Stovyklos
Italija  »  PARKAI: Gardalendas - Italijos parkas Nr.1

PARKAI: Gardalendas - Italijos parkas Nr.1

GRACAS - GARDALENDAS - VERONA -SAN MARINAS- VENECIJA - VIENA

Kelionės trukmė: 5 d.
Kelionės kaina: nuo 287 EUR, vaikui iki 12 m. nuo 278 EUR
Kelionės data:  
 
PRAMOGINĖ KELIONĖ VAIKAMS, JAUNIMUI IR SUAUGUSIEMS!
 
VISOS NAKVYNĖS VIEŠBUČIUOSE! GERIAUSIAS ITALIJOS PARKAS!
 
KELIONĖS PROGRAMA
 
1 DIENA. Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Susipažinimas, žaidimai, viktorinos. Prizai ir siurprizai. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

2 DIENA. Pusryčiai. Atvykstate į Austrijos sostinę Vieną. Pažintis su karališkuoju miestu: pagrindinė miesto šventovė - Šv. Stepono katedra, garsioji Vienos opera, Rūmų parkas su V.A. Mocartui skirtu paminklu, Marijos Teresės aikštė, Parlamentas, Rotušė, Habsburgų rezidencija, iš kurios buvo valdoma galinga Austrijos-Vengrijos imperija. Laisvas laikas, kurio metu siūlome tiesiog pasėdėti vienoje iš garsiųjų Vienos kavinių ir pasimėgauti puodeliu kvapnios kavos, kąsneliu tikro austriško štrudelio... Kelionė per Austrijos, Italijos Alpes, besigrožint kalnais, pievomis, miškais, žaviuose upių slėniuose išsidėsčiusiais tipiškais kalnų kaimeliais. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį Italijoje. Nakvynė.

3 DIENA. Pusryčiai. Vykstate į *GARDALENDĄ. Italijos parkas Nr. 1! "Nuotykių šalyje" tik penki atrakcionai, bet visi labai įspūdingi. Braudamiesi per pavojingas džiungles, plauksite mistiška Kambodžos upe, faraono lobių ieškosite Abu Simbel šventykloje, plaukiant korsarų laivu, jus gąsdins iš jūros gelmių iškylantys milžiniški kalmarai ir medūzos. Afrikos safaris Tungos upe - tai susitikimas su gorilomis, drambliais, nedraugiškai nusiteikusiais laukinių genčių kariais, o Vesterno mieste, nusileidę į paslaptingą kanjoną, staiga prarasite laiko pojūtį. "Adrenalino šalyje" būtina saugoti balso stygas: Atlantidoje nersite nuo 20 m aukščio krioklio, papuolę į Mėlynąjį Tornado skriesite 70 km/val. greičiu, kosmoso centre šausite į 40 m aukštį, apledėjusiu traukiniu aplėksite visą Vrangelio salą, bėgdami nuo suerzinto mamuto. Šioje parko šalyje viskas verčiasi per galvą. Kvapą atgausite spalvingoje, išmonės ir netikėtumų kupinoje Fantazijos šalyje. Čia net 13 atrakcionų: Piterio Peno laivas, Magiškas kambarys, Pasakų pasaulio ekspresas, išdykę kavos puodeliai, didžiulis pasakų medis, po kurįlaipiodamas rasi ir kambarėlių, ir slėptuvių; net keli apžvalgos traukinukai.
Netoli Gardalendo įsikūręs romantiškas šiaurinės Italijos miestas Verona. Jus sužavės Veronos senamiestis: siauros tiesios gatvės, viduramžiais susiformavusios aikštės, puoštos kolonomis ir fontanais, Arenos amfiteatras (I a.), buvęs antikinis forumas - Erbe aikštė, Šv. Morkaus kolona, Sinjorijos aikštė, Džiuljetos namas, Veronos katedra, Šv. Anastazijos bažnyčia..
Vykstate į viešbutį Veneto regione. Nakvynė.

4 DIENA. Pusryčiai. Vykstate į Veneciją. Iš Punta Sabioni uosto *laivu plaukiate iki Šv. Morkaus aikštės. Ekskursijos metu aplankysite Šv. Morkaus aikštę ir Baziliką. Ši bizantiško stiliaus, ažūrinė, spalvinga penkių kupolų bažnyčia - Venecijos vizitinė kortelė. Jos apdaila išsiskiria turtingumu, o interjeras su spindinčiom mozaikom ir aukso altorium užima kvapą. Sustosite prie Atodūsių tilto, grožėdamiesi mažais siaurais kanalais, pasieksite Rialto tiltą. Norintys užsuks į Erberia (vaisių,
daržovių) ir Pescheria (žuvų) turgus. Laisvas laikas, kurio metu siūlome pasinerti į Venecijos gatvelių šurmulį, paplaukioti gondola miesto kanalais. Laivu grįžtate į Punta Sabioni uostą. Kelionė per Italiją, Austriją. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį Čekijoje. Nakvynė viešbutyje.

5 DIENA. Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Naktį grįžtate į Lietuvą.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
- Kelionė autobusu. 
-  Kuro mokestis. 
- 4 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose. 
- Kelionės vadovo ir gido paslaugos. 
- Animacinė ir ekskursinė programa autobuse. 
- Kelionės dokumentų sutvarkymas.
 
Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:
- (*) - mokami objektai. Turistas moka pats (apie 62 EUR). 
- Medicinos išlaidų draudimas užsienyje, 
- Priemoka už vienvietį kambarį (neatsiradus su kuo apgyvendinti) - 52 EUR.

PASTABOS:
- Išvykimas ir grįžimas iš Kauno, Vilniaus, Alytaus; 
- Vairuotojų darbo - poilsio režimą nustato ES reglamentas, 
- Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.
 
INFORMACIJA IR KELIALAPIŲ UŽSAKYMAS:
VILNIUJE, J. Basanavičiaus g. 30, tel. (5) 2397395, (600) 26762, el. p. info@zigzag.lt.
KAUNE, E. Ožeškienės g. 27, tel. (37) 407140, (600) 26763, el. p. kaunas@zigzag.lt.
KLAIPĖDOJE, J. Janonio g. 16, tel. (46) 314672, (600) 26764, el. p. klaipeda@zigzag.lt.
ŠIAULIUOSE, Vytauto g. 90 - 19, tel. (41) 526455, (600) 26766, el. p. siauliai@zigzag.lt.

Darbo laikas: I-V 9.00-18.00.

Gardalendas Italijoje
Gardalendas Italijoje
Gardalendas
Gardalendas
Linksmybės Gardalende
Linksmybės Gardalende

© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.