Tasmano ledyno tarsi ledo upės slenka žemyn link jūros, kol atsiremia į slėniuose augančias atogrąžų girias. Itin retai pasitaikanti trijulė - ledynas, atogrąžų giria ir jūra - šį Naujosios Zelandijos kampelį paverčia unikaliu gamtos paminklu. Atvykus į Franz Josef - laisvas laikas. Siūlomos ekskursijos (už papildomą mokestį): pasivaikščiojimas po ledyną ir ledyno slėnį, pasivažinėjimas keturračiais. Tęsiate kelionę prie Foks (Fox) ledyno. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

11 DIENA. Pusryčiai. Išvykstate Kvinstono link. Važiuojate palei vakarinę pakrantę, vėliau pasukate į krašto gilumą. Kelionės metu atsiveria nuostabūs kalnų vaizdai. Leidžiantis link Wanaka ežero - reginys tarsi iš pasakos. Wanaka ir Hawera ežerų pakrantės - populiari poilsio vieta ir žiemą, kuomet čia suvažiuoja slidininkai, ir vasarą, kai suplaukia vandens sporto mėgėjai. Atvykstate į Kvinstoną. Prieš 140 metų čia buvo tik auksakasių stovykla, o šiandien - žavus kalnų kurortas prie vaizdingos Wakatipu ežero įlankos. Jėgų pasisemti čia atvyksta vynų ekspertai, garsūs filmų režisieriai, aštrių pojūčių mėgėjai, Holivudo žvaigždės ir net JAV prezidentas. Adrenalino fanatikai renkasi šokinėjimą su guma (bungy jumping) nuo tiltų, specialiai tam įrengtų platformų ar net sraigtasparnio. Įdomu tai, kad ši pramoga atsirado būtent čia. Apsilankote Hackett Bungy kompanijoje, kur susipažįstate su visomis šios pramogos subtilybėmis. Nakvynė viešbutyje Kvinstone.

12 DIENA. Po pusryčių vykstate į Kvinstono oro uostą skrydžiui į Australiją: Kvinstonas - Sidnėjus (Sydney). Oro uoste sutvarkę įvažiavimo į šalį formalumus, vykstate į apžvalginę ekskursiją po vieną gražiausių pasaulio miestų. Atsiskleidžia šio miesto šiandienos žavesys ir intriguojanti praeitis. Sidnėjus - svarbiausias Australijos finansų centras, čia klesti verslo paslaugų, gamybos, turizmo, visuomenės informavimo ir kitos ūkio sritys. Miestas sutraukia daugybę turistų, plūstančių pasižiūrėti Sidnėjaus Operos pastato, uosto tilto ir kitų miesto įžymybių. Įdomu aplankyti seniausią Sidnėjaus miesto dalį, kur 1788 m. iš Didžiosios Britanijos pirmąsyk atplaukė laivas su kaliniais. Miesto pietuose esantys paplūdimiai sutraukia daugybę poilsiautojų iš viso pasaulio. Žymiausias Australijoje - apytikriai kilometro ilgio Bondi paplūdimys. Vakarienė Sidnėjaus televizijos bokšte panoraminiame restorane. Nakvynė viešbutyje Sidnėjuje.

13 DIENA. Po pusryčių išvyka į Žydruosius kalnus. Aplankote Featherdale parką, kur susipažįstate su tik Australijai būdinga augmenija ir gyvūnija. Lankytojus pasitinka gardaus kąsnelio prašančios kengūros, tarp eukaliptų šakų saugiai įsitaisiusios snūduriuoja koalos. Čia pamatote ir laukinius šunis dingo ir dar daug akiai neįprastų gyvūnų. Besigėrėdami nuostabiais vaizdais kylate į kalnus. Atvykstate į kalnų centrą Katoomba. Nustebina Didysis kanjonas bei vietinių aborigenų legendomis apipinta „Trijų seserų” uola. Toliau vykstate vaizdingu keliu pasigrožėti kriokliais bei apsilankote elegantiškame kalnų miestelyje Leura. Vakarop sugrįžtate į Sidnėjų. Nakvynė viešbutyje Sidnėjuje.

14 DIENA. Pusryčiai. Vykstate į oro uostą ir skrendate į kontinento gilumą - Ayers Rock miestelį. Po trumpo poilsio viešbutyje vykstate Ayers uolos link, į Kata Tjuta nacionalinį parką, kurio pavadinimas išvertus iš aborigenų kalbos reiškia „daug galvų”. Įspūdį palieka Olgas kalnas - 36 kupolai, sujungti įvairių formų ir dydžių uolų. Pamatote nuostabų spalvų šou, palydėdami saulę netoli Ayers uolos, kuri nusidažo dramatiškai purpurine spalva. Ayers uola, arba Uluru, kaip ją vadina Anangu genties aborigenai, yra ypatinga vieta. Uola tūkstančius metų buvo aborigenų pasaulio centras - šventa vieta, kur susikerta protėvių keliai. Nakvynė viešbutyje.

15 DIENA. Pusryčiai. Po pusryčių vykstate iš arčiau apžiūrėti Ayers arba Uluru uolą. Jos ilgis - 3,8 km, užimamas plotas - 3,33 km2. Santykinis aukštis - 348 m, nors uolos viršūnė iškilusi daugiau nei 800 m virš jūros lygio. Pasak geologų, šis smiltainio monolitas - tik milžiniško luito viršūnė. Kita jo dalis po žeme leidžiasi gilyn dar apie 6 km. Aborigenams ši uola - dievų buveinė ir laiko, kai formavosi Žemė, palikimas. Uola išvarpyta olų, kurių sienos išmargintos aborigenų piešiniais. Vykstate į Ayers Rock oro uostą ir skrendate į Kernso (Cairns) miestą. Tai viena įžymiausių kurortinių vietų, esanti rytinėje šalies dalyje. Nakvynė viešbutyje

16 DIENA. Pusryčiai. Laisvas laikas arba siūlomos ekskursijos (už papildomą mokestį): kruizas laivu palei Didįjį Koralinį rifą, išvyka į džiungles ir kt. Nakvynė viešbutyje.

17 DIENA. Pusryčiai. Vykstate į oro uostą. Skrydis: Kernsas - Azijos miestas - Europos miestas - Vilnius.

18 DIENA. Parskrendate į Vilnių.


Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

· Lėktuvo bilietai skrydžiams: Vilnius – Europos miestas – Azijos miestas – Oklandas/Kvinstonas – Sidnėjus/ Kernsas –Azijos miestas – Europos miestas – Vilnius.
· Lėktuvo bilietai vietiniams skrydžiams: Sidnėjus – Ayers Rock/ Ayers Rock – Kernsas.
· Kelto bilietas: Velingtonas – Piktonas.
· Kelionė autobusu su oro kondicionieriumi pagal programą.
· 14 nakvynių viešbučiuose su pusryčiais.
· Maitinimas – 5 pietūs, 4 vakarienės.
· Įėjimo bilietai į mokamus objektus pagal programą.
· Angliškai arba rusiškai kalbantis vietinis gidas.
· Lietuviškai kalbantis vertėjas-kelionės vadovas.
 
PAPILDOMAI:
 
· Oro uostų ir išvykimo mokesčiai.
· Medicininių išlaidų draudimas.
· Arbatpinigiai.
· Asmeninės išlaidos, papildomos ekskursijos, gėrimai į kainą įskaičiuotų pietų ir vakarienių metu, kitos nepaminėtos išlaidos.
Priemoka už vienvietį kambarį - 2600 Lt.
Minimalus keliautojų skaičius - 15.
Keičiantis lėktuvo bilietų ir kitų paslaugų kainoms, esant valiutų kursų svyravimams kelionės kaina gali kisti.
Kelionės programa ir lankomų objektų eiliškumas gali kisti.

Oklandas, Naujoji Zelandija
Oklandas, Naujoji Zelandija
Picton prieplauka
Picton prieplauka
Ayers Rock miestelis
Ayers Rock miestelis
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.