Įvairūs
Kelionė  »  NOV  »  Snieguotoji Laplandija

Snieguotoji Laplandija

TALINAS - VASKIKELO VARPŲ MUZIEJUS - RANUA - LAPLANDIJA - HELSINKIS

Kelionės trukmė: 6 d.
Kelionės kaina: 450 EUR
 
VISOS NAKVYNĖS VIEŠBUČIUOSE!
 
DETALI KELIONĖS PROGRAMA

1 DIENA. Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Latviją, Estiją. Po pietų atvykstate į Taliną. Ekskursija po miestą apžiūrint Tompėjos pilį, Šv. Marijos katedrą, Lossi aikštę su įspūdingu soboru - Aleksandro Nevskio katedrą, Rotušę, dominikonų vienuolyną. Nakvynė viešbutyje.

2 DIENA. Pusryčiai. Vykstate į uostą ir keltu plaukiate į Helsinkį. Artėdami prie Helsinkio grožitės nuostabiais miesto ir jį supančių akmenuotų salelių - šcherų vaizdais. Vykstate suomiškosios Laplandijos link. Pakeliui trumpam sustojate Vaskikelo varpų muziejuje, kuriame eksponuojama apie 150 varpų. Vakare atvykstate į viešbutį prie Oulu. Nakvynė viešbutyje.

3 DIENA. Pusryčiai. Vykstate į *Ranua zoologijos sodą. Baltomis sniego kepurėmis pasipuošusiame miške vaikštinėdami mediniais takeliais ir tilteliais, grožitės natūralioje aplinkoje gyvenančiais lokiais, lūšimis, pelėdomis... Vykstate į *šunų fermą. Klausotės pasakojimo apie šunų auginimą ir veisimą, vaišinatės kava, arbata, o norintieji gali smagiai pralėkti šunų kinkiniu. Vykstate į viešbutį. Norintys vyksta į *naktinį sniegomobilių safarį (smagiai spausdami vairalazdę užšalusiomis upėmis, miško keliukais lekiate į miško glūdumą apgaubti įspūdžių ir puikių emocijų). Nakvynė viešbutyje Laplandijoje.

4 DIENA. Pusryčiai. Vykstate į *elnių fermą. Susėdę į elnių traukiamas roges, leidžiatės į elnių safarį: lėtai elniams risnojant, važiuojate užpustytais tundros takais, mėgaujatės samių vaišėmis ir klausotės smagiai nusiteikusių samių pasakojimų apie elnius. Atvykstate į Santa Klauso kaimelį. Oficialiai kertate poliarinį ratą. Spaudžiate ranką tikram Santa Klausui, pašte stebite nuoširdžiai triūsiančius nykštukus, grožitės suomių amatininkų darbais daugybėje suvenyrų parduotuvėlių, galite išsiųsti į namus originaliu Klauso spaudu pažymėtą atviruką. Norintys patirti žiemiškas suomių vaikų pramogas, gali užsukti į Ledo pilį ir smagiai lėkti medinėmis rogėmis, leistis nuo ledo kalnų ir ropoti ledo tuneliais. Vakare išvykstate Oulu link. Nakvynė viešbutyje Suomijoje.

5 DIENA. Pusryčiai. Kelionė per Suomiją. Vakare atvykstate į Helsinkį. Trumpa pažintis su Suomijos sostine: Senato aikštė, Finlandijos rūmai, Sibelijaus parkas. Keltu keliatės į Taliną. Nakvynė viešbutyje.

6 DIENA. Pusryčiai. Išvykstate į Lietuvą. Kelionė per Estiją, Latviją. Vakare sugrįžtate į Lietuvą.
 
Kelionės metu nuvažiuojama ~3600 km.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
- Kelionė autobusu,
- keltų Talinas - Helsinkis - Talinas bilietai,
- 5 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose,
- kelionės vadovo paslaugos,
- ekskursinė programa,
- kelionės dokumentų sutvarkymas.
 
PASTABOS:
- Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno arba Panevėžio.
- (*) - mokami objektai. Turistas moka pats (apie 260 EUR - už visus (*) pažymėtus objektus).
- Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.
- Kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos - už papildomą mokestį.

Kalėdų Senelio namas
Kalėdų Senelio namas
Kalėdų Senelis Laplandijoje
Kalėdų Senelis Laplandijoje
Šunų kinkinys
Šunų kinkinys
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.