Įvairūs
Kelionė  »  KL  »  Varšuvos panoramos ir Karališkieji parkai

Varšuvos panoramos ir Karališkieji parkai

Kelionės trukmė: 2 d.
Kelionės kaina: 84 EUR
 
DETALI KELIONĖS PROGRAMA

1 diena. Anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Atvykstate į Varšuvą. Pažintis su miesto senamiesčiu, įtrauktu į UNESCO pasaulio kultūros paveldo sąrašą: Karalių pilis ir aikštė, Karaliaus Zigmanto III kolona, Šv. Jono katedra, senamiesčio Turgaus aikštė ir paminklas Varšuvos simboliui – Undinei, Barbakano gynybinės sienos. Aplankote ant pastato stogo įkurtą nuostabų parką ir grožitės atsiveriančiu vaizdu į senamiestį. Keliaujate Karališkuoju traktu į Lazienkų karališką parką - vieną gražiausių Europoje. Aplankote „Rūmus ant vandens“ ir pasivaikštote po karališkuosius sodus. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai. Vykstate Karališkuoju traktu iki Vilianovo karališko parko. Aplankote Jono III Sobieskio karališkąją vasaros rezidenciją, kur sukaupta nemaža meno kolekcija. Pasivaikštote po barokinį ir anglišką parkus, rožyną, aplankote kaskadas. Pamatote karališką triumfo arką ir saulės laikrodį. Važiuojate link Varšuvos centro. Pakylate į Kultūros ir mokslo rūmų 34-tą aukštą, iš kur atsiveria viso miesto panorama. Laisvas laikas, kurio metu lankote arba naują Karališkų rūmų ekspoziciją, arba puikų Zoologijos sodą. Po pietų išvykstate į Lietuvą. Kelionė per Lenkiją. Vėlai vakare grįžtate į Lietuvą.
 
Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
- Kelionė autobusu.
- Ekskursinė programa.
- 1 nakvynė viešbutyje su pusryčiais.
- Kelionės vadovo paslaugos.
- Kelionės dokumentų sutvarkymas.

PASTABOS:
- Mokamiems objektams reikia turėti ~ 40 PLN.
- Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.
- Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.
- Priemoka už vienvietį kambarį - 15 EUR
- Medicininių išlaidų draudimas į kelionės kainą neįskaičiuotas.
- Kelionės metu nuvažiuojama ~ 1000 km

Varšuva
Varšuva
Varšuvos senamiestis
Varšuvos senamiestis
Kelionė į Lenkiją, Varšuvą
Kelionė į Lenkiją, Varšuvą
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.