Įvairūs
Kelionė  »  GR  »  Slidinėjimas Slovakijoje (Žemuosiuose Tatruose) (7 d.) (autobusu)

Slidinėjimas Slovakijoje (Žemuosiuose Tatruose) (7 d.) (autobusu)

SLIDINĖJIMAS ŽEMŲJŲ TATRŲ-CHOPOK-JASNA SLIDINĖJIMO CENTRE

Kelionės trukmė: 7 d.
Kelionės kaina: nuo 318 EUR (379 EUR) (kaina priklauso nuo pasirinktos datos ir apgyvendinimo vietos)
Kelionės datos: 2016.01.24-01.30, 01.31-02.06, 02.07-02.13, 02.14-02.20, 02.21-02.27, 02.28-03.05, 03.06-03.12, 03.13-03.19, 03.19-03.25.
 
NEMOKAMOS SLIDINĖJIMO INSTRUKTORIAUS PASLAUGOS VISO SLIDINĖJIMO METU!
 
DETALI KELIONĖS PROGRAMA
 
1 diena
Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos, kelionė per Lietuvą, Lenkiją. Vakare atvykimas į Slovakiją. Įsikūrimas viešbutyje (pensione ar privačiame sektoriuje). Vakarienė (kaip nurodyta kainų lentelėje).

2 diena 
Pusryčiai (kaip nurodyta kainų lentelėje). Inventoriaus nuoma, pažintis su slidinėjimo trasomis, nemokamas slidinėjimo pradžiamokslis ir slidinėjimas. Vakarienė viešbutyje (kaip nurodyta kainų lentelėje).

3–6 dienos
Pusryčiai (kaip nurodyta kainų lentelėje). Slidinėjimas. Išvykos į vandens atrakcionų parką „Tatralandija“*, kur Jūsų laukia svaigūs nusileidimo takeliai: „Anakonda“, „Kamikadzė“, „Juodoji skylė“ ir daug kitų pramogų. Išvykos į Bešeniovo atvirus terminius baseinus*, tai maloni atgaiva karštose mineralinėse versmėse. Ekskursija po paslaptingą požeminį pasaulį vienuose gražiausių Rytų Europoje Slobodos stalaktitų – stalagmitų urvus*. Naktinis slidinėjimas. Pradžiamokslių krikštynos. Slidinėjimo inventoriaus atidavimas. Vakarienės (kaip nurodyta kainų lentelėje).

7 diena
Pusryčiai (kaip nurodyta kainų lentelėje). Išsiregistravimas iš viešbučio. Kelionė per Lenkiją. Vėlai vakare grįžimas į Lietuvą.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
- Kelionė autobusu (kasdien nuveža iki trasų ir parveža atgal),
- 6 nakvynės pasirinktame viešbutyje, pensione ar privačiame sektoriuje,
- lydinčiojo - vadovo paslaugos,
- nemokamos slidinėjimo instruktoriaus paslaugos (2 pamokos – slidinėjimo pradžiamokslis),
- maitinimas (kaip nurodyta kainų lentelėje, (atvykimo dieną tik vakarienė, išvykimo dieną tik pusryčiai. Gėrimus reikia užsisakyti atskirai)).
- P.S.: vykstant 2015.12.27 - Naujųjų metų sutikimas gamtoje. Slidinėjimas, šokiai, dainos, įvairūs žaidimai. Keptos dešrelės, karštas vynas, bei linksma kompanija.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:
- Slidinėjimo abonementas,
- slidinėjimo inventoriaus nuoma,
- individualios slidinėjimo instruktoriaus paslaugos,
- medicininių išlaidų draudimas užsienyje,
- Slobodos urvai (~8 Eur– s, ~7 Eur – stud., ~4 Eur -v),
- Bešeniovos terminiai baseinai (~16 Eur – s, ~15 Eur – -v (3h)), „Tatralandija“ (~20 Eur – s, ~12 – v),
- asmeninės išlaidos.

PASTABOS:
- LR asmens tapatybės kortelė arba LR pasas, galiojantys ne mažiau kaip 3 mėnesius po kelionės pabaigos (ir suaugusiems, ir vaikams). Ne Lietuvos Respublikos piliečiams rekomenduojame informaciją apie reikalingus dokumentus ir sienų kirtimo tvarką pasitikrinti Migracijos departamente arba Užsienio reikalų ministerijoje.
- KELIONIŲ ORGANIZATORIUS NEATSAKO UŽ PASIENIO PAREIGŪNŲ VEIKSMUS.
- Vykstant į kelionę rekomenduojame turėti medicininių išlaidų draudimą (žiemos sportas), garantuojantį būtinos medicininės pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Vykstant į šią kelionę galioja ir Europos sveikatos draudimo kortelė (daugiau informacijos apie išdavimą, sąlygas ir apribojimus www.vlk.lt). Taip pat rekomenduojame įsigyti neįvykusios kelionės draudimą (ne vėliau kaip 21d. iki kelionės pradžios, mokant galutinę kelionės kainą).
- Kelionių organizatorius gali keisti kelionės programą, atsižvelgdamas į grupės pageidavimus ir objektyvias sąlygas. Objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali kisti, kelionės vadovas muziejuose ekskursijų neveda.
- Turėti valiutos tų šalių per kurias vykstama.
- Viešbučio paros pradžia yra 14.00 val. atvykimo dieną, o pabaiga – 10.00 val. išvykimo dieną.
- Jeigu turistai atvyksta anksčiau 14.00 val., kambariai gali būti dar neparuošti ir teks palaukti. Išvykimo dieną kambariai turi būti laisvi iki 10.00 val. Vairuotojų darbo – poilsio režimą nustato ES reglamentas.
 
Daugiau informacijos dėl apgyvendinimo, tikslių datų ir kainų teiraukitės mūsų konsultantų.

Slidinėjimas Jasna kurorte
Slidinėjimas Jasna kurorte
Slidinėjimas Slovakijoje, Jasna
Slidinėjimas Slovakijoje, Jasna
Slidinėjimo kurortas Jasna
Slidinėjimo kurortas Jasna
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.