Įvairūs
Kelionė  »  KL  »  Žymiausia kalėdinė mugė Drezdene

Žymiausia kalėdinė mugė Drezdene

Kelionės trukmė: 3 d.
Kelionės kaina: 111 EUR (139 EUR)

DETALI KELIONĖS PROGRAMA

1 diena. Anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Nakvynė viešbutyje Lenkijoje.
2 diena. Pusryčiai. Atvykstate į vieną gražiausių Vokietijos miestų - Drezdeną. Apžvalginė ekskursija po miestą: pasivaikštote Briulio terasa, kitaip vadinama „Europos balkonu“, nuo kurios atsiveria nuostabus Elbės vaizdas, renesansiniai Karališkieji rūmai su Karališkąja šeimos koplyčia, vienas pagrindinių miesto simbolių - Saksonijos valstybinis teatras, kuriame vyko daug pasaulinių premjerų, teatro aikštė, Garsioji Zemperio Opera, baroko šedevras – Cvingerio rūmai su meno galerija, įsikūrę tarp dviejų buvusių miesto sienų, Porceliano ekspozicija, barokinė Nimfų maudykla, atstatyta Dievo Motinos bažnyčia. Drezdeno kalėdinės mugės lankymas (www. striezel-markt.de). Tai viena seniausių Vokietijos kalėdinių mugių, pirmą kartą buvo surengta dar 1434 metais. Čia kalėdiškai išpuoštuose mediniuose nameliuose galėsite palepinti savo skrandžius dešrėlėmis, kalėdiniu Drezdeno pyragu, karštais gėrimais, kaip „Glühwein“, „Eierpunsch" ir kt. Pageidaujantieji, galės aplankyti teatralizuotą Viduramžių mugę, vykstančią Karališkųjų rūmų Riterių kiemelyje. Tai vienintelė Vokietijoje vieta, kur organizuojama tokia teatralizuota mugė.Čia pateksite į viduramžių turgų su senaisiais amatais, su to meto rūbus vilkinčiais žmonėmis, burtininkais, alchemikais, laužais, meilės eliksyru bei viduramžiškom atrakcijom: šaudymas iš lanko, žongliravimas, monetos kalimas, šokis su liepsnojančiais fakelais. Vakare išvykstate į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje Lenkijoje.
3 diena. Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Vakare grįžtate į Lietuvą.
Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
- Kelionė autobusu;
- 2 nakvynės su pusryčiais viešbutyje;
- Ekskursinė programa;
- Kelionės vadovo paslaugos. Kelionės dokumentų sutvarkymas.
 
PASTABOS:
- Mokamiems objektams reikia turėti ~20 eurų.
- Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.
- Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.neveda.
- LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn. po kelionės pabaigos

Šventinis Drezdenas
Šventinis Drezdenas
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.