Stovyklos
Lietuva  »  "Harmoninga šeima"

Stovykla "Harmoninga šeima"

Tarptautinės vaikų stovyklos prie Baltijos jūros

Šeimų stovykla Šventojoje
Šeimų stovykla Šventojoje
Šeimų vasaros stovykla "Darni šeima" Šventojoje
Šeimų vasaros stovykla "Darni šeima" Šventojoje
šeimų stovykla "Darni šeima"
šeimų stovykla "Darni šeima"

Stovyklos pamaina: 2017.08.19 - 2017.08.24
Stovyklos trukmė: 6 d.
Stovyklautojų amžius: 7-12 m.
Stovyklos kaina: 170 EUR

MG - tai stovykla, kuri skirta asmeniniam augimui, kur kiekvienos programos ir veiklos tikslas - atskleisti žmogaus asmenybę, jo talentą ir gebėjimus, įgyti naujų žinių ir įgūdžių. Darbe mes vadovaujamės humaniškos pedagogikos principais.

Šioje stovykloje visi – lygūs. Vaikai drauge su tėvais žais kvadratą, kurs šedevrus scenoje, dalyvaus įvairiuose konkursuose, džiaugsis madų šou ir vandens mūšiu ir tai dar ne viskas! Įdomi ir daugialypė veikla suburs šeimą ir sustiprins tarpusavio santykius. Stovykloje taip pat numatyti mokymai, kurie vyks atskirai tiek vaikučiams, tiek ir jų tėveliams. Vaikams – žaidimai, sportas, rankdarbiai, o tėvams – šeimos santykių psichologija, sveikos gyvensenos pagrindai, joga. Toks aktyvus poilsis atneš daug įspūdžių, džiaugsmo, žinių, ir naudos Jūsų šeimai. O kas gali būti brangiau nei kartų turiningai praleistas laikas?

STOVYKLOS PROGRAMA
Stovyklos misija – asmenybės ugdymas. Tad, mūsų stovykla yra ugdomoji, todėl veikla ir užsiėmimais yra siekiama atkleisti vaikų asmenybes, suteikti naujų žinių ir įgūdžių, vertinti žmogiškąsias vertybes laikantis moralės normų. Mums svarbi pozityvi ir produktyvi vaikų komunikacija, kuri yra ypač aktuali šiuo metu, kai vaikai yra priklausomi nuo kompiuterių, iPod‘ų, iPhon‘ų, televizijos ir t.t. Mes mokomės bendrauti realiame gyvenime, puoselėti draugystę, džiaugtis tikrais nuotykiais ir patys kurti savo įdomų gyvenimą. Be to, aktyvus gyvenimo būdas, jūra, pliažas, sportas, žaidimai svarbūs veiksniai stiprinant vaikų sveikatą.Mes stengiamės sukurti nuoširdžią ir draugišką aplinką, aprūpinti geromis apgyvendinimo sąlygomis, parūpinti skanų maistą, taip pat skirti dėmesį kiekvienam vaikui, organizuoti užimtumą, įdomų ir turiningą gyvenimą – o visą tai būtina pilnaverčiam vaikų poilsiui. Vaikai turi tik vieną valandą laisvo laiko per dieną, nuobodžiauti nėra kada! Stovyklos šūkis „Gyvenkime įdomiai!“. Mes taip ir gyvename!

VIETA
Stovykla įsikūrusi Šventojoje, ramioje vietoje, poilsio namuose „Auksinės kopos“. Vaikams suteikiamas atskiras 3-jų aukštų korpusas. Iki jūros – 100 metrų. Platus balto smėlio paplūdimys puikiai tinka organizuoti aktyvius žaidimams. Maudynes organizuoja būrių vadovai laikydamiesi labai griežtų taisyklių, garantuodami vaikų saugumą. Taip pat, stovyklą visada stebi miesto gelbėtojai.

APGYVENDINIMAS
Apgyvendinimas 2-4 vietų jaukiuose kambariuose. Kiekviename kambaryje visi patogumai (dušas ir tualetas).

MAITINIMAS
5 kartų per dieną. Meniu suderintas su Palangos higienos centru, atitinka visas vaikų maitinimo normas. Maitinimą ruošia vietoje, tad maistas visada šviežias ir skanus.

Į STOVYKLOS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
• Apgyvendinimas 3-4 vietų kambariuose su visais patogumais;
• Penkių kartų maitinimas;
• Visos stovyklos pramoginės ir mokomosios programos.

Į STOVYKLOS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:
• Transportas iki stovyklos ir atgal Vilnius–stovykla-Vilnius - 40 Eur į abi puses arba 20 Eur į vieną pusę);
• Kišenpinigiai (2-4 Eur dienai);
• Užsienio piliečiams – vizos, jei jos reikalingos (išrašome kelialapius), transportas iki Vilniaus ar iki Stovyklos, draudimas.

VADOVAI
Tai sėkmingi, atsakingi, gyvenimu besidžiaugiantys charizmatiški žmonės, užkrečiantys vaikus pozityviu požiūriu ir noru aktyviai gyventi. Kiekviename būryje yra po 20 vaikų ir du pedagogai.


INFORMACIJA IR KELIALAPIŲ UŽSAKYMAS el.p. stovyklos@zigzag.lt.
VILNIUJE, J. Basanavičiaus g. 30, tel. (5) 2397395, (600) 26762.
KAUNE, E. Ožeškienės g. 27, tel. (37) 407140, (600) 26763.
KLAIPĖDOJE, J. Janonio g. 16, tel. (46) 314672, (600) 26764.
ŠIAULIUOSE, Vytauto g. 90 - 19, tel. (41) 526455, (600) 26766.

Darbo laikas: I-V 9.00-18.00.

Vasaros stovyklos Facebook
Vasaros stovyklos Facebook
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.