Įvairūs
Kelionė  »  TOP  »  Šri Lanka

Šri Lanka

ŠRI LANKA - GAMTA IR KULTŪRA (su vadovu iš Lietuvos) 14D./11N.

Kelionė trukmė: 14 d.
Kelionės kaina: nuo 1266 EUR
 
DETALI KELIONĖS PROGRAMA
Kolombas - Kandalama - Sigirija - Minerija - Dambula - Matalė - Kandi - Paradenija - Pinavela - Nuvara Elija - Yala nacionalinis parkas - Galė
 
1 diena: Skrydis į Kolombą
Skrydis į Kolombą.

2 diena: Kolombas – Kandalama
Atvykimas į Kolombą. Pasitikimas oro uoste, pervežimas į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

3 diena: Kandalama – Sigirija – Kandalama
Pusryčiai. Išvykimas į Sigiriją – tvirtovę uoloje vadinamą "Liūto uola", nes vienintelis kelias į tvirtovę ėjo pro akmenyje iškaltą liūtą. Tvirtovę, esančią 200 m aukštyje, pastatė karalius Kasyapa V a., jos viduje garsiosios "Debesų mergelių" freskos. Galimybė apsilankyti *Polunaruvoje. Tai buvusi Šri Lankos sostinė XI-XIII a. - aplankomi Gal Vihara – šventykla uoloje, kurioje iškaltos sėdinčio, gulinčio ir stovinčio Budos statulos, spalvingasis Lotosų baseinas, karaliaus Parakramabahu statula, dirbtinis Parakramos Samudraya ežeras. Taip pat galimybė aplankyti ir daugiau Polonaruvos šventų vietų: margaspalvę Šivos šventyklą, didingą Lankathilake šventyklą, šimtmečius skaičiuojančias Watadage, Galpotha ir Kiri Vehera šventyklas. Norint patirti dar daugiau įspūdžių, atvykus į Mineriją galimybė išbandyti *egzotinę kelionę su džipais po nacionalinį parką. Išvykimas į Kandalamą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

4 diena: Kandalama – Dambula – Matale – Kandi
Pusryčiai. Išvykimas į Dambulą. Čia aplankoma uoloje iškirsta šventykla, viena įspūdingiausių šventyklų Šri Lankoje, kurią I a. pr. Kr. pastatė karalius Valagambahu. Šventykloje yra daugiau kaip 150 Budos atvaizdų iš kurių įspūdingiausia 14 m aukščio uoloje iškalta skulptūra. Išvykimas į Kandi pakeliui aplankant prieskonių sodą Matale. Matalės mieste aplankomas prieskonių sodas: susipažįstama su skirtingomis prieskonių rūšimis, sužinoma kaip prieskoniai auginami ir apdirbami. Galimybė sudalyvauti kulinarinėje demonstracijoje. Atvykimas į Kandį (saugomas UNESCO) – paskutinę Šri Lankos karalių sostinę, kur ir šiais laikais skrupulingai laikomasi senųjų tradicijų. Lankomas vietinis Kandžio turgus,menų ir amatų centras bei brangakmenių muziejus. Taip pat aplankoma Dalada Maligava (Budos danties šventykla), kur saugomas vienas iš keturių Budos iltinių dantų (šį dantį galima pamatyti tik kartą metuose, rugpjūčio mėnesį, Perahera šventės metu). Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

5 diena: Kandi – Paradenija – Pinavela – Kandi
Pusryčiai. Išvykstama į didžiausią Pietryčių Azijoje Peradenijos karališkąjį botanikos sodą, kuriame auga apie 4000 augalų rūšių. Šis sodas stebina lankytojus egzotinių augalų įvairove, palmių alėja bei gausia orchidėjų kolekcija. Išvykimas į Pinavelą, drambliukų našlaičių prieglaudą, įkurtą 1975 metais. Čia šeriami ir prižiūrimi džiunglėse rasti be tėvų likę drambliukai. Vieni paaugę drambliukai siunčiami į įvairiausių šalių zoologijos sodus, kiti apmokomi darbui ir lieka Šri Lankoje. Sugrįžimas į Kandi. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

6 diena: Kandi - Nuvara Elija
Pusryčiai. Išvykstama į Nuvara Eliją, dar vadinamą „Mažąja Anglija“, populiariausią Šri Lankos kalnų kurortą ir pagrindinį arbatos pramonės centrą. Pakeliui aplankoma arbatos plantacija ir fabrikas. Tuo pačiu metu grožimasi aukščiausiu Šri Lankos kalnu - Pidurutalagala. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

7 diena: Nuvara Elija – Yala
Pusryčiai. Išvyka džipais po patį didžiausią ir žymiausią nacionalinį parką Šri Lankoje – Yala, esantį šios salos pietryčiuose. Šiame nacionaliniame parke organizuojamos dienos ir nakties išvykos (safariai), kur galima pamatyti laisvėje gyvenančius gyvūnus (laukinius dramblius, buivolus, leopardus, elnius, krokodilus, gausybę paukščių). Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

8 diena: Yala – Galė – kurortas vandenyno pakrantėje
Pusryčiai. Išvykimas į Galę – pietinės salos dalies link. Tai pats seniausias Šri Lankos uostas, kuriame apžiūrimas Galės fortas (saugomas UNESCO). Jis 1588 m. buvo pastatytas portugalų, o 1663 m. išplėstas olandų. Miestas garsėja sudėtingais nėriniais bei dramblio kaulo drožiniais, o Galės fortas laikomas svarbiausiu orientyru. Galėje taip pat galimybė apsilankyti Olandijos muziejuje bei bažnyčioje. Išvykimas į kurortą prie Indijos vandenyno. Atvykimas į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

9 – 12 dienos: Poilsis kurorte prie Indijos vandenyno
5 nakvynės stilingai ir jaukiai įrengtame 5* viešbutyje su pusryčiais ir vakarienėmis. Dienomis galimybė mėgautis vandenyno bangomis, saulės voniomis, poilsiu prie baseino ar išmėginti kitas viešbutyje siūlomas pramogas.

13 diena: Išvykimas į Kolombo oro uostą
Pusryčiai. Pervežimas į Kolombo oro uostą. Skrydis į Vilnių (per Stambulą).

14 diena: Grįžimas į Lietuvą.
 
Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
- lietuvis kelionės vadovas nuo pat Vilniaus oro uosto,
- visi pervežimai pagal programą,
- 6 nakvynės viešbučiuose pagal programą su pusryčiais ir vakarienėmis,
- 5 nakvynės viešbutyje Cinnamon Bay 5* su maitinimu ,,pusryčiai ir vakarienė‘‘,
- Vietinio gido paslaugos visos kelionės metu.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:
- tarptautinių skrydžių bilietai (skrydis maršrutu Vilnius – Kolombas – Vilnius (su persėdimu Stambule) - 738 EUR - susirinkus 10 keliautojų),
- Šri Lankos viza - 35 USD (daroma atvykus į Kolombą),
- sveikatos draudimas kelionės metu,
- leidimo fotografuoti ir/ar filmuoti mokestis,
- pietūs turo ir poilsio metu, gėrimai,
- arbatpinigiai, asmeninės išlaidos,
- mokami objektai turo metu - 130 USD,
- papildomai siūlomos ekskursijos:
* ekskursija Polonaruvoje - 45 USD/33.93 EUR 1 asm., kai keliauja 2, arba 40 USD/30.16 EUR 1 asm., jei keliauja daugiau nei 2 žmonės;
*ekskursija Minerijos nacionaliniame parke - 65 USD/49.02 EUR 1 asm., jei keliauja 2, arba 55 USD/41.47 EUR 1 asm., jei keliauja daugiau nei 2 žmonės).

PASTABOS:
- kaina nurodyta vienam asmeniui, gyvenant dviviečiame kambaryje,
- susirinkus mažiau negu 8 keliautojams, kelionė vyksta be vadovo iš Lietuvos. Turo metu - rusakalbis gidas. Kelionės kaina 100 Eur asmeniui mažesnė.
- keičiantis paslaugų kainoms bei valiutų kursui, kelionės kaina ir data gali keistis,
- lankomų objektų eiliškumas ir laikas gali keistis.
 

Šri Lanka, pažintinė-poilsinė kelionė
Šri Lanka, pažintinė-poilsinė kelionė
Kolombas, pažintinė poilsinė kelionė lėktuvu su gidu iš Lietuvos
Kolombas, pažintinė poilsinė kelionė lėktuvu su gidu iš Lietuvos
Šri lanka - gamta ir kultūra
Šri lanka - gamta ir kultūra
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.