Stovyklos
Prancūzija  »  PARKAI: Naujieji Metai Disneilende

PARKAI: Naujieji Metai Disneilende

VILNIUS - VIURCBURGAS - PARYŽIUS - DISNEILENDAS - GENTAS - VILNIUS

Kelionės trukmė: 7 d.
Kelionės kaina: nuo 395 EUR (439 EUR)
Kelionė data: 2016.12.28-01.03
 
PRAMOGINĖ KELIONĖ VAIKAMS, JAUNIMUI IR SUAUGUSIEMS!
 
DETALI KELIONĖS PROGRAMA

1 diena
Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Vakare atvykstate į viešbutį netoli Lenkijos–Vokietijos pasienio. Nakvynė viešbutyje.
2 diena
Pusryčiai. Išvykstate Viurcburgo link. Kelionė per Vokietiją. Atvykstate į Žemutinės Frankonijos sostinę – Viurcburgą. Trumpa ekskursija po miestą: Viurcburgo vyskupų rezidencija, senasis akmeninis tiltas per Maino upę, nuo kurio atsiveria panorama į Marienburgo tvirtovę. Išvykstate Paryžiaus link. Kelionė per Vokietiją, Prancūziją. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį Metzo apylinkėse. Nakvynė viešbutyje.

3 diena
Pusryčiai. Vykstate į Paryžių. Atvykus ekskursija autobusu: Bastilijos aikštė su Liepos kolona ir Bastilijos opera, Paryžiaus lopšys – Sitė sala su miesto istoriją įkūnijančia Dievo Motinos katedra, Paryžiaus globėjos Šv. Genovaitės garbei pastatytas Panteonas, Santarvės aikštė, Eliziejaus laukai, Napoleono pergales įamžinanti Triumfo arka, ekstravagantiška prabangioji Ch. Garnier opera. Aplankote „Fragonard“ parfumerijos muziejų ir parduotuvę. Vakare *plaukiate laivu Senos upe, kuri labai glaudžiai susijusi su miestu. Nuo jos matuojami miesto atstumai, ji lemia gatvių numeraciją ir skiria miestą į dvi dalis. Nakvynė viešbutyje Paryžiuje.

4 diena
Pusryčiai. Šventiškai nusiteikę vykstate į *Disneilendą. Visą dieną praleidžiate džiaugsmo, šėlsmo ir svajonių pasaulyje. Keliaujate per Pasienio, Atradimų, Fantazijos ir Nuotykių šalis: skrendate tarpgalaktine raketa, plaukiate kapitono Nemo laivu, lekiate Didžiojo griaustinio kalnais ir tarpekliais, linksminatės Piterio Peno ir Pinokio atrakcionuose, plaukiate pas Karibų jūros piratus. Dienos pabaigą vainikuoja paradai, šou ir Naujųjų Metų fejerverkai! Nakvynė viešbutyje Paryžiuje.

5 diena
Pusryčiai. Pažintis su Monmartru, kurio kalva jau du dešimtmečius siejama su menininkais: didingoji neoromaninė Šv. Širdies bazilika, dailininkų Meka – Tertre aikštė, kurioje dailininkai eksponavo savo kūrinius dar XIX a. Tęsiate ekskursija po miestą: viena gražiausių Paryžiuje – Vandomo aikštė, sužeistiems ir benamiams karo veteranams pastatytas Invalidų rūmų ansamblis. Vakare gėritės nuostabiais Paryžiaus vaizdais nuo *Eifelio bokšto. 1889 m. pasaulinei parodai pastatytas kaip laikinas šiuolaikinis Paryžiaus akcentas, bokštas tapo neatsiejama miesto veido dalimi. Išvykstate Belgijos link. Nakvynė viešbutyje Lilio apylinkėse.

6 diena
Pusryčiai. Vykstate į imperatoriaus Karolio V–ojo miestą – Gentą. Atvykus ekskursija po flamandišką miestą: didinga gotikinė Šv. Bavo katedra, viena iš vaizdingiausių Gento gatvių – Graslei su gildijų galią simbolizavusiais namais, miesto emblema – 91 m aukščio viduramžių varpinė, senovinė akmeninė grafų pilis-tvirtovė. Išvykstate Vokietijos link. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį Vokietijoje. Nakvynė viešbutyje netoli Magdeburgo.

7 diena
Pusryčiai. Kelionė per Vokietiją, Lenkiją. Naktį sugrįžtate į Lietuvą.

Kelionės metu nuvažiuojama ~4700 km.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
- Kelionė autobusu,
- 6 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose,
- kelionės vadovo paslaugos,
- ekskursinė programa,
- informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu
- kelionės dokumentų sutvarkymas.

PASTABOS:
- Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, ¹Panevėžio, ¹Šiaulių, ¹Klaipėdos, ¹Marijampolės, Alytaus.
(¹) – yra papildomų sąlygų.
(*) – mokami objektai. Turistas moka pats apie 85 EUR už visus (*) pažymėtus objektus.
- Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.
- Tiksli autobuso kategorija, dydis, valstybinis numeris pateikiama keliautojo atmintinėje.
- Į kainą neįskaičiuotos papildomos išlaidos: draudimas, kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

INFORMACIJA IR KELIALAPIŲ UŽSAKYMAS:
VILNIUJE, J. Basanavičiaus g. 30, tel. (5) 2397395, (600) 26762, el. p. info@zigzag.lt.
KAUNE, E. Ožeškienės g. 27, tel. (37) 407140, (600) 26763, el. p. kaunas@zigzag.lt.
KLAIPĖDOJE, J. Janonio g. 16, tel. (46) 314672, (600) 26764, el. p. klaipeda@zigzag.lt.
ŠIAULIUOSE, Vytauto g. 90 - 19, tel. (41) 526455, (600) 26766, el. p. siauliai@zigzag.lt.

Darbo laikas: I-V 9.00-18.00

Paryžius
Paryžius
Disneilendas
Disneilendas
Naujieji metai Disneilende
Naujieji metai Disneilende

© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.