Įvairūs
Kelionė  »  GK  »  Talinas-Saremos sala

Talinas-Saremos sala

Lietuva - Talinas - Muhu sala - Saremos sala - Lietuva

Kelionės trukmė: 2 d.
Kelionės kaina: nuo 90 EUR (99 EUR)
 
KELIONĖS PROGRAMA

1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Atvykstame į Taliną. Estijos sostinės istorija mena rusų, švedų, danų, lenkų valdymo metus. Šiandien čia galima pamatyti gotiką ir baroką, pilis ir vienuolynus, stačiatikių maldos namus ir viduramžių pastatus. Vingiuotų, akmenimis grįstų gatvelių labirintuose turistų laukia turtinga miesto istorija. Ekskursija pėsčiomis po Talino senamiestį, įtrauktą į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą,: Tompea pilis, kurioje įsikūręs Estijos parlamentas, ir Hermano bokštas, A.Nevskio ortodoksų katedra, XVI a. gotikinė Domo katedra, apžvalgos aikštelės, nuo kurių atsiveria nuostabus vaizdas į Talino įlanką ir senamiestį, „Trumpoji koja“, miesto Rotušės aikštė, „bandelių“ skersgatvis, miesto amatininkų ir „Juodagalvių“ gildijos pastatai, senieji Viru vartai, „Storosios Margaritos“ bokštas, kuriame įrengtas laivybos muziejus. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Taline.

2 diena. Pusryčiai. Vykstame į Virtsu uostą. Plaukimas keltu* į Muhu salą. Vaike Vain sąsiauriu ,kuris skiria Muhu salą nuo Saremos salos, patenkama į didžiausią ir gražiausią Estijos archipelago salą – Saremą. Pakeliui į Saremo sostinę - Kuresarės miestelį, aplankome didžiausią salos bažnyčią Poide, savo masyviomis sienomis primenančią tvirtovę, Anglos kaimelyje esantį autentiškų vėjo malūnų kompleksą*, Karjos bažnyčią, unikalų Kalio meteorinį kraterį. Kraterio dugne, kurio skersmuo 110 m, telkšo žalsvas taisyklingos formas Kali ežeras. Ekskursija salos sostinėje Kuresarėje: XIV a. vyskupų pilis - tvirtovė*, žaliasis miesto parkas, Senieji Teismo rūmai, rotušė. Laisvas laikas. Esant galimybei, aplankome Pangos skardį – vieną iš romantiškiausių Saremos salos vietų. Nuo 21 m aukščio virš Baltijos bangų iškilusios uolos atsiveria nuostabus kvapą gniaužiantis vaizdas. Ant skardžio įrengtas dolomitinis saulės laikrodis. Išvykstame iš salų. Kelionė per Estiją, Latviją. Naktį grįžtame į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota:
- kelionė patogiu autobusu;
- kelto bilietai autobusui;
- 1 nakvynė su pusryčiais viešbutyje;
- kelionės vadovo paslaugos;
- ekskursinė programa;
- kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kainą neįskaičiuota:
(*) - bilietai į mokamus objektus ~ 16 EUR;
- medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

Pastabos:
- objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis;
- muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda;
- išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, Panevėžio arba Šiaulių, Klaipėdos*, Alytaus* arba Marijampolės* (*yra papildomų sąlygų) Į kelionę vykstama per Panevėžį arba Šiaulius, priklausomai kuriame mieste įlipa daugiau keliautojų. Iš kito miesto nemokamas pėmimas vykdomas, esant ne mažiau 4 turistų.

Talinas-Saremos sala
Talinas-Saremos sala
Talinas-Saremos sala
Talinas-Saremos sala
Talinas-Saremos sala
Talinas-Saremos sala
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.