Įvairūs
Kelionė  »  GK  »  Slovakijos Tatrai ir aktyvus poilsis Pieninų nacionaliniame parke

Slovakijos Tatrai ir aktyvus poilsis Pieninų nacionaliniame parke

Kelionės trukmė: 5 d.
Kelionės data: 2016.10.28 - 11.01.
Kaina: 180 EUR (199 EUR)
 
DETALUS KELIONĖS APRAŠYMAS
 
1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Slovakiją. Atvykstame į Pieninų nacionalinį parką šiaurės Slovakijoje. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai. Vykstame į Aukštųjų Tatrų kurortinį miestelį Tatranska Lomnica. Keltuvais* keliamės į Skalnate Pleso (1751 m). Pageidaujantys gali pasikelti* į Lomnicke Sedlo (2190 m) ir pasigrožėti nuostabia Aukštųjų Tatrų bei apylinkių panorama. Žygis pėsčiomis (~2,5 val.) per kalnus iki Hrebienok funikulieriaus. Pakeliui grožėsimės vaizdinga kalnų panorama, gėrėsimės Šaltosios Tėkmės kriokliais, o taip pat pietausime Zamenkovo Chatoje*. Iš Hrebienok funikulieriumi* nusileidžiame į Stary Smokovec kurortinį miestelį. Po žygio - įsimintina vakaronė nacionaliniame slovakų restorane Kolyboje*, kur Jūsų lauks muzika, šokiai, tradiciniai slovakų patiekalai ir gera nuotaika. Vakare grįžtame į viešbutį. Nakvynė.

3 diena. Pusryčiai. Pėsčiomis keliaujame (~45 min.) į Pieninų nacionalino parko administracinį centrą Lenkijoje – Ščavnica. Laisvas laikas jaukiame miestelyje. Keltuvais* keliamės į Palenica, kur turėsime galimybę pasigrožėti nuostabia Pieninų panorama. Įspūdingais kalnų takais grįžtame į Slovakiją, Lesnica kaimelį. Laisvas laikas pietums. Po pietų vykstame į Majere prieplauką, kur mūsų laukia 11 km plaukimas plaustais* Dunajeco upe. Mus lydės nuostabūs nacionalinio parko vaizdai, klausysimės vietinių gyventojų goralių legendų ir pasakojimų. Plaukdami galėsime pasigrožėti Červeny Klaštor miesteliu, kurio vienuolynas minimas nuo XIV a. Tęsime plaukimą gražiausiu Europoje Dunajeco kanjonu, grožėsimės Sokolica bei Septynių vienuolių kalnais, taip pat Trijų karūnų kalnu, kuris dėl savo unikalios formos vadinamas Pieninų dvasia. Vykstame į Chata Pieniny. Grojant gyvai muzikai piknikas* gamtoje, kurio metu ragausime kelių rūšių sūrių, nacionalinių patiekalų, ir gardaus karštai rūkyto upėtakio. Taip pat galėsite degustuoti slovakų vyną. Grįžtame į viešbutį. Norintys galės apsilankyti saunoje ir baseine*. Nakvynė viešbutyje.

4 diena. Pusryčiai. Turistinis žygis (~2,5 val.) iki Sokolica viršukalnės (747 m). Persikelsime* per Dunajeco upę ir pėsčiomis kopsime į viršukalnę, nuo kurios atsiveria kvapą gniaužiantys vaizdai į Dunajecą ir Pieninų nacionalinį parką. Laisvas laikas pietums. Po pietų vykstame į Stara Lubovną, kur aplankysime XVI a. ant uolos pastatytą pilį*, kurioje buvo paslėptos karūnavimo brangenybės ir Skansen* – etnografinį muziejų po atviru dangumi. Grįžtame į viešbutį. Norintys galės apsilankyti saunoje ir baseine*. Vakare – piknikas gamtoje*: ant laužo kepamos dešrelės, vynas, alus... Norintys galės apsilankyti saunoje ir baseine*. Nakvynė viešbutyje.

5 diena. Pusryčiai. Kelionė per Slovakiją, Lenkiją. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.
 
Į kelionės kainą įskaičiuota:
- kelionė autobusu;
- 4 nakvynės viešbutyje su pusryčiais;
- kelionės vadovo paslaugos;
- ekskursinė programa;
- kelionės dokumentų sutvarkymas.
 
Į kelionės kainą neįskaičiuota:
- (*) – bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ~110 EUR;
- medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.
Pastabos:
- pirkdami kelialapį, reikalaukite šios kelionės atmintinės;
- objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis;
- bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.

© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.