Įvairūs
Kelionė  »  GK  »  Slidinėjimas Austrijoje (Karintijos slidinėjimo safaris) (autobusu)

Slidinėjimas Austrijoje (Karintijos slidinėjimo safaris) (autobusu)

Kelionės trukmė: 8 d.
Kelionės kaina: nuo 571 EUR (649 EUR) (kaina priklauso nuo pasirinktos datos)
Kelionės data: 2016.03.05-03.12.
 
Naujiena! Apgyvendinimas 4* viešbutyje. Slidinėjimo abonementas įskaičiuotas į kainą! 5 slidinėjimo dienos!
 
DETALI KELIONĖS PROGRAMA
 
1 diena Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

2 diena Pusryčiai. Išvykstame į Austriją. Vakare atvykstame į prie Millstätter ežero esantį Seeboden miestelį. Įsikuriame viešbutyje. Vakarienė ir nakvynė.

3 diena Pusryčiai. Vykstame į Bad Kleinkirchheim slidinėjimo centrą, sujungtą su kitame šlaite esančiu St. Oswald slidinėjimo centru. 1100-2055 m virš jūros lygio aukštyje yra 103 km puikiai paruoštų trasų: 18 km mėlynų (nesudėtingų), 77 km raudonų (vidutinio sudėtingumo) ir 8 km juodų (sudėtingų) trasų, įrengti 25 keltuvai. Slidinėjimas. Vakare grįžtame į viešbutį. Pageidaujantiems – pirtys ir baseinas viešbutyje (už papildomą mokestį). Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

4 diena Pusryčiai. Vykstame į Nassfeld slidinėjimo centrą, įsikūrusį šalia Tröpolach miestelio, esančio 610 m virš jūros lygio aukštyje. Miestelį ir slidinėjimo centrą jungia Millennium Express keltuvas, užkeliantis į 1919 m aukštį. Slidinėjimo centre – 110 km puikiai paruoštų trasų, išsidėsčiusių 610-2200 m aukštyje: 30 km mėlynų (nesudėtingų), 69 km raudonų (vidutinio sudėtingumo) ir 11 km juodų (sudėtingų) trasų. Slidinėjimas. Atgal į miestelį galima nusileisti keltuvu arba ilgiausia slidinėjimo centro trasa – 7,6 km „Carnia“ trasa. Vakare grįžtame į viešbutį. Pageidaujantiems – pirtys ir baseinas viešbutyje (už papildomą mokestį). Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

5 diena Pusryčiai. Vykstame į Gerlitzen slidinėjimo centrą, vadinamą mažuoju Austrijos Kronplacu. Tai atvira viršūnė, nuo kurios atsiveria nuostabūs Karintijos regiono bei kaimyninės Italijos ir Slovėnijos vaizdai. 1000-1911 m virš jūros lygio aukštyje įsikūrusiame centre yra 39 km trasų: 10 km mėlynų (nesudėtingų), 26 km raudonų (vidutinio sudėtingumo) ir 3 km juodų (sudėtingų), įrengta 15 keltuvų. Slidinėjimas. Pageidaujantys gali likti viešbutyje ir slidininkų autobusu ("skibus") savarankiškai vykti į šalia Millstätter ežero esantį Goldeck slidinėjimo centrą. Goldeck keltuvu pasiekiamas iš Spittal an der Drau miestelio. Slidinėjimo centre yra 25 km trasų: 8 km mėlynų (nesudėtingų), 9,5 km raudonų (vidutinio sudėtingumo) ir 7,5 km juodų (sudėtingų). Vakare grįžtame į viešbutį. Pageidaujantiems – pirtys ir baseinas viešbutyje (už papildomą mokestį). Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

6 diena Pusryčiai. Vykstame į Nassfeld slidinėjimo centrą. Slidinėjimas. Norintiems išbandyti ir kitas žiemos pramogas slidinėjimo centras siūlo įvairaus žiemos sporto ir pramogų inventoriaus nuomą: rogutės, sniego dviračiai, „snowskate“, sniego paspirtukai, „skifox“ ir kt. Vakare grįžtame į viešbutį. Pageidaujantiems – pirtys ir baseinas viešbutyje (už papildomą mokestį). Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

7 diena Pusryčiai. Išvykstame iš viešbučio. Važiuojame į Bad Kleinkirchheim – St. Oswald slidinėjimo centrus. Slidinėjimas. Bad Kleinkirchheim daugybę metų garsėja terminių šaltinių, atvirų terminių baseinų ir spa centrų gausa, tad po slidinėjimo siūlome apsilankyti Römerbad arba St. Kathrein terminiuose spa centruose. 18:00 išvykstame namų link. Kelionė per Austriją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

8 diena Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą
 
Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
- kelionė autobusu;
-  5 nakvynės viešbutyje Austrijoje su pusryčiais ir vakarienėmis;
- 2 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais;
- 5 dienų Karintijos regiono TopSkiPass slidinėjimo abonementas;
- firmos atstovo paslaugos;
- nuvežimas iki slidinėjimo trasų ir parvežimas į viešbutį;
- kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:
- slidinėjimo inventoriaus nuoma ~ 15 EUR dienai;
- kurorto rinkliava (privaloma) – 12,5 EUR;
- draudimas.

NUOLAIDOS:
- Vaikams nuo 12 m. ir studentams - 5 %.
- Jaunavedžiams - 10 %.
- Senjorams (vyresniems nei 65 m.) - 10 %.
- Specialios nuolaidos vykstantiems grupėmis.

PASTABOS:
- kelionės kaina priklauso nuo pasirinktos kelionės datos ir apgyvendinimo vietos.
- Į kelionę vykstama be kelionės vadovo. Kelionės programa gali būti keičiama atsižvelgiant į oro sąlygas.
- Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, Alytaus arba Marijampolės, Klaipėdos*, Kryžkalnio*, Panevėžio*, Šiaulių* (*yra papildomų sąlygų).
 
Daugiau informacijos dėl apgyvendinimo, tikslių datų ir kainų teiraukitės mūsų konsultantų.
 
REKOMENDUOJAME
1. DAUGIAU SLIDINĖJIMO KELIONIŲ AUSTRIJOJE >.
2. DRAUDIMAS.
Išvykdami slidinėti nepamirškite apsidrausti sveikatos, nelaimingų atsitikimų, civilinės atsakomybės draudimu.
3. NUOLAIDOS. Nepamirškite pasiimti ISIC, ITIC ar Europos jaunimo kortelės! Daugybė nuolaidų slidinėjimo pasams, inventoriaus nuomai, draudimui ir kt.!

Slidinėjimo kurortas Kitzbuhel
Slidinėjimo kurortas Kitzbuhel
Viešbutis "Platzl" 3*
Viešbutis "Platzl" 3*
Slidinėjimas Kitzbuhel centre
Slidinėjimas Kitzbuhel centre
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.