Įvairūs
Kelionė  »  KL  »  Šviesos festivalis Prahoje

Šviesos festivalis Prahoje

ŠVIESOS FESTIVALIS PRAHOJE

Kelionės trukmė: 3 d.
Kaina: 139 EUR
 
KELIONĖS PROGRAMA

1 diena. Anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.
 
2 diena. Pusryčiai. Avykstate į Prahą. Ekskursija pėsčiomis po Senąjį ir Naująjį miestą: Hradčanų rajonas – XIV a. už istorinių sienų įkurtas miestas. Prahos panorama nuo Strahovo vienuolyno terasos. Šv.Loretos vienuolyno ansamblis. Šv. Vito katedra, kuri statėsi ~50 metų. Čia buvo karūnuoti ir ilsisi Čekiją valdę karaliai. Prezidentūra, Šv. Jurgio bažnyčia, Karalių rūmai ir karališkieji sodai. Šv.Mikulašo barokinė bažnyčia, karmelitų bažnyčia. Pasivaikštote vienu iš seniausių Europoje akmeniniu Karolio tiltu, kuris jungia Senąjį miestą su Mala Strana.Senieji miesto vartai – Parako bokštas, kuriame XVII a. buvo laikomas parakas; miesto Rotušė su astronominiu laikrodžiu, skaičiuojančiu ne tik valandas, bet rodančiu ir saulės bei mėnulio judėjimą per 12 zodiako ženklų, paminklas čekų tautinio atgimimo herojui Janui Husui, paaukojusiam savo gyvybę, bet neišsižadėjusiam savo įsitikinimų, prekybinis miesto centras – Vaclavo aikštė, kurioje senovėje šurmuliavo arklių turgus.
Vakare Šviesos festivalio stebėjimas. Festivalio vakare įvairiomis spalvomis bus apšviesti žymiausi miesto lankytini objektai, kultūros paminklai, istoriniai pastatai. Festivalio metu geriausi pasaulio šviesos dizaineriai papuoš Karolio tiltą, Senamiesčio aikštę, Šokantį namą, Klementinumą, Kampos salą. Gatvėse ir aikštėse miesto gyventojai ir svečiai galės grožėtis nuostabiomis šviesos instalacijomis. Apšviestą Prahą bus galima stebėti ir iš Petržino apšvalgos bokšto.
 
3 diena. Nakvynė viešbutyje.
Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Vėlai vakare sugrįžtate į Lietuvą.
 
Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
- Kelionė autobusu.
- 2 nakvynė su pusryčiais viešbutyje.
- Ekskursinė programa.
- Kelionės vadovo paslaugos.

PASTABOS:
- LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn. po kelionės pabaigos.
- Mokami objektai: 10 EUR.
- Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti. Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.

© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.